Marek Bukowski

6,6
7 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Bukowski
Ines82

święta racja!

Ines82

to chyba najbardziej idiotyczna wypowiedź jaką w życiu przeczytałem. Tak Marek Bukowski to przystojny mężczyzna, ale właśnie TO JEST POLAK i dobitnie pokazuje, że wśród Polaków jak i każdej innej nacji są przystojni mężczyźni. Chyba, że ty nie wiesz bo ciągle szukasz sponsorów za zachodnią granicą to w Polsce się nie rozglądasz.

Cobra_Choke

@cobra nie musisz być złośliwa(y)! Zgadzam się z Ines82! Rzadko się trafia przystojny,sexowny polak z charyzmą... Zwykle są to osobniki z wielkimi brzuchami przed sobą,a do tego z przerośniętym ego!

mrooffka

wyjdź ze swojej małej osady do świata :) to się przekonasz, że jest inaczej. Nie wierzę co wy w ogóle tu wypisujecie. Tragedia, ale tylko wasza bo fajni faceci uciekają wam sprzed nosa. Aha , i jestem facetem, szczęśliwie żonatym.

Cobra_Choke

A do tego jaki jesteś "sympatyczny"... Współczuje żonie życia z tobą i twoim mega ego

mrooffka

sorki, ale gdzie ja jestem niesympatyczny i gdzie jakieś mega ego ? Po prostu niedobrze się robi jak wypisujecie o polskich mężczyznach takie bzdety. Napisałem, że w Polsce jest pełno świetnych facetów i żal, że tego nie widzicie, albo po prostu macie pecha i tyle.
Nie musisz mi współczuć bo moja żona jest ze mną bardzo szczęśliwa, za to ty możesz mieć problem z takich podejściem kiedykolwiek wyjść za mąż, no chyba, że znajdziesz tego upragnionego księcia gdzieś na drugim końcu świata wszak w Polsce ... nie ma :) pozdrawiam i nie musisz się tak napinać.

Cobra_Choke

ja osobiście uważam że w Polsce można spotkać fajnych i przystojnych facetów.... tyle że Ci najlepsi są już pozajmowani zwykle ( m.in. własnie Pan Marek) ...

Cobra_Choke

@Cobra_Choke i tu Cię zaskoczę... Jestem mężatką (szczęśliwą) od 15 lat! I to z Polakiem z krwi i kości. Może właśnie dlatego,że jesteś 100% facetem nie jesteś w stanie określić atrakcyjności innych mężczyzn. A faceci po prostu o siebie nie dbają i dlatego tracą w moich oczach i nie tylko! Niewielu jest takich za którymi się człowiek obejrzy! I nie mówię tu o aparycji "modela" bo to przeważnie są ulizani gogusie. Jeśli Ty trzymasz klasę to bravo! Oby tak dalej :) również pozdrawiam

Cobra_Choke

moja żona jest ze mną bardzo szczęśliwa- haha, tylko jakiś zakompleksiony polaczek mogłby cos takiego powiedziec i mówię to serio

polacy sa nieciekawi i nie mam tu na mysli wyglądu,ale charakter , to jak sie wypowiadaja przedstawia wiele do życzenia i jakie maja o sobie wielkie mniemanie ( np ty),dzieki swoim postom brzmisz jak bufon, ale jak to mowią z duzej chmury mały deszcz haha

użytkownik usunięty
Justyna_0288

Popieram, polscy faceci to w większości buraki i chamidła, nie różniący się zbytnio podejściem do kobiet od muzułmanów.

użytkownik usunięty

A Bukowski bardzo przystojny

Cobra_Choke

,, moja żona jest ze mną bardzo szczęśliwa''. Leczysz w ten sposób kompleksy? A może twoja żona puszcza się na prawo i lewo.

Cobra_Choke

Nie wiem jak koleżanka ale ja wyszłam ze swojej "małej osady" i jeśli chodzi o Polskę to zwiedziłam ja całą i nikt powtarzam nikt mi nie wmówi że polscy mężczyźni są przystojni. Facet z takim wyglądem i klasą jak Pan Bukowski jest unikatem w tym kraju !!!
A Ty jesteś chamem i prostakiem wyrażając się w tak wulgarny sposób tylko dlatego że skomplementowałam jakiegoś aktora, ale rozumiem że przemawia przez Ciebie złość hmm ciekawe dlaczego...

Ines82

bo piszesz bzdury :) Polskę zwiedziłaś całą ? Ahahahaha, a co to ma do rzeczy ? Czy podczas bodajże swojego niemal 30 letniego życia o ile te 82 to data twoich urodzin ( notabene także mój rocznik ) poznałaś dokładnie wszystkich polskich mężczyzn, obejrzałaś ich dokładnie, że twierdzisz, że Pan Bujowski to taki unikat ? Zobacz taki Marcin Dorociński uważam wciąga go nosem. Potraktuj go jak kolesia z ulicy i co ? Masz kolejnego. Znalazłbym jeszcze więcej i na ulicy i w telewizji, ale po co. Aha, co do mnie... przecież nawet nie wiesz jak wyglądam. Nie mam żadnych kompleksów, tylko tyle, że ja nie jestem z telewizji ani z okładek gazet.

Cobra_Choke

No widzę że nie pozwalasz mieć swojego własnego gustu i koniecznie chcesz mi udowodnić że Pan Mark przystojny nie jest, według mnie jest unikatem i Dorociński mimo że również przystojny to nie ma tego czegoś co Bukowski. Ot takie moje zdanie osobiste. Nie poznałam wszystkich polskich mężczyzn ani ich dokładnie nie obejrzałam ale znam ich na tyle dobrze i tylu ich juz w życiu widziałam że moim zdaniem są bardzo nieatrakcyjni. Ale skoro Ty masz inne zdanie i znasz ich bardziej dogłębnie niż ja to już Twoja sprawa i Twój pogląd ale pozwól innym mieć ich własny.
I dlaczego piszesz takie głupoty że szukam sponsorów za granicami ? :) Czy naprawdę ulży Ci jak mi ubliżysz, trochę więcej kultury osobistej przynajmniej w stosunku do kobiet, rówieśniku.

użytkownik usunięty
Ines82

Dorzucę, że Polski mają w sobie coś z dziewek, skoro puszczają się coraz częściej z obcokrajowcami.

Cobra_Choke

A ja się zgadzam z ines, a przez ciebie przemawia zazdrośc, bo cie zabolal fakt, ze wy polacy nie nalezycie do najprzystojniejszych męzczyzn na świecie!Polki owszem są piekne, idac ulica widze dziesiatki pieknych kobiet, natomiast rzadko zdarza i sie zawiesic oko na jakims przystojniaku!Zreszta to nie tylko moja opinia!Polacy jako nacja nie sa atrakcyjni dla kobiet z zachodu!Marek Bukowski, Maceik Zakoscielny, Paweł Deląg mają nieprzecietna urode, niepolska, bo wiekszosc polaków ma typowe przasne geby jak Karolak czy Szyc!I nie przemawia przeze mnie gorycz, mam faceta, którego cenie za dobre serce i inteligencje!Obiektywnie oceniam tylko, ze polscy faceci nie sa zbyt piekni i Polki wola smagłych latynsów niz nieciekawych Polaków!Taka prawda i twoje obelgi tego nie zmienia

milenasy

Nic mnie nie zabolało bo po pierwsze, nigdy mnie nie widziałaś więc nie zaliczaj mnie do kartoflanej mordy Szyca czy buraka Karolaka :) nie będę z tobą na ten temat dyskutował bo jeszcze głupio by ci się zrobiło jakbyś i na mnie ''przeciętnym Polaku'' swój wzrok zawiesiła, aha i btw : Polacy też lubią latynowskie piękności, do których wam naprawdę daleko, daleko :) a szczególnie do bogiń z Ameryki Płd.

Cobra_Choke

to ze zonka wmówiła ci ze jestes przystojny , to nie znaczy ze tak jest, buraczku,poza ty jesli uwazasz ,ze bukowski jest atrakcyjny fizycznie lub dorocinski i ty tez sie za takieog uwazasz, to tylko współczuję ci bp oni sa przeciętni oj placzki polaczki wyzej s**aja niz dupe maja

aha ja uważam ze mężczyźni nabierają atrakcyjności dopiero po 30 , niestety w polsce następuje wtedy tendencja spadkowa, nie spotkałam jeszcze polaka w swoim zyciu atrakcyjnym fizycnzide po 30, o 40 nie wspominajac , wiec masz juz przesrane

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cobra_Choke

po pierwsze , jestem w wieloletnim związku z kimś , a jakby ten ktoś usłyszal cos takiego to bys niezle dostał po ryju, obciągać to twoja lalunia moze twoim koleżkom na imprezie , pewnie skąd to musisz znac, sskoro sie tak tu chwalisz takimi akcjami mendo, w zyciu nawet by mi to do głowy nie przyszło
w przeciwienstwo do ciebie mój mezczyzna umie rozmawiać z kobietami i nigdy nawet w necie nie napisalby takiej rzeczy do innej babki(nie mówie tylko tu o sobie 0 w kazdym komentarzu zieje nienawiscia i brakiem kulrury , przechwalasz sie i w kazdym poscie przekonujesz nas ze jestes cudoweny a to jest załosne i smieszne , zastanów sie nad tym bo w ustach masz jak w rynsztoku, jak mozna tak mówic do innej kobiety , czy twoja zonka zdjae sobie sprae ejakiego uzywasz słownictwa w stosunku do innej kobiety ????

as z jestes typowym 30 letnim polaczkiem z przyrostem ego i niedoborem gdzie indziej, widac to w kazdym poscie, zal.pl

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cobra_Choke

piszesz na poziomie gimnazjalisty,a podobno jestes 30 latkiem
, nie zionę nienawiscia , w przeciwienstwie do ciebie ,trzeba byc obiektywnym, jak napisałam we wcześniejszym poscie niektórzy " polacy sa nieciekawi i nie mam tu na mysli wyglądu,ale charakter , to jak sie wypowiadaja przedstawia wiele do życzenia i jakie maja o sobie wielkie mniemanie" masz si za takiego super polaka a w kazdym poscie widac co innego, obrażasz dziewczynę ze szuka sponsora na zachodzie bez jakikolwiego powodu, bo cos ci sie nie psodobało w jej wypowiedzi ,to ty wystawiasz sobie wizytówke ,nie ja

jaka su ka zydowska??? o czym do cholery mówisz , bo jak rzucasz obelgami jak scierwo to przynajmniej wytłumacz sie skad to wytrzasnąłeś???

Justyna_0288

1. Nienawidzę takich idiotycznych tekstów typu : jak nie Polak, polaczek itd.

Doskonale wpisujesz się w poziom tej kretynki, której musiałem odpisać co o niej myślę. Nie wyróżniasz się specjalnie na tym poletku. Nie dodawaj sobie inteligencji. Twój post nie był postem, a agresywnym atakiem na moją stronę i oczywiście sama zabłysnęłaś swoją ''polaczkowością'' pisząc w ogóle słowo ''polaczek''. Gdzie cię tego nauczyli ? Z jakiego domu pochodzisz ? A może to TY masz się za lepszą od innych, bo ja tylko napisałem, że przystojny i fajny ze mnie facet bez żadnego och i ach, ale przecież to takie trudne do zrozumienia. BTW : twój facet to Polak, polaczek, a może z innego państwa hm ? Ty także jak rzucasz obelgami to najpierw się dowiedz co i jak. Nie znasz mnie, nie widziałaś, a z klucza gadasz, że mam urojenia :) brawo. Gdzie się tak wyrobiłaś ?

Cobra_Choke

Ty połamańcu mma nie unoś się tak, bo zostaniesz inwalidą.

mac_brok

Ładnie masz napie rdolone pod tym sufitem Żydku :) ale to nie zmienia faktu, że i tak masz zamknąć ryja bo śmierdzi czosnkiem.

Cobra_Choke

Masz racje jest pełno przystojnych polaków, to co ona gada wynika z tego chorego kompleksu niższości względem zachodu, bo przecież oni wszyscy tacy wspaniali i inteligentni ehhh

Cobra_Choke

Nie masz żadnych kompleków? To po ch..uj się żalisz na forach , że ci mięśnie nie rosną i robisz sobie idiotyczne fotki;)

mac_brok

Człowieku ty jesteś naprawdę chory :) weź wyjdź na powietrze, poznaj jakąś babkę czy chłopaka ( dla ciebie to będzie bardziej wskazane ) i przestań w końcu robić z siebie idiotę. Nie wiem co chcesz udowodnić, ale widzę, że naprawdę masz dużo czasu trolu :)

użytkownik usunięty
Ines82

Za to jak ktoś napisze, że taka czy inna aktorka jest piękna, a nie to, co Polki, też szalejecie na forum.

mrooffka

"Zwykle są to osobniki z wielkimi brzuchami przed sobą,a do tego z przerośniętym ego!" - to się akurat zgadza ;)

mrooffka

spójrz na siebie haha to polki mają przerośnięte ego że niby najpiękniejsze a to oczywista bzdura, z waszymi kartoflowatymi mordami daleko wam do średniej europejskiej:)

mrooffka

xD żałosne pustaczki

Cobra_Choke

Zgadzam się! Jest wiele przystojnych aktorów w Polsce! Ines82, czy nie znasz takiego Marcina Rogacewicza czy Michała Żebrowskiego? Chyba nie powiesz, że oni nie są przystojni? ;p

Cobra_Choke

A zapomniałeś jak twoja matka szukała w RFN sponsorów?

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

Taa w każdej nacji? ciekawe która Polka poleciałaby na chińczyka, japończyka czy koreańczyka - chyba jakaś zdesperowana albo chyba że byłby bogaty.

ten post to nie miał być chyba do mnie.

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

" wśród Polaków jak i każdej innej nacji są przystojni mężczyźni. "

do ciebie do ciebie

Wszędzie się znajdzie fajny facet. BTW jestem facetem koleś. Laska za bardzo uogólniała to musiałem ją wyprostować.

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

no ja też jestem a laska fakt za bardzo uogólniała bo gdyby chociaż mnie zobaczyła to my już mokra była;p

Mnie też :) ale niech wie swoje.

Ines82

hmm coś w tym jest, bo gdybym nie wiedziała, że on jest Polakiem to chyba bym obstawiała za tym, że nim nie jest ;) :p

użytkownik usunięty
Ines82

Zgadzam się z wami:) Ja też uważam, że Marek Bukowski jest bardzo przystojny i pociągający:)

Ines82

Ines, śmieszna ta Twoja wypowiedź :)
Niemniej jednak zgadzam się z Tobą, że Marek Bukowski jest przystojny. Z drugiej strony popieram wypowiedzi Cobra_Choke - Marek Bukowski to tylko jeden z wieeelu przystojnych Polaków (i nie mam na myśli jedynie celebrytów).

FAramka_2

Nie wiem, co to za dyskusja, przystojny, jak nie Polak....To w takim razie rownie dobrze to samo mozna powiedziec o kobietach, piekna, jak nie Polka ;-) Nie wiem dlaczego panie twierdza, ze Polki to najpiekniejsza nacja na swiecie, ale Polacy-mezczyzni, juz nie? Typowy, lub nietypowy Polak?! Czyli typowy, to brzydki, a nietypowy, wyjatek, zdarza sie przystojny? tak? Nie wiem skad taka opinia. Ja mam od 11 lat bardzo przystojnego faceta, Polaka, wprawdzie ma 32 lata, wiec pewnie za iles lat bedzie wygladal inaczej, ale jaki to problem? Ma najcudowniejsze oczy na swiecie, a te nigdy sie nie zmienia :-) tak jak i serce! Co do innych narodowosci, przez 6 lat mieszkania w Londynie, gdzie przewija sie przekroj wszystkich ludzi swiata, moge jednoznacznie stwierdzic, ze Polacy, tak jak i inni mezczyzni na swiecie, sa zarowno przystojni, piekni, jak i brzydcy, tak to jest z ludzmi!! Anglicy tez bywaja przystojni, jak i brzydcy jak imadlo. Tak samo kobiety, w Londynie jest bardzo duzo niekoniecznie ladnych Polek, z mopem, albo szopem-praczem na glowie. Czy to znaczy, ze Polki sa brzydkie? ;-)

Ines82

zgadzam sie, nie jest to typowy Polak

użytkownik usunięty
Anneke01

Pół roku zachwycałam się nim -uważając że jest niesamowicie przystojny i jego pojawienie się w Na dobre i na złe wprowadziło pewną świeżość do serialu.
Ale teraz przytył ,ma jakoś taką dziwną fryzurę -mnie już się tak bardzo nie podoba.
I wogóle jego rola w serialu stała się taka nijaka.

Ines82

zgadzam sie w 100%!

Ines82

Najseksowniejszy polski aktor. Jak dla mnie... ;)

Ines82

co za beznadziejne stwierdzenie - jak nie Polak, wyrażasz postawę antypolską, potem się dziwić jak kobioety lecą na brytyjczyków, francuzów itp
moim zdaniem Polacy są bardzo przystojni, po hiszpanach najprzystojniejsi w całej Europie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones