Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis
Lunasol

Ty sobie ze mnie kpisz. Jak możesz ?

HRA

Do wszystkich kobiet na filmwebie piszesz te tandetne teksty ?
szkoda czasu.
dowidzenia.

Syll_91

a co cię w dupkę ugryzło ,żeś taka niemiła ?
Przypomnę, że to ty mnie bezwstydnie zaczepiałaś na innym forum i nie mniej tandetnie.

Żegnam

HRA

Nie lubię takich śmiesznych pozerów.
Przejżałam Twoje posty i do każdej kobiety tutaj piszesz to samo.... chyba chcesz się kreowac na wielkiego macho.
Ja nie sprzedaje tych samych tekstów do dziesiątki osob. IMAO.

Syll_91

Fakt. Do wszystkich młodocianych , szukajacych randki pannic, piszę podobnie. Próbowałaś mnie kokietować, nie wyszło i teraz histeryzujesz jak 12latka. Gdzie twoja kobieca duma ? 'Przejrzyj" na oczy i popraw ortografię.

Ja sie nie kreuję na wielkiego macho głuptasku. Ja jestem Wielki Macho.

HRA

"Do wszystkich młodocianych , szukajacych randki pannic, piszę podobnie"
ciekawe co na to panna Lunasol.
"Próbowałaś mnie kokietować, nie wyszło i teraz histeryzujesz jak 12latka."
mój zachwyt nad Ukraina i Ukrainkami odebrałes jako kokieterię ?
Nie tylko pozer ale także egoista , zapatrzony w siebie.

Syll_91

Chyba nie porównujesz się gwiazdeczko do panny Lunasol. Panna Lunasol to: niezwykła. miła i kulturalna osoba. To Ktoś.
Powoli twoja histeria osiaga apogeum. Oczywiście, że nieudolnie kokietowałaś. Każde twoje słowo skierowane do mnie płoneło uczuciem i niepohamowaną żądzą.
Znajdż ty sobie jakiegoś chłopa a o mnie zapomnij.

Se la vie

HRA

"Znajdż ty sobie jakiegoś chłopa a o mnie zapomnij."
chlopa? i Ty mnie bedziesz uczyl ortgorafii wieśniaku? Francuzkie slowka nie pomoga jak sloma z butow wystaje. IMAO.
Skoro panna Lunasol jest taka niezwykla to ciekawe czemu jej posty do Ciebie pozostają bez odezwu :> ?
sam sobie zaprzeczasz.
"skierowane do mnie płoneło uczuciem i niepohamowaną żądzą."
niewiem co sobie wmowiles, masz jakies urojenia albo jestes narcyzem i myslisz ze wszyscy Cie kochaja jak Ty sam siebie.

Syll_91

Zupełnie nie masz godności trzpiotko. To okropne jakie bezwstydne dzierlatki zagnieżdżiły się na Filmwebie. Kopiujesz moje wpisy, przeglądasz tematy, szpiegujesz rozmowy. Zwyczajnie ci odbiło.
Dostałaś kosza skarbie i nic tego nie zmieni, a już z pewnością nie twoje wiejskie riposty.

Syll_91

a no "Chłopa". Co ci się w chłopie nie podoba. smętasku ?

Syll_91

Żydówka to nie narodowośc, to wyznanie.
https://www.youtube.com/watch?v=qbexOeoH5hg

AutorAutor

Bzdura! To tak jakby mówić, że Polak to tylko katolik, a nie katolik to nie Polak. Żydzi to naród https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi

lalala

To jakiej narodowości jest Roman Polański?
Bo wyznania jest mojżeszowego.
A urodził się we Francji.
Masz archaiczne i historyczne podejście.

Bądź konsekwentny. "KRZYŻAKÓW", bo wyreżyserował ich Żyd Aleksander Ford, "PANA WOŁODYJOWSKIEGO", "POTOP" i "OGNIEM I MIECZEM" - Żyd Jerzy Hoffman.
„Stawkę większą niż życie, „Kolumbów”, „Polskie drogi” - Żyd Janusz Morgenstern. Za zdjęcia "KANAŁU" Wajdy odpowiada Żyd Jerzy Lipman. I do "NOŻA W WODZIE"
Do "NOCNEGO KOWBOJA" Johna Schlesingera, zdjęcia robił Żyd Adam Holender, był też operatorem kamery na planie "CZTERECH PANCERNYCH I PSA". Sfotografował "ZABIĆ KSIĘDZA" Agnieszki Holland. Co z Kaliną Jędrusik? Co z Anną Jantar? Jak oglądać mecze piłki nożnej z komentarzem Andrzeja Strejlaua (nie otrzymał posady trenera reprezentacji Polski po Kazimierzu Górskim, mimo jego rekomendacji, właśnie z powodu niewłaściwego pochodzenia. Kadrę objął tzw. prawdziwy Polak, Jacek Gmoch i wszyscy wiemy, jak to się skończyło).
Dla mnie to są Polacy.
Jeżeli chcemy wymazać z polskiej kultury, sztuki, w ogóle życia społecznego polskich Żydów, trzeba by skasować nie tylko Komitet Obrony Robotników (Kuroń, Michnik, Blumsztajn, Modzelewski, Mazowiecki, Olszewski, Moczulski, Geremek), który dał podwaliny pod Solidarność (Gwiazda, Lis, Borusewicz, Pieńkowska), ale także wszystkie medale olimpijskie pani Ireny Szewińskiej, najlepszej polskiej lekkoatletki. Żydówki.
Co dalej?
Zabronić dzieciom czytać "AKADEMIĘ PANA KLEKSA", bo napisał ją Żyd Jan Brzechwa, podobnież wiersze Juliana Tuwima, z "Lokomotywą" na czele. Nie wolno już czytać Leśmiana, Lechonia, Słonimskiego...? To wszyscy Żydzi. Polscy Żydzi. Polacy.

AutorAutor

Dla mnie to są Żydzi, dla ciebie mogą być nawet polskimi półbogami jeśli tak ci na nich zależy.

Syll_91

http://theholymouse.blogspot.com/2014/03/mila-kunis-without-makeup.html

Syll_91

Co ona ma do Żyda? Chyba tylko ciemnawe oczy. Nos ma jakiś dziwny, ani garbaty ani zgrabny. Ma okrągła twarz, jest niska i nawet inna budowę czaszki ma xd

black_vesper

To, że urodziła się na Ukrainie nie zmienia faktu, że jej rodzice są z pochodzenia Żydami i taki też ona ma typ urody. Przykłady: Rachel Weisz, Paula Abdul, Natalie Portman, Emmy Rossum, Anna Jantar, Winona Ryder, Susanna Hoffs, Selma Blair i wiele, wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones