Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,2
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Mam dla Ciebi lepszą rozrywkę, poszukaj mózgu ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Nikt nie obraża ów Freddiego, nawet go nie znam, chodzi tu raczej o to, że ty nie przyjmujesz, krytyki swojego idola [oczywiście zapewne, miał większy talent, od Biebera], ale pierwszy jesteś do krytyki jego i jego fanek, i mam pytanie, czy nie potrafisz normalnie rozmawiać, może ta muzyka której słuchasz także robi ci papkę z mózgu?

monikaa04

Ty naiwna dziewczyno,Ty za nim szlejesz a On szaleje za twoja kasa

zegan333

Przecież, napisała że nie jest jego fanką, umiesz czytać ze zrozumieniem? :]

sweet_hania

No właśnie! Tak trudno przeczytać odpowiedź w całości i z otwartym umysłem? :P

sador1991

a skąd wiesz co on myśli?

LoveKiller

Obawiam sie ze On wogole nie mysli

sador1991

obawiam się, że to nie możliwe.
nie mów za innych, tylko powiedz co ty o nim myślisz.
i nie chodzi mi o "myślę, że on nie myśli", i nie obrażaj.

LoveKiller

Jeśli to do mnie to wiem, bo umiem czytać ze zrozumieniem, a nie jak co niektórzy tutaj ;) Przeczytaj całą rozmowę jak już chcesz się wtrącać :P

monikaa04

a jak n ie do ciebie to co? chyba widzisz komu odpowiadam, bo filmweb ma taką fajną funkcję, u dołu dymka " w odpowiedzi na post: XYZ", więc ty się wtrąciłaś :)

LoveKiller

A to wybacz ;)

monikaa04

wybaczam ; )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Goracy

Ja natomiast jak patrze na jego ryj, budzą się we mnie jakieś pierwotne instynkty, by zabijać xD

Gotrek09

Chyba na wielu działa podobnie

Gotrek09

jak John R. - maszyna za programowana w jednym tylko celu, "Tego nie da się tak po prostu wyłączyć" :D

presence

Ale on ma ryj. Co za paszczur z tego Justina.

pionas666

Trafnie powiedziane

pionas666

I te jego tatuaże nie ma osobowości to robi sobie takie tatuaże jak kiedyś co dawali do Chitosów

Goracy

Ma cos w swoim ryju ohydnego

sador1991

Za to odkrycie, to powinieneś dostać Nobla :)

Astral3

Ktos to musi mu uswiadomic

sador1991

Chyba jestem szczęśliwą osobą, bo ani nie słuchałam nigdy tego młodzieńca, ani mi on wielce nie przeszkadza - a może to drugie wynika z pierwszego. Ot, istnieje sobie jak inni ludzie, wielu nas na Świecie przecież (-;
Znam go jedynie z internetowych żartów, także myślę, że największą sławę przynoszą mu ci, którzy chcieliby odwrotnie.

Muzyka nie ucierpi więcej niż już ucierpiała w XXI wieku.

Bishvilcha

Osobiscie ci radze nie słuchaj go:)

sador1991

Nie mam zamiaru (-:

Bishvilcha

Jak sie go raz posłucha to mozna zwymiotowac

sador1991

Popieram. Bieber to pozer i beztalencie które zamiast śpiewać to piszczy.

Kamilos1992

Piszczy jak dziwczynka z podstawowki

sador1991

A ja uwazam ze ten wasze teksty, są niesamowicie nie na poziomie. Po 1. Jest to młody chłopak który miał fart ktoś go wypromował i zdobywa niesamowicie wielką kasę. Po 2 ja rozumiem ze można kogoś nie lubić, ale moim zdaniem to jest załosne wchodzenie na wszytskie możliwe stronki na których jest Bieber i obrażanie go co jest co najmniej na poziomie podstawówki. Ja sama osobiście uważam ze chłopak robi fajne piosenki dla tych którzy własnie napiszą ze jestem bezguście dodam, ze słucham różnego rodzaju muzyki np. Kamil Bednarek, Lady Pank, Słoń, Strachy na lachy, podaje nieliczne przykłady muzyki jakiej słucham. A to ze słucham Biebiera? O gustach się nie dyskutuje każdy ma swój własny i każdemu sie podoba co innego. A to ze wy smarujecie tego młodego chłopaka któremu się coś w zyciu udało a wam zostało pisanie o nim złych rzeczy na necie bo cóż innego można robić jak sie nie ma przyjaciół, i jedyną rozrywką jest wchodzenie na fora i pisanie jakiś pierdół o gwiazdach.

carmelek89

Moi przyjaciele tez go nie lubia:)

sador1991

On chyba wogole nie mysli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones