Marek Bukowski

6,6
7 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Bukowski
tacyssup

Najprzystojniejszy polski aktor

IKnowWhatYouAre

Bez przesady.

tacyssup

A który przystojniejszy?

IKnowWhatYouAre

Pełna zgoda:)

Ines82

Nom, w "Nad rzeką której nie ma" był tak urodziwy że to aż bolało. Teraz mimo upływu lat nadal jest piękny, do tego zrobił się cholernie seksowny i męski.
I świetny aktor.
Zazdroszczę żonie;)

WhiteDemon

Zona też piekna. Jak polska Angelina.

Ines82

Na początku go nie kojarzyłam, za bardzo, ale tak myślałam, że muszę go z jakiegoś filmu znać i wtedy przypomniał mi się serial Dom, i ten koleś z dziwnymi cieniami pod oczami, to ten sam :-P

lulu56

Ale czytam te wasze komentarze i niektórzy tzw mężczyżni ktorzy sie tutaj wypowiadają mają chyba problem ze sobą- to się nazywa kompleks niższości :) Jak bardzo można okazywać nienawiść przez zazdrość? A podobno jestesmy gtunkiem myślącym....po panach piszących tutaj jakoś tego nie widać.

Ps. Pan Marek ma w sobie coś takiego że chce się na niego patrzeć...taki twardy mężczyzna który z niejedenego pieca jadł chleb- podoba mi się.

Dorota74

im starszy tym lepszy no nie?

Ines82

ja wiem, że to rzecz gustu, faceci mnie nie interesują, ale zupełnie obiektywnie mówiąc... gdzie on przystojny??? nudno - brzydki i tyle, porównując choćby z przystojniakami typu Oliphant, Pitt czy Clooney to chłopak wygląda marniutko.... ale w końcu to twoja sprawa

nono_doktor

już mi się nie podoba, przyjrzałam mu się bliżej i nie ma szału :p są lepsi.

Ines82

Masz rację! Wszystkiego naj w NR 2015!

nono_doktor

Dziękuję, wzajemnie :)

Ines82

Pzdr:)

Ines82

Taaak! Niezwykłe oczy

Ines82

Cholerne dzięki. Od dzisiaj obiecujemy, że nie będziemy wyglądać jak Polacy. Inaczej nasze serca pękną z braku akceptacji u takich piękności jak Ty :)

Ines82

Kazdy Polak jest najładniejszy

Ines82

Zarówno Polacy jak i Polki są ludźmi przeciętnymi i nie ma co uogólniać.A jeśli chodzi o urodę jednej czy drugiej osoby to rzecz gustu. Szacuje się, że w naszym kraju otyłość lub nadwagę ma ok. 60% mężczyzn i ok. 50% kobiet, które jak twierdzisz są takie super piękne, że każdy się za nimi ogląda. Ja również znam wiele osób jednej i drugiej płci. Są wśród nich osoby chamskie, wredne, wulgarne, agresywne (łagodnie mówiąc nieprzyjemne) i płeć tu nie ma żadnego znaczenia (twierdzisz, że to domena mężczyzn nic bardziej mylnego). Wychowanie wynosi się z domu i określa pewne wyuczone złe lub dobre nawyki i nie jest tożsame z płcią. Najgorsze jest myślenie stereotypowe, którym się ludzie kierują. Kiedyś słyszałem, że mężczyźni to bałaganiarze a kobiety bardzo dbają o porządek. Czasami nawet w serialach słyszymy jakieś bzdury typu, że gdzieś brakuje kobiecej ręki. Osoby, które tak uważają chyba nigdy nie były w akademiku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones