Liroy

Piotr Marzec

7,7
109 ocen muzyki
powrót do forum osoby Liroy

Zapomnieli napisac ze Liroy w latach 1991-1994 miał zespół Pmcool lee ktory w1992 roku wydał kasete Pm coo l lee ,na wikipiedi ja czytałem ze Liroy w 1982 roku w wieku 11 lat nagrał demówkę,,3demo'' wszedzie jej szukam i nigdzie jej nie moge znalezc w latach 80 az do 1992 roku nagrał duzo demowek ktorych nigdzie nie można kupic ani tez odsłuchac.

hubi1994

Z bardzo prostego powodu, Liroy to stary wałkarz i sobie to wymyślił. W wieku 11 lat w stanie wojennym nagrać demówkę i to czlowiek, który mimo tylu lat na karku nie przejawia zbytnio progresu i cały czas się odwołuje do 1995 i "Alboomu" , już kiedyś go zdemaskowano, że koloryzuje swoją ciężką przeszłość.

ulifont

Skad wiesz? a jak on nagral ta demowke ta moze byc cos dobrego czy slabego? pierwsza oficjalna kasete przed alboomem nagrał w 1992 roku byla to kaseta jego zespolu Pm cool lee -East on da mic,a na Pm cool lee jest8 utworow po angielsku i dwa po polsku a gdzies tez czytałem ze Slums attack w 1993 roku nagrali nielegal ,,Demo staszica''ktorego nigdzie nie mozna odsluchac ani kupic na allegro.

hubi1994

Nie zaprzeczam, że mógł nagrać jakieś niezachowane kawałki z samego końca lat 80, w 1991 zaproszono go nawet do tv, jednak to są nielegale takie same jak EinKillaHerc, Trzyha czy właśnie pierwsze Slums Attack i Kaliber, więc były znane w bardzo wąskich kręgach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
underholdsbidrag

Buhahaha raperzy to schizofrenicy czemu tak o nich twierdzisz? bo sa onni niż ty i inaczej mysla niz ty? mają wysoka samocene bo sa elokwentni i sie potrafia wypowiedziec na wiele temató w przeciwienstwie do ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones