Krystyna Feldman

Krystyna Zofia Feldman

8,3
9 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Feldman

to jakieś jaja czy co? wiem że Świat według kiepskich to niezły serial ale żeby wykreował najlepszą aktorkę wszech czasów, to chyba nieporozumienie

bolt958

Rola babki Kiepskiej to przecież najlepsza kreacja aktorska w historii kina ! : D

Hatsiu

Dokładnie Hatsiu i niech żadne kanalie tego nie podważają ;-)

meszi

ja podważę bo według mnie najlepszą kreacja aktorska w historii kina jest PAŹDZIOCH

bolt958

Weźcie się puknijcie w łeb zanim coś napiszecie.

LXR

czyli według ciebie Krystyna Feldman to aktorka wszech czasów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolt958

Bolt jak już zaobserwowałem jest jakimś dzieciakiem bo robi jakieś bzdetne hejterskie tematy w prawdziwych klasykach.
Krystyna Feldman była genialną aktorką choćby za rolę w której wcieliła się w starego mężczyznę :) Dziękuje dobranoc

bolt958

Właśnie, puknijcie się! Kurcze... przecież, jakie z was pierdoły!! przecież ona nie grała tylko w tym filmie, dużo przeżyła i w wielu filmach grała!! Dlatego ma 2 miejsce w TOP ale to mnie wkurza, że ona.. przepraszam, ale zmarła 3 lata temu i jest na 2 miejscu W TOP !! Helena Bonham Carter jest na 3, a Meryl na 4!! To jakiś żart, czy CO?? Helena, tak jak kiedyś powinna mieć 2, a Meryl 3, nie wiem na jakim miejscu wtedy była ta pani :D ale niech zostanie jak było : HELENA BONHAM CARTER MA BYĆ NA 2 MIEJSCU, A MERYL NA 3!!
;D heh... :)

bolt958

Po co na niego najeżdżacie, jak pisze całkowitą rację. Szacunek dla Pani Feldman, no ale TOP 2 to nawet nie przesada, bo top 50 to już powinna być przesada. Jebnijcie się, śmierć osoby czyni od razu najlepszym aktorem/aktorką wszech czasów.

bolt958

Ocena pani Feldman to jest dość trudna kwestia, w polskiej mentalności przyjęło się, że tylko ci znani ludzie z Zachodu są naprawdę wielcy a rodzimi aktorzy w ogóle nie dają się z nimi porównać... Jednak zważmy też, że rola "Babki" to nie jest jedyna rola tej Pani (aczkolwiek dobra), wspomnijmy tu chociażby niecodzienną a bardzo dobrą rolę Nikifora... Osobiście znałam ją również jako aktorkę z Teatru Nowego w Poznaniu, gdzie naprawdę można było poznać i docenić je kunszt aktorski... Może to taki sentyment do postaci, która zaznaczyła się w życiu kulturalnym mojego miasta (zdarzało się też Ją spotkać raz po raz w tramwaju :D)... ale uważam, że chociaż faktycznie pierwsza 5 to nie miejsce dla Niej, ale generalnie w top100 na pewno powinna się znajdować. Amen.

Fiorentinka

Co najciekawsze to ona podskoczyła w rankingu po swojej śmierci.. Nie ma to jak litość albo takie myślenie (ahh.. dałem jej wcześniej 3 ale to, że umarła dam 10!)

Kaineko

Myślę, że może nie tyle litość... Po prostu fakt, że zmarła, wielu ludziom w ogóle o niej przypomniał.

Fiorentinka

Fakt grała też w wielu filmach. Ale ona tu jest dzięki roli babki Kiepskiej, bo gdyby nie ten serial to mało kto by wiedział że tak osoba kiedyś żyła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones