Krystyna Feldman

Krystyna Zofia Feldman

8,3
9 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Feldman

Przezabawna jest, i gdy mówię Krystyna Feldman to myślę "Kiepscy"

Mrs_Metalowa

tak mi też ona kojarzy się z serialem "Świat według Kiepskich" ;DD

Mrs_Metalowa

Tak w zasadzie to bardzo przykre jest to, co napisałaś.

Fiorentinka

dlaczego?

Fiorentinka

nie rozumiem Cię Fiorentinka. jestem z tego pokolenia co zawsze gdy usłyszy Krystyna Feldman od razu skojarzy ją z ,,Kiepskimi". W zupełności zgadzam się z Mrs_Metalowa !

ElodieP

No nic, Aktorka grająca w teatrze i w kinie przez ponad 60 lat kojarzy się ludziom tylko z "Kiepskimi", trochę to smutne, niemniej jednak i tak dobrze, że chociaż tak ją ludzie pamiętają :)

Fiorentinka

no ale to chyba osoby w moim przedziale wiekowym bo np mój ojciec od razu pomyślał o jej roli w "mój Nikifor"

Mrs_Metalowa

no ale to chyba osoby w moim przedziale wiekowym bo np mój ojciec od razu pomyślał o jej roli w "mój Nikifor"- zajebiście się wytłumaczyłaś, podając jako przykład film sprzed kilku lat ;)

Fiorentinka

Dla mnie, bez względu na pokolenie (chyba jesteśmy z tego samego) ta wypowiedź jest przykra.
Po pierwsze, szkoda, że ktoś tak wybitną aktorkę teatralną i filmową kojarzy tylko z tą rolą a po drugie, szkoda, że w wyżynach intelektualnych jedyne określenie, jakie przychodzi mu do głowy, aby opisać kunszt aktorski to słowo "zajebista". Puste to, płytkie i zatrważające.

Mrs_Metalowa

Szkoda że niestety większość społeczeństwa kojarzy ją głównie z tego serialu... A przecież Krystyna Feldman była wybitną aktorką,która zagrała w wielu znakomitych filmach.Przykre...

Olcia990

no a jej rola w kiepskich nie była wybitna .? może i nie najbardziej ale bez jej postaci to nie jest to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones