Krzysztof Kolberger

Krzysztof Marek Kolberger

7,9
10 678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kolberger
kkrzycho

tak, to smutne, co rok tych dobrych aktorów ubywa.

kkrzycho

Wielki aktor, wspaniały głos i wiele niezapomnianych kreacji filmowych. Ponadto genialny jako Jon Irenicus w Baldur's Gate 2.
Niech spoczywa w pokoju.

Letham

To dla mnie pewien cios :( Dokładnie. Szkoda go bardzo :( To fakt, jego głos pasował idealnie do Jona Irenicusa z Bg...

kkrzycho

Wspanialy aktor o przepięknym głosie.
Cześć jego pamięci....[*][*][*]

kkrzycho

R.I.P.

kkrzycho

Świetny aktor.... R.I.P.

użytkownik usunięty
kkrzycho

Dobry,aktor. Lubiłem gościa . Mimo tego że nie przepadam za polską współczesną kinematografią . To ten facet był jednym z jaśniejszych punktów polskiej twórczości .

kkrzycho

RIP. aktor o znakomitych warunkach i prawie niewykorzystany przez naszą kinematografię.
nie pamiętam aby w filmie stworzył jakąś wybitniejszą kreację.. nie powierzano mu takich ról.
praktycznie zredukowany do pięknego głosu.

kkrzycho

no szkoda go, miał rewelacyjny głos

kkrzycho

Jak zwykle dowiaduję się z radio albo z forum, a nie z pierwszej strony FW :/
Niedługo nie zostanie w polskim kinie nikt poza celebrytami :(

Wojtulek

W Niebieskim Teatrze chyba musieli miec ważny powód by Go do siebie wezwac [*]

giovanni50

cześć jego pamięci. niezapomniany aktor i magiczny głos. [*]

użytkownik usunięty
mattibeztwarzy

zgadzam się z wami .

kkrzycho

Długo walczył z chorobą. Nie poddał się od razu. Świetny aktor, twardy gość. [*]

osom

Tak, był wspaniałym aktorem ze świetną dykcją. Bardzo mi przykro, najpierw Pete Postlethwaite, teraz on... Kiepsko się ten rok zaczyna... I jakoś nie widzę nikogo, kto mógłby tych ludzi zastąpić.

kkrzycho

Panie Krzysztofie, nie zapomnę listu który od Pana dostałem kiedy już brakowało mi nadziei. Gdybym miał tyle siły i wiary co Pan... mógłbym nią obdzielić wszystkich dookoła. Niewypowiedziany smutek.

kkrzycho

Ogromna strata.
[*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones