Krystyna Feldman

Krystyna Zofia Feldman

8,3
9 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Feldman

Dla mnie ŚP. Krystyna Feldman,to wielka i wybitna aktorka,nie ma co porównywać Panią Feldman do zagranicznych aktorek.Dla wielu to tylko babka Kiepska,a szkoda,bo Nikifora zagrała GENIALNIE.Dam sobie ręke uciąć,że gdyby P.feldman urodziła się w USA to byłyby same peany na jej cześć a że jest Polką to można mówić że słaba.My chyba mamy kompleks USA. Uważam,że nasi aktorzy nie są wcale gorsi od tych zza oceanu,ba zaryzykowalbym,że niektórzy nasi aktorzy mają lepszy warszat. Ba większość zagranicznych aktorów to nie są aktorzy,bo żeby być aktorem trzeba skończyc szkołe aktorską.Więc my nie mamy czego się wstydzić.

użytkownik usunięty
bartekzgorzowa

Zgadzam się w 100 %
Angielskie "wybitne" aktorki ( nie mam tu na myśli Streep czy pierwszej 3 w rankingu bo to dobre na prawdę wybitne aktorki ) wcale nie są wybitne bo np Kate Winslet wybiła się tylko dzięki Titanicowi i co zagrała i nic tylko dzięki Titanicowi ją znają a śp Pani Feldman była na prawdę wybitną i bardzo dobrą aktorkę potrafiła się wcielić na prawdę w każdą rolę ale niestety niektóre osoby tego nie pojmują bo znają ją wyłącznie z "Świat według Kiepskich" żal mi takich osób ale najbardziej denerwuje mnie to ze właśnie takie osoby się wypowiadają na jej temat to tak jak ja bym się zaczęła wypowiadać na temat Johnego Deppa po obejrzeniu Alicji w krainie czarów. Trochę brak logiki ale kończąc zgadzam się z Tobą całkowicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones