Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,3
361 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maxior

Lepiej niech te dziewczynki z podstawowki ktore za nim szaleja zmadrzeja i to szybko

sador1991

I niestety niektóre głupie nastolatki też tak myślą !!!

użytkownik usunięty
justyna55

Moim zdaniem jest to taka gwiazdka jednego sezonu, bo nikt nie chcę go słuchać oprócz małych i głupich dziewczynek, które zostały pozbawione mózgu poprzez oglądanie Hanny Montany i tym podobnych . Jego krajera skończy się tak samo szybko jak się zaczeła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dostanie mutacji i koniec. =)

Arvois

Nie wiadomo ;> Będzie miał na pewno inny głos, ale może będzie dobry ;p Wiem, że to będzie straszne poirównanie :( alee Michael Jackson np. jak był mały też miał głos bardzo dobry, przeszedł mutacje głos mu się zmienił, ale nadal był świetny :P i oczywiście Bieberowi do Jacksona wielee wieeleee brakuje ;p

monikaa04

Michael wpadł do wybielacza, dlatego mu się głos nie zmienił. A temu tylko trochę jądra podrosną i przestanie mieć aksamitny głosik jak 13stoletnia dziołszka.

Arvois

Tobie natomiast przydałoby się wpaść do psychiatry, bo widzę, że z główką kiepsko :)

Arvois

Ale bedzie smiechu

Arvois

Na to czekam

Arvois

Koniec i huj babki szczelił

justyna55

Widzialem ostatnio jego teledysk z Seanem Kingstonem wyglada w nim na 12 lat

justyna55

Ich sprawa

sador1991

Ja tez uważam, że talentu nie ma, ale jego trzeba traktować jak rozrywkę, dla dzieci, jak nie wiem, bajkę z której się potem wyrasta.

użytkownik usunięty
sweet_hania

Hania tania i Hajs-cool to mam rozumieć arcydzieła? He...... he...... he...... he..... end of the line....... Line was broken....... Without receiving :P

Jako produkcja dla młodzieży ok, dla dzieci nie, z tym się zgodzę ponieważ są podatne na przyswajanie różnych zachowań, a niestety młodzież w HSM, zachowuje się zbyt luzacko, i rzeczywiście mógłby być odbierany przez młodego widza, "mogę robić co mi się podoba", ale dla starszych "dzieci:P", czemu nie, niczym to nie szkodzi, to wy macie problemy, jakby w życiu nie było innych, walczcie z alkoholizmem, z wojną, rasizmem itp, a nie zajmujecie się przepraszam pierdołami, to tak jakbyście nie mieli innego życia po za ślęczeniem przed monitorem, i pisaniu na temat tego dzieciaka, ale po co?, jaki to ma cel?, podnieca was to że wyzwiecie kogoś lub dacie na marnym portalu filmowym 1..., zastanówcie się nad sobą.

A tobie Panie Irishfolkfan nic do mojego gustu i ocen, ja się do twoich nie mieszam, a nowe produkcje Disneya, choć na pewno gorsze od starych dobrych bajek, są po prostu dla rozluźnienia się, nie dla każdego oczywiście, ale są ludzie którzy to lubią, po drugie, co chcesz osiągnąć, przekręcając nazwy własne jak powyżej, bo chyba pokazać tylko swoją głupotę, i jeszcze jedno mnie zaciekawia, czy jeśli mielibyście okazję na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy, to nie wiem czy sami wielcy antyfani, byście nie pośpiewali bejbi bejbi.

użytkownik usunięty
sweet_hania

Ja nie bronię oceniać jak się podoba, tylko śmieje się z tak żałosnego oceniania gniota poganianego gniotem :)

Przekręcam bo lubię majstrować słownie - taki rodzaj fetysza. żartuję ;p

Wolałbym zgnić pod mostem i wpieprzać żwirek niż robić z siebie imbecyla i być wrogiem publicznym nr 1. Istnieje pojęcie godność, ale pewnie o tym nie wiesz ;)

Nie próbuj ironizować, bo nie umiesz, a po drugie...Godność powiadasz, więc ci powiem, niestety, że jej nie masz, bo mieć godność to szanować siebie, i mieć swoją kulturę osobistą i honor, a ty ewentualnie tylko szanujesz siebie nic więcej, jesteś zwykłym cwaniaczkiem, który sądzi, że rozumy pozjadał.
Wrogiem publicznym numer jeden???, no tak jak myślałam, wasze życie ogranicza się tylko do Internetu, i musicie na jakimś tanim portalu, jak to się mówi "trzymać repę", czasem można naprawdę się z was pośmiać, ale czasem naprawdę pokazujecie, jak pewna część społeczeństwa jest zacofana i chamska, i oczywiście uprzedzę cię, ja wiem że dla siebie i grupki ludzi takich samych jak ty jesteś nie wiadomo kim, mnie możesz uważać za kretynkę, mało mnie to obchodzi co pomyślą o mnie Dzieci Internetu.

Pozdrawiam.

sweet_hania

"Ja nie bronię oceniać jak się podoba, tylko śmieje się z tak żałosnego oceniania gniota poganianego gniotem :)"

-Może i gniotem jest, ale dla mnie był to musical, ot tak relaksujący, że tak powiem, dlatego dałam 10, nie można patrzeć zawsze co inni ludzie napiszą: że gniot, kupa, gnój itp. dla mnie było ok, i w mojej ocenie tylko moja opinia się liczy, nie czyjaś.

użytkownik usunięty
sweet_hania

To dając 10 HSM uważasz, że jest to produkcja godna Ojca Chrzestnego??? Idź dziewczynko lepiej przed telewizor i obejrzyj sobie kolejny odcinek Hanny Montany, przecież to najlepsza aktorka i piosenkarka. Jej talent aktorski przerasta największe gwiazdy kina xD

użytkownik usunięty
sweet_hania

Umiem umiem, ale fani hajskulu tego nie potrafią docenić ;)

Dzieci internetu xD Teraz to pojechałaś jak cholera xD - Internet to m.in. ma broń, którą wykorzystuję wieczorami do walki z takimi słitaśnym ludziami jak ty ;)

Internetowy rycerz się znalazł, a więc cny mój rycerzu schowaj się do swej dziupli z łaski swojej, bo padnę ze śmiechu :]

sweet_hania

aha i nie jestem ani fanką biebera ani HM czy HSM, ale wmawiaj sobie tak dalej.

użytkownik usunięty
sweet_hania

Ze śmiechu to ja padam buhahaheeeehehehehehaha ;P Jeszcze do rycerzy porównuje hahabuhehe ;p

no widzisz obaj padamy.

sweet_hania

zadaję sobie tylko to retoryczne pytanie: po co próbujesz bronić biebera, skoro i tak zdajesz sobie sprawę że za 2 dni i tak rzuci się na ciebie horda antyfanów?

Joker_WhySoSerious

NIE bronię Biebera, tylko zastanawiam się nad waszym wychowaniem, bo ktoś kto uważa że jest inteligentny i jak wyżej Pan pisał ma swoją Godność, to musi mieć też trochę kultury, i pytam się także po co?, po co?, tracić czas na te bzdury, jeśli nawet Bieber by to zobaczył to i tak by nie zrozumiał, a jego fanek i tak nie nawrócicie, więc chodzi mi tylko o to i tylko o to, że to wszystko co tu robicie nie ma sensu, a wszyscy się rzucacie, i macie tylko parę określeń w słowniku:

-Pedał
-Gey
-Słłit
- oraz Pokemon.

sweet_hania

dobra dobra pani polonistko wyluzuj ; ) ja mam gdzieś bibera, już mi przeszło

Joker_WhySoSerious

Jestem wyluzowana, to wy jesteście non stop spięci, ale dobrze, przelałam tu swoje myśli, i wystarczy kłócić się nie zamierzam.

Dobranoc, wszystkim antyfanom.

sweet_hania

dobranoc ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

oby jak najszybciej xD

sweet_hania

Czasem nie wyrastaja

sweet_hania

Rozrywke dla dzieci

sador1991

Absolutnie nie jestem fanką Biebera, ale muszę powiedzieć, że nie macie racji. Ma on niezły głos, dziewczyny za nim szaleją, coś musi w tym być. Krytykujecie go nie wiem czemu, z zazdrości;> :D Jesteście ograniczeni, nie potraficie zrozumieć, że może być idolem dla nastolatek. Wiadomo, że wszystkim się nie musi podobać, ale nie trzeba od razu go tak jechać :P

monikaa04

Ależ dziecko nikt mu tu nie zazdrości, po części popieram pewne hasła które rzucają antyfani, bo głosu on nie ma, lecz zachowują się jak gówniarze, raz życzą mu śmierci, raz klną, aż uszy więdną, i rzucają się na każdego kto ośmieli się im zwrócić uwagę.

Panie Schizofrenik_XXI_Wieku, Pan musi się iść leczyć i to szybko, bo to co Pan wypisuje, jest karygodne, i chyba nie można mi mieć za złe uwagi, że Dziecko wychowuje się w patologii, lub rodzice mają dzieciaka, przysłowiowej, w "dupie".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
monikaa04

Nie dziewczyny, tylko małe dziewczynki z podstawówki, najwyżej z gimnazjum się nim zachwycają, a jakby miał głos to moim zdaniem wszyscy by się nim zachwycali. Zgodzę się z maxiorem, że nie ma czego zazdrościć, no chyba, że ktoś zazdrości mu popularności wśród dzieci. Może chcesz mi powiedzieć, że ma głos lepszy od Freddiego Mercurego.

Tak przy okazji radzę wam posłuchać prawdziwych wykonawców, a później spojrzeć na tego Biebera i wtedy się wypowiadać.

Nie, nie wiadomo że nie ma lepszego, nie można go nawet porównywać z Freddiem. Twierdzę tylko, że nie jest taki najgorszy, żeby zaraz go, jak co niektórzy, z błotem mieszać :P
i sweet_hania... już chyba nie takie dziecko jestem ;) więc jak nie wiesz do kogo piszesz to oszczędź sobie niektórych słów :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
monikaa04

Nie wiem ile masz lat, ale wiem że za nim szaleją zazwyczaj po prostu dzieci, nie chciałam ciebie urazić, lecz jeśli już to zrobiłam to pokornie proszę o wybaczenie :].

sweet_hania

Ja za nim nie szaleję ;) Napisałam od razu, że nie jestem jego fanką, jestem po prostu obiektywna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

W moim sercu na zawsze pozostanie głos Freddiego, szkoda że nie ma już takich artystów.
Nie wiem czy nie popełniłem grzechu wobec muzyki pisząc jego nazwisko na forum o Bieberze

Freddie był kimś więcej niż piosenkarzem. Był artystą, którego zapamiętamy na zawsze

Schizofrenik_XXI_wieku

Queen wymiata!!!

Schizofrenik_XXI_wieku

Nie wiem do kogo Twoja wypowiedź się odnosi, ale jeśli do mnie to naucz się czytać ze zrozumieniem ;) Pisałam o Bieberze, a nie o Mercurym! Osobiście uwielbiam Queen, tak dla jasności.

Schizofrenik_XXI_wieku

A ja uważam, że Queen to lipa [ironia], mnie też przyjdziesz nabić na pal psycholu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones