Krzysztof Kolberger

Krzysztof Marek Kolberger

7,9
10 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kolberger

Gdzie już spotkałem mnóstwo wpisów ze dobrze tak żydowi czy koniec promowania żydostwa w Polsce ... Więc naprawdę nie wiem czy tylko ten nasz naród jest tak ciemny i ograniczony w swoim myśleniu czy tak jest też wszędzie .

Patrząc na internet wyłania sie obraz Polaka który potrafi tylko pluć jadem i mówiąc dosadnie pie**olić e o TVN o PO o UE i o ŻYDACH więc dno to jest wielkie dno !

ninja_4

Nieuzasadniona nienawiść i frustracja tak już zatruła wielu mozg że ta frustracja zamienia sie w obłęd a życie jest zbyt piękne by sie przejmować tym czy ktoś jest żydem lub czy ogląda TVN gdzie ja np fakty oglądam codziennie i co ? Komuś to pewnie przeszkadza.

ninja_4

Polacy nienawidzą żydów bo są cwaniakami, robią pieniądze, w uja robią polaczków itp itd :3 Ja tam żydów szanuje za hucpę i inne. Naród kupców...

ninja_4

bardzo cenię Kolbergera i nie mało mnie interesuje to ,że był Żydem ...właściwe to co z tego ?Ja też w 1/16 jestem .
Ale dużo racji jest w tym co mówi wielu Polaków , chodzi głównie o fakt ,iż Żydzi sami doprowadzili do Holokaustu ,a przez kolejne dziesięciolecia tak usilnie starali się to "zamazać " i to tak naprawdę ludzi wku**********. To wieczne robienie z siebie męczenników i nie dopuszczanie do publikacji wielu książek ,w których opisana była ta "prawdziwsza " prawda

Heidi666

"Doprowadzili" to za dużo powiedziane i nie usprawiedliwia Holocaustu. To tak jakby kobieta wyzywająco ubrana doprowadziła do gwałtu na sobie. Polacy też lubią robić z siebie męczenników, zresztą duzo narodów tak teraz ma. Są również Niemcy, którzy uważają się za poszkodowanych na II WŚ, bo ich "wypędzono".

Heidi666

A JAK JAK CZYTAM TE TEKSTY O ZYDACH TO ZACZYNAM ROZUMIEC DLACZEGO NIE NAWIDZA POLAKÓW I DLACZEGO CI CO PRZEZYLI WOJNE WYJECHALI I WCALE NIE CHODZIŁO SYSTEM CORAZ BARDZIEJ WIERZE W TO, ZE POLACY RO RASISCI I GŁUPKI A JAKBYM BYŁA ZYDEM I O MNIE BY WYPISYWALI TAKIE BZDURY TO BYM ZNIENAWIDZIŁA TEN NARÓD , TYLE W TEMACIE

Ami_656

PS. a kim jest Bob Dylan żydem czy amerykaninem bo jednym i drugim , wyobrax sobie ze z zydami w polandi jest tak samo, sytuacja analogiczna to sa żydzi i jednoczesnie polacy, tak trudno to zakceptowac, walnijcie sie w łeb młotkiem wszyscy

ninja_4

Wkurza mnie dzielenie narodu na "Polaków" i "Nie-Polaków".

Marik1234

To nasza cecha narodowa. Wszystkich potrafimy zgnoić i oczernić. Kolberger to "żyd", Szymborska to "świnia". Takie komentarze sprawiają, że chce wyjechać daleko stąd!

emilka_12_12

Kto by nie chciał.

Marik1234

Ja bym wolała żeby wyjechali ci którym się nie podoba. Niech sobie plują jadem z innego kontynentu. Dzisiaj nikogo się nie szanuje, w internecie można powiedzieć wszystko, nikt niczego się nie wstydzi. Wszyscy są nagle ekspertami od wszystkiego i tylko wytykają innym błędy.

emilka_12_12

Nie lubię uogólnień, jeśli coś jest cechą narodową to rozumiem to tak, że mam tego szukać u siebie.

alien_2

Na pewno wszystkich potrafimy opluć i oczernić, a to czy to robimy czy nie, to już indywidualny wybór każdego z nas. Jeśli wybrałeś bycie miłym człowiekiem, good for you. :)

ninja_4

Tak jest wszędzie, tylko nam o tym media nie mówią, bo lepiej nam przedstawić obraz złego polaka-katolika, który pluje jadem w internecie, w obronie krzyża itd itp. i że musimy dogonić Europę w wielu kwestiach, bo tam jest kultura i sami przyjaźni ludzie ;)

Nic nie wiedziałem o tym, że p. Kolberger był Żydem. Jeśli tak, nie mam z tym problemu, bo był dobrym, aktorem i fajnym człowiekiem. I to się dla mnie liczy, a nie to czy w domu miał Boże Narodzenie czy Chanukę.

ninja_4

Od twojego wpisu minęło już ponad 8 lat i niestety niewiele się zmieniło. Ja to mam szczerze w d#pie, czy ktoś jest Żydem, Arabem, Niemcem, Rosjaninem, Ukraińcem, czy jest czarny, biały, żółty czy niebieski, wszystkich należy szanować jednakowo.

A Krzysztof Kolberger to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Z tym nie da się po prostu dyskutować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones