John Turturro

John Michael Turturro

7,8
26 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Turturro

nie mialam okazji widziec wielu filmow w ktorych gral ....ale z tego co widzialam to bardzo mi sie podobalo , szczegolnie bardzo dobrze udawany wloski akcent w "The Man Who Cried"

Kseniucha

Z nowszych polecam FearX. Utrzymany w stylu Lyncha, może tez bliski 'Memento'. Tak na zachętę:)

Kseniucha

W ogóle zauważyliście, że on świetnie radzi sobie z wszelkiej maści akcentami? "Sekretne okno", "Człowiek, który płakał" też i jeszcze inne. Zresztą zawsze poznam go po głosie, nie da się po prostu tego aktora pominąć. Bardzo go lubię - za role komediowe, jak w "Bracie, gdzie jesteś?" czy "Dwóch gniewnych ludzi" i te poważniejsze (chociażby "Sekretne okno").

Lady_Snape

Akcenty - zdecydowanie! Nie można 'przegapić' fantastycznego hiszpańskiego akcentu w 'Big Lebowskim' - jako Jesus Quintana aka 'gorszący ośmiolatków ;D był rewelacyjny. Pokłony, Mr. Turturro!

caleena_ex_0ut

O tak, w "Lebowskim" byl doskonaly. Jakis czas temu przypadkiem natrafilam w tv na "Obrone Luzyna" i hmmm... Niedoceniana perla. Nie tylko komediowa.

Kseniucha

Był też świetny w Człowieku który płakał, bardzo lubię też jego epizodyczny występ w Monku, jako Ambroży Monk był świetny.
Teraz we wtorek zamierzam obejrzeć Barton Fink, jeszcze nie widziałam, ale tam też podobno grał bardzo dobrze.

Anda00

Barton Fink to bezapelacyjnie najlepsza jego kreacja

Leon_B_Fink

Tak wczoraj oglądałam, był genialny jako Barton Fink.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones