Krystyna Feldman

Krystyna Zofia Feldman

8,3
9 409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Feldman

Błagam, 24 miejsce?
Naprawdę, nic nie mam do tej kobiety... Ale nie mogę zrozumieć czemu jest tak wysoko w
rankingu?
Nie wieże! Naomi Watts, Katherine Heigl, Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Sigourney Weaver -
niżej od niej! Paranoja :D :D :D !

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Mam identyczny syndrom 0.0, na szczęście z wolna rankingowa równowaga zaczyna powracać do normy.

PS. wybacz, ale prawidłowa pisownia to wierzę*

_FemmeFatale_

A ja nie wierzę, że napisałeś 'wieżę' .....

pssik

Mylić się jest rzeczą ludzką

_FemmeFatale_

Niedawno była 4 więc teraz jest lepiej.

_FemmeFatale_

A być analfabetka jest rzeczą nieludzką. I tyle.

_FemmeFatale_

Heigl? Lopez? Haha. W jaki sposób te gwiazdki miałyby być lepsze od pani Feldman? Z tym to akurat wyskoczyłaś jak Filip z konopi.
Może to 30 miejsce jest za wysoko, ale gdzieś koło 50 powinna oscylować, a na pewno być w Top100. To świetna, bardzo charyzmatyczna i utalentowana aktorka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
koperfas128

Nie powiedziałam tak, wręcz mogę powiedzieć że jest dobrą aktorką.
Po prostu dziwi mnie fakt, że ludzie ją aż tak cenią - nie spodziewałam się tego.

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Jennifer Lopez i Katherine Heigl mogły by jej co najwyżej kibel czyścić własnymi językami.

Ale się popisałeś ! -,-

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Dziękuje :D

To był sarkazm ( sprawdź w google ) ;)

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Wiem przecież co to sarkazm. Poza tym ten mój komentarz p.t "Dziękuje :D" to też sarkazm, a tak poza tym to się nie znasz na filmach i aktorstwie.

Odezwał się ten co się zna -,-

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

No co? Ocenianie takich wielkich aktorów jak Louis de Funes na 3, zaś takie zera jak Jennifer Lopez na 10/10 nie jest mądre.

I zakończy na tym, że każdy ma swój gust.

''a tak poza tym to się nie znasz na filmach i aktorstwie.''

i na podstawowej ortografii.

Racja!

_FemmeFatale_

Już jest 61..

użytkownik usunięty
_FemmeFatale_

Już jest 81..

zdecydowanie za nisko

_FemmeFatale_

Jak mnie denerwują tacy idioci. Czy widziałaś jakiś inny film z tą panią niż pożal się Boże "Kiepscy"? To wielka polska aktorka, która pokazała swój talent nie jeden raz. A wymienione przez ciebie "Aktorki" z koziej dupy typu Jennifer "goła dupa" Lopez czy Katerine Heigl nie mają co się równac z kunsztem tej pani. Wiesz co jest paranoją na tym portalu? To, że takie z dupy wzięte gwiazdeczki jak Nina Dobrev są wyżej od tej aktorki. To jest dopiero PARANOJA!

Candle3

Zgadzam się z Tobą całkowicie, Krystyna jest dobrą aktorką. Ale mnie tylko bawi ten fakt, że ludzie wolą ją oglądać od np. Niny. Nie wiem czy zauważyłaś/eś, ale mój komentarz nie jest złośliwy, o czym świadczą te uśmieszki na końcu " :D :D :D " Jestem pozytywnie zaskoczona tym, że ludzie tak sobie ją cenią. Naprawdę, nic do niej nie mam, jest dobrą aktorką. Lubię ją.

_FemmeFatale_

Bo Nina Dobrev czy Kaya Scodelario jest przyjemniejsza w odboiorze, patrzy się na nią z przyjemnością, a Katya Scodelario umie nawet dobrze zagrać.

Feldman? co z tego że nieźle grała jak była zawsze odpychająco brzydka? wolisz oglądać pięknie prezentująca się kupe czy nic nie robiąca ładną dziewczyne?

Syndori

Biorąc pod uwagę film, wolę oglądać porządne aktorstwo - i inni pewnie w dużej części też. A przynajmniej tacy, którzy w filmie szukają czegoś więcej, a nie tylko ładnych twarzyczek czy tyłków. Nawet najpiękniejsza aktorka jeśli jest sztywna i sztuczna, psuje odbiór filmu.
A porównanie pani Feldman do kupy jest stanowczo nie na miejscu.
Tym bardziej, że pani Krystyna - może nie typowa piękność - ale charyzmę i jakąś wrodzoną sympatyczność miała ogromną.

_FemmeFatale_

''mój komentarz nie jest złośliwy, o czym świadczą te uśmieszki na końcu " :D :D :D " Jestem pozytywnie zaskoczona tym, że ludzie tak sobie ją cenią''

Nie udawaj teraz.. Z wypowiedzi jednoznacznie wynikało, że uważasz co innego:

''Ale nie mogę zrozumieć czemu jest tak wysoko w rankingu?''
''niżej od niej! Paranoja''

Nie było to miłe zaskoczenie, więc teraz nie zmyślaj jak ludzie Ci pojechali.

_FemmeFatale_

Jennifer Lopez itp.??? i tyle w temacie.
P.S. Na filmwebie przed rejestracją powinny być jakieś krótkie testy ze znajomości kina.

KLAssurbanipal

Proszę Cię... Wystarczy już nie patrzeć na rankingi, ja przestałem około 2 lat temu, bo tylko się denerwowałem. Ileś tam % osób ocenia filmy na 1 albo 10 tam samo aktorów etc. a te oceny tak śmiesznie się wahają XD IMDB i wszystko jasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones