Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis
Syll_91

Jak dla mnie to Mila wygląda jak Aishwarya Rai. Nawet głos mają podobny , taki chrypkowaty.

Lunasol

Faktycznie jest spore podobieństwo.... co tylko potwierdza moją obserwację że Mili bliżej wyglądem do azjatyckich kobiet niż do słowiańskich ukrainek.

Syll_91

Ależ to wypisz-wymaluj wygląd Ukrainki, czy też Ukrainka pełną gębą.
Co też Panna wymyśliła?

HRA

Synowie Anarchii - oddział w Norwegii :)
http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/101/4/8/sons_of_northern_darkness_by_digi deus-d4vuww0.jpg

Lunasol

Całkiem ładny, tylko bezużyteczny. Brevika nie powstrzymali.

HRA

Ci amerykańscy śmierci Ope'a tez nie :-(

Lunasol

Zapomnij o Opim.
Tylu tam jeszcze urodziwych dżentelmenów

HRA

http://www.youtube.com/watch?v=xDp_WdAMlE8

HRA

No i już się poryczałam jak dziecko. Dobrze że nie ma w tym tej ostatniej sceny z więzienia.

HRA

Nie obejrzałam jeszcze całego 5 sezonu , ale rozumiem że smierć Ope'a ma być początkiem upadku Jax'a ? Albo głównym punktem zapalnym dla upadku Jax'a

HRA

Nie mogę.... jego smierć mną wstrząsnęła i to było o tyle straszne żę mi zasugerowałes że tylko mu zetną brodę a nie zabiją i nastawiłam się na coś zupełnie innego. W związku z czym przez kilka godzin nie mogłam patrzeć na Synów Anarchii.

Mama Gemma tez jest urodziwa , prawda ?

Lunasol

Prawda, i ma świetnego męża.

HRA

założyłam temat na GOT , z zamiarem lekkiej rozmowy a tam zaczęli sie wyzywać....

Lunasol

Luncia , o czym rozmawiasz na moim temacie :>

Syll_91

juz o niczym

Lunasol

Luncia ?

HRA

No Luncia to chyba zdrobnienie od Lunasol ?
Tylko Panna Syll wie co miała na myśli ^^

HRA

A kiedy mi wyjaśnisz czy smierć Ope doprowadziła do upadku Jax'a ?

Lunasol

Nic nie wiem na ten temat.
a jak Ci się Otto podoba ?

HRA

Otto to mój ulubieniec , drugie miejsce za Ope'm
szkoda że zrobili z niego takiego psychola , liczyłam na to że wyjdzie z więzienia i odegra jakaś ważną role dla klubu.

HRA

A Tobie ?

Lunasol

Otto jest the best. Czy na pewno psychol ?
Wiesz , że to on jest twórcą tego serialu ?

HRA

Tak wiem i jest mężem prawdziwym mężem Gemmy :)
To dlatego jej nie usmierci i dlatego Gemma zawsze sie wywinie ze wszystkiego.
Też lubię Otto.
Jak juz nie wypuszcza goz wiezienia to przydałaby sie jakieś retrospekcje z przeszlosci klubu. To by było fajne.

HRA

Nieprawda.
Co Pana zdaniem charakteryzuje typowe Ukrainki ?
Bo moim duże brązowe oczy, wysoki wzrost , włosy najczęściej farbowane na blond co dodaje im uroku i przede wszystkim słowiańska uroda.
Mila słowianki nie przypomina za to Żydówki i azjatki jak najbardziej.
Nawet Lunasol zauwazyła w niej podobienstwo do hinduski.

Syll_91

Nieprawda.
Duże brązowe oczy zdarzają się często, ale to nie reguła. Mila ma jedno oko brązowe jakby Szanowna Pani nie wiedziała.
Panie o ciemnej barwie włosów mają skłonności do ich rozjaśniania. To wcale nie jest domeną Ukrainek, a raczej Pań w ogóle.

Mila ze swoją urodą podchodzi raczej pod słowianki południowe. Bułgarki, czy nawet Macedonki to też Słowianki proszę zauważyć. Do tego Mila jest po części Żydówką. Słowianie na Ukrainie

HRA

Szczerze to nie widzę w Mili żadnego podobieństwa do bułgarek , a tym bardziej do chorwatek albo macedonek....
już prędzej do ukrainek albo do żydówek

Lunasol

Chory jestem i mam chaos w głowie. Właściwie to możecie pisać ,że Mila jest podobna do Misia Yogi. Dla mnie to piękna. Ukrainka o wyglądzie pięknej Ukrainki. Ot co.

HRA

w takim razie przewiń do góry

HRA

" Panie o ciemnej barwie włosów mają skłonności do ich rozjaśniania "
No myślę że jakby grono pewnych dumnych brunetek, smiejących sie z dowcipów o blondynkach to przeczytało to by się obraziło. :) Sama jestem brunetką i włosów nie rozjaśniam, a ukrainki bardziej chciałyby być blondynkami niż polki. Dlatego że w Polsce jest duzo więcej dziewczyn o naturalnych jasnych blond włosach niż na Ukrainie. Nie jestem pewna czy widziałam tam chcoiaz jedna blondynkę o bardzo jasnym naturalnym odcieniu. Ukrainki w większości to brunetki lub popielate blondynki.
A w krajach w ktorych jest mało blondynek kobiety maja fioła na punkcie blondu bo jest bardziej oryginalny. Im mniej blondynek tym więcej kobiet chce nimi być.
Co do Mili - każdy ma na nią własne spostrzeżenia i niech tak zostanie :)

Syll_91

Przecież ja się zupełnie zgadzam z tym co napisałaś dumna brunetko. Większość blondynek nie jest blondynkami naturalnymi. Te naturalne to coraz większa rzadkość. Być może kiedyś wyginą jak dinozaury.

i nie strasz mnie ,że sie brunetki na mnie obrażą, bo tego bym nie zniósł.

HRA

Ale wywrózyłeś przyszłość mojemu gatunkowi. Dinozaury , phi.
W takim razie chyba jednak chce mieć dzieci. Z jakimś przystojnym naturalnym blondynem -skandynawem oczywiście :-)

Lunasol

Nie będzie tak żle. Nie pozwolę im wyginąć. O nie.

Niezły film się zapowiada z fajną brunetką
http://www.youtube.com/watch?v=wko74FiqlOA

HRA

Nawet jakbyś chciał to nie masz jak tego zrobić :)
Twoje dziecko nawet z naturalną blondynką nie będzie blondynem.
czasem film fajnie sie zapowiada a okazuje sie głupi :P
na przyklad wrota do piekiel , a co to za brunetka ?

Lunasol

Jestem blondynem, blondynko !!!

Noomi Rapace

HRA

Nie jesteś, chyba że bardzo ciemnym blondynem....
a ciemny blond sie nie liczy, rozmawiamy o jasnym odcieniu blondu , złotym albo perłowym.
ciemny blonbd to ma akurat co trzecia kobieta w Polsce. I mężczyzna;p nie ma sie co martwic że wyginie;p

HRA

Moja amerykańska znajoma Gina , o ktorej Ci juz wspominalam że ma sie drugi raz spotkac z ekipą Synów Anarchii włąsnie przesłała mi zdjęcie jak całuje aktora ktory gra Jax'a w policzek :P Bardzo ładnie wyglądają.
ja tez tak chcę :P szczęściara mieszka w L.A

HRA

Fajna na szwedzka Naomi , bardzo mi sie podoba jej uroda , naprawde nieprzeciętna.
Do tego bycie szwedka , i pol hiszpanką i mieszkała na Islandii.
Ma wszystko to co lubię :>

Lunasol

Cóż to za cudo w awatarze. ?

HRA

Świtezianka , hehe :)

Lunasol

Jest piękna.
a co to za śmiechy?

HRA

Tylko żartowałam że to ta strzyga z rusałki... :)
Niestety niewiem co to za modelka, przypadkowe zdjęcie z internetu

HRA

Przepraszam strzyga ze świtezianki , nie z rusałki :)
Takie sie robi błędy jak sie myśli niewiadomo o czym

HRA

http://www.youtube.com/watch?v=Q5kKIgJFAQs

HRA

Pamiętaj jak pójdziesz :-)
http://www.youtube.com/watch?v=-MwwiULdDjU

Lunasol

Warto obejrzeć film "Spirited Away" ?

HRA

Warto dokończyć Death Note.

Lunasol

Przecież Spirited Away to nie serial.

HRA

Ale nie warto oglądać SA dopóki nie dokończysz Death Note.

Lunasol

Jest jakiś związek między nimi?

HRA

Ogromny.
Po japońsku i anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones