Krystyna Feldman

Krystyna Zofia Feldman

8,3
9 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Feldman

Co byście powiedzieli na to, by w Poznaniu powstała Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna imienia Krystyny Feldman?

Kermit_zaba

Jestem za 100%!!!! Pisze, pisze, bo mam za krótki tekst i mi nie chce się przyjąć...

Kermit_zaba

Babcia Kiepska by się Ciebie zapytała... a dlaczego w Poznaniu??? a co to Katowice gorsze?? hehehe;););)

Kermit_zaba

Jestem zaa :] Była super aktorką [*] [*] [*]

Kermit_zaba

Jestem ZA, ZA i jeszcze raz ZA ! Powiedzcie co i gdzie trzeba podpisać - jaki cyrograf, a natychmiast podpiszę :) A tak na poważnie to - jestem ZA !

Kermit_zaba

ZA.
I jak coś ruszyło?

mUnIeCa_2

jESTEM Z pOZNANIA I JESTEM PRZECIW TO GŁUPI POMYSŁ

Kermit_zaba

Jestem ZA to wspaniały pomysł!!! ZA ZA ZA ZA ZA

agniecha_2000

Również popieram.Taka aktorka to wręcz duma narodowa ;)
Szkoda jedynie, że nie zdążyłam jej zobaczyc na deskach poznańskiego teatru.

użytkownik usunięty
Mirash

i co z tego że jesteście za? Za, Za ZA. Idioci? I co to za różnica, jakiego imienia będzie szkoła? Polskie kino schodzi na psy, a wy tu o pierdołach.

Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za Jestem za SRATATATATATA!

i jeszcze PAŃSTWOWA! Przecież wszystko, co państwowe to syf. Państwowa służba zdrowia, państwowe szkoły, państwowe drogi i państwowe szkoły teatralne. Właśnie dlatego polskie kino schodzi na psy, bo jest w większości państwowe, robione na polityczne zamówienie, ale "jak mówi mój mistrz, Andrzej Wajda - spoko, szkoły przyjdą - i ja w to wierzę". pozdrawiam.

michalikto

To baaardzo zły pomysł ;)
Polska wydaje rocznie ok 80 aktorów
Nie potrzeba nam więcej szkół teatralnych bo po co ? Kasowaliby w biedronce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones