Kristen Wiig

Kristen Carroll Wiig

7,2
13 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Wiig

niedawno ją zobaczyłem w paru skeczkach z Snl i muszę powiedzieć, że zabawnie się sprawuje;D

Oglądaliscie juz pierwsze 2 odcinki nowego sezonu? Jak dla mnie całkiem w porządku aczkolwiek niepowalające. Mysle, że dużym plusem byli dwaj świetni "hości", którzy wniesli mnóstwo fajnej energii.
Jestem teraz ciekawa jak "James Bond" sie sprawdzi, bo zupełnie nie wiem czego sie po nim spodziewac; nie widziałam go nigdy w żadnej komedii.

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

Seth był świetny. Uważam, że premiera była bardzo mocna. Bill był super w skeczu z marionetkami, a Seth rozbawił mnie prawie do łez swoją parodią tego pływaka w Weekend Update. Żeby zrozumieć trzeba zobaczyć jakikolwiek wywiad z tym kolesiem. To prawdziwy przygłup. Za dużo chloru się nawdychał chyba xD No i GANGNAM STYLE!
Joseph też był dobry, ale ten odcinek był słabszy od premiery.

Krolik_Pudding

wielka szkoda że Kristen odeszła z SNL :(

użytkownik usunięty
BlackberryPie

Eh, też się zasmuciłam. Przynajmiej dostała pożegnanie. Jak Will Forte odszedł, to nikt tego nawet nie zauważył :C

pożegnanie było piękne;) prawie się popłakałam...

użytkownik usunięty
BlackberryPie

Kristen miała łzy w oczach, szczególnie jak żegnała Setha, Billa i Jasona :3 wow, 7 lat. Szkoda, że już jej nie będzie :C

jedyna pociecha jest taka że - mam nadzieje - będzie często wracać jako host i w końcu doczekamy się jakiegoś zgrabnego SNL Best of Kristen Wiig ;-)

użytkownik usunięty
uncle77

Jako host pojawi się pewnie nie raz. No i Best of to konieczność. Jest z czego wybierać jej najlepsze skecze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones