Krystyna Feldman

Krystyna Zofia Feldman

8,3
9 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Feldman

Jeśli ona jest lepsza od Streep, to ja jestem chyba Brad Pitt...
Meryl zasługuje na 1 miejsce.

użytkownik usunięty
CityOnilne

Ja widziałabym Meryl Streep na drugim miejscu, zaraz po Cate Blanchett:) Jeśli chodzi o panią Feldman, to nie powinna być w pierwszej dziesiątce.

ona nie powinna byc nawet w pierwszej setce ; o
co z niej za aktorka, jest o wiele wiecej bardziej utalenotowanych aktórów od niej; /
po zatym ja ja znam tylko z serialu swiat według kiepskich a to że umarła nie oznacza zeby jej dawać takie wysokie oceny;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ramzes20

Znów kolejny kandydat do zgłoszenia nadużycia? NIE OBRAŻAMY ROZMÓWCÓW! Ta pani może dla Ciebie być na 1 miejscu, ale nie dla nas i każdy ma prawo oceniać i komentować, tylko jest zasada: Nie wyzywamy naszym interlokutorów.

CityOnilne

dzieciakiem tępym to może jesteś ty, skoro obrażasz mnie publicznie zamiast wyrazić swoje zdanie normalnym słownictwem. tylko takie cos można oznaczyc jako 'tępość' ta strona jest po to że każdy może wyrazić swoje zdanie. aa co do mojej tępości to nie byłabym taka pewna bo założe sie że widzialam o wiele więcej filmów niż ty i umiem docenić każdego. nie mówie ze feldman nie jest dobrą aktorką bo nie bede sie wypowiadała ze ktos jest beznacdziejny po jednym serialu który widzialam , ale wiekszosc przyzna mi racje w tym, że są aktorzy lepsi od niej. a tak przy okazji to nie życze sobie obrażania mnie bo moge to zgłosic jako zniesławienie . to jest w końcu miejsce publiczne.

expensive94

po za tym to jak zamierzasz odpowiadac na komentarz to najpierw sprawdź płeć ;) `mądry` kolego ;) pozdrawiam.

expensive94

a no i pomyliłam sie, widzialam ją również w pianiście i ogniem i mieczem oraz wielu innych serialach

expensive94

Ja już zgłosiłem nadużycie. Dość mam takich infantylnych rozmówców, którzy klną i obrażają innych.

CityOnilne

ja również , dzieki ;)

expensive94

Sory że Cie obraziłem ale nie wytrzymałem jak coś takiego jak Ty ocenia aktora po 1 roli. To jest żałosne rozumiesz!!! Ja mam dośc takich krytyków śmiesznych jak Wy. Nie byłem pewny płci więc wyraziłem się jako do osoby nie chłopaka/dziewczyny.

Ramzes20

To wszystko? Dziękujemy.

CityOnilne

To że dla Ciebie nie jest dobra do 2 miejsca to Twoja ocena ale top to jest ocena ogółu a nie dzieci oceniających po 1-3 rolach. Ciekawe czy widzieliście ja w teatrze chociaż. Aktor to nie tylko film. Pozdro krytycy

Ramzes20

Oczywoiście... Ta pani lepiej grała niż Streep... jasne.

użytkownik usunięty
CityOnilne

Pani Feldman nie była tylko babką. Mało tego. Ona była przede wszystkim aktorką innych ról. Prawda jest też taka, że głównie grywała w teatrze.
"Oczywoiście... Ta pani lepiej grała niż Streep... jasne."
A czemu nie?

expensive94

Może i w pierwszej 10 nie powinna być ,ale w pierwszej setce musi być ...
ŚP. p. Feldman jest bardzo znana z roli Nikifora (artysty z Krynicy górskiej)
Jestem bardzo mocno związany z Krynicą górską i z tym filmem gdzie wg. Feldman zagrała świetnie...
Oczywiście zagrała on mężczyznę ... nie kobietę

A co do pierwszego miejsca , to za cholerę nie wiem co tam robi Michele Pfeifer ... za chu*a pana , co ona tam robi !!!
Według mnie też powinna się tam znajdować Streep lub Bonham - Carter - no ale Pfeifer ! Bez jaj !
Nie żebym jej nie lubił, bo naprawdę ją szanuję i lubię, ale wątpię żeby zasługiwała na 1 miejsce w rankingu najlepszych aktorek na świecie ...

krzycho123

Ja też ten film widziałem. Wymień proszę chociaż 5 filmów z nią, z których by ją pamiętali i z których by ta pani się wybiła.

CityOnilne

też uważam że michelle pfeiffer nie powinna być na pierwszym, meryl streep powinna mieć 1 miejsce bezkonkurencyjnie.

CityOnilne

Niestety ale wszyscy znają ją chyba tylko z Kiepskich...

CityOnilne

Ja nie znam żadnego filmu z tą Streep i co?? Nie trzeba być na okładkach pism żeby być gwiazdą jak Cichopkowa. Nie każdy ogląda starsze filmy. A tu za dużo "wybitnych" krytyków się robi.

Ramzes20

Pani Streep wcale nie jest osobą, która by się lansowała, jak te aktorzynki. Po pierwsze, jest normalną kobietą, która kocha, to co robi. Jest radosna, jak komuś się wiedzie, to widać na pierwszy rzut oka. Nie znam aktora, który, mimo że ma wszystko, jest taki skromny.

CityOnilne

dokładnie, a wspomniana przez ciebie cichopek kreuję sie na gwiazde w każdy możliwy sposób, meryl streep tego nie robi i nie robiła a jest uznawana za jedna z najlepszych aktorek i dobrze bo ma talent i go dobrze wykorzystuje.

CityOnilne

dokładnie, a wspomniana przez ciebie cichopek kreuję sie na gwiazde w każdy możliwy sposób, meryl streep tego nie robi i nie robiła a jest uznawana za jedna z najlepszych aktorek i dobrze bo ma talent i go dobrze wykorzystuje.

Ramzes20

dokładnie, a wspomniana przez ciebie cichopek kreuję sie na gwiazde w każdy możliwy sposób, meryl streep tego nie robi i nie robiła a jest uznawana za jedna z najlepszych aktorek i dobrze bo ma talent i go dobrze wykorzystuje.

expensive94

Przepraszam bardzo, ale jak w ogóle Cichopek można nazwać gwiazdą? To najprawdziwszy grzech...
Co ona ma wspólnego z profesjonalnym aktorstwem? A jeśli nie zna ktoś Meryl, to niech obejrzy jakikolwiek film z nią, to zobaczy, jak się powinno grać.

CityOnilne

Sory miało być w "" gwiazdą. Chodziło mi o to że promowane przez media pseudo-gwiazdy w większości wypadków są beztalenciem. A nie każdy zna Ś. P. Feldman ponieważ nie była tak pokazywana. Telewizja rozwinęła się w złym kierunku. Seriale tasiemce, nie realne i do tego z beztalenciami. Szkoda mi P. W. Pyrkosza że gra w tym tasiemcu "M jak miłość".

Ramzes20

A czy ja mówie, że ta pani nie jest gwiazdą? Tylko nie porównuj do niej Meryl, bo to już przesada...

CityOnilne

Cichopek do Meryl na pewno nie. Mimo że jej nie widziałem.

Ramzes20

ooo tak!Meryl Streep powinna byc na 1 miejscu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones