Marek Probosz

4,7
2 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Probosz

nie tylko polubiłem wojenne filmy ale też nauczyłem się dużo histori. Podziwiam go za rolę Witolda Pileckiego, jak dla mnie w Śmierci..... zagrał genialnie, po prostu niesamowicie.

Daredevil18

do dziś pamiętam tamten spektakl, choć minęło już kilka lat.

Haiku_2

właśnie chyba ze 3-4 miechy temu oglądałem na 1 ten spektakl strasznie mi się spodobało :)

Haiku_2

Jest do obejrzenia na YT:):

https://www.youtube.com/watch?v=-2elOo6jii4

Daredevil18

Tylko czemu w jego spisie ról nie ma nawet wzmianki o roli Rotmistrza jak i o takim filmie ?

RAm0N

"Śmierć Rotmistrza Pileckiego" to film zrealizowany w ramach Teatru Telewizji, a takich produkcji Filmweb nie przewiduje w swojej bazie.

Goo_3

powinien być ten film, też się dziwie...

Goo_3

Zabawne, nie przewiduje takich produkcji, ale przewiduje gry komputerowe...

Sezar

Bo na polskie patriotyczne dzieła nie ma miejsca w niemieckim serwisie. Na badziewie typu GNIDA czy POGROSSIE zawsze się miejsce znajdzie.
A co do POGROSSIA, Stuhr bardzo chętnie zagrał w antypolskim filmie. Jakoś nie widziałem go w żadnym filmie w którym polacy przedstawieni byli dobrze. Nie zagrał w ani jednym odcinku czas honoru, nie było go w filmie o rotmistrzu Pileckim, ani w genialnym dziele o Ince. Tam mu jakoś laczki nie spadają i nie czuje potrzeby zagrania.

prowrocek

Nie wiem co robisz na tym, niemieckim serwisie. A w ilu filmach zagrał patriota TW Faraon. W Smoleńsku?

carmen8_fw

Sluszna uwaga ,ale ten idiota wyzej wymyslil nowy gatunek-polskie dziela patriotyczne..???

prowrocek

Taak ,Stuhr to z pewnoscia niemiecki agent ,tak jak ojciec...my polaki takie bohatery ,a swiat to w dupie ma...

RAm0N

Teatr Telewizji: Śmierć rotmistrza Pileckiego
Też się właśnie zastanawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones