Neil Patrick Harris

8,1
22 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Właśnie przeczytałam, ze Neil i jego partner zostali rodzicami. Matka zastępcza urodziła im bliźnięta.

ahmojamilosc

PARTNER..!??Czy to prawda..??Bo jak tak to straciłem właśnie szacunek dla tego człowieka...;(

Jinno

To prawda.I taka jest Polska gdzie panuje nietolerancja i ciemnogród.Ja osobiście niemam nic przeciwko a nawed dzięki temu "Jak poznałem waszą matke" jest śmieszniejsze

Kasia_stachowiak

Może stracił szacunek bo myślał że jest singlem i go wyrwie :D

użytkownik usunięty
ZlyCzarny

Dobre, dobre! Oficjalnie ogłaszam ZłegoCzarnego mistrzem ciętej riposty miesiąca grudnia. Piona! :D

hahaha!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
slasher518

Bdb gra w "How I Met...". Skreślanie kogokolwiek tylko ze względu na orientację jest kompletnie bez sensu.

slasher518

Ja wolałbym, żeby wyprawiła zagranicę ten ciemnogród, niż żeby miała sama kraj opuścić.

Klee

lepiej ty wyjedź będzie mniej tego badziewia po ulicach chodzić

MilesQuaritch

Jesteś żałosny mój drogi, żeby dyskredytować tak mądre zdanie

slasher518

Slasher już wyłącz tego caps locka bo cała twoja wieś usłyszy.

Kasia_stachowiak

Droga Kasiu, określenie ciemnogród wyszło z hipsterskiej mody, teraz na czasie jest "antyeuropejskie"

Kasia_stachowiak

Nietolerancja to raz, a brak wszelkich granic to dwa. Trzeba pamietac ze jestesmy ludzmi, jestesmy niby najbardziej rozwinieci, a nawet zwierzeta wiedza ze wtyczka do wtyczki nie pasuje, tak samo jak kontakt do kontaktu. Jesli tolerancja oznacza ze kazdemu wolno co mu sie podoba, to koniec jest bliski.

Ellsir

Właściwie homoseksualizm jest dość częsty u zwierząd.

Kasia_stachowiak

u zwierząd częsty jest także nierząd

nithez

BULLSEYE! :D

Kasia_stachowiak

Geje widac nie zasluguja na miano homosapiens, skoro im tak blisko do zwierzątek:) Moze powinno sie je w klatkach trzymac?:D

Ellsir

Nie wiem czy Ci wiadomo, ale wszyscy ludzie są zwierzętami z rzędu rzędu ssaków, a jeśli swoim komentarzem chciałeś poniżyć osoby z mniejszości seksualnej, to chyba Ci nie wyszło.

Kij_z_tym

oczywiscie, ze jestesmy ssakami, ale to co nas rozni od "zwierzat" to to , ze kierujemy sie niby rozumem, a nie samym instynktem. No a geje niezbyt przypominaja nasz gatunek - homo sapiens rozmnazaja sie poprzez stosunek plciowy, homosie nie wiem jak by probowali, ale dziecka sobie nie zrobia.

edgarddavids

Tak samo jak pary heteroseksualne, które przez jakiś defekt nie mogą mieć dzieci. Skoro sugerujesz, że geje to nie homo sapiens to kobiety, które w naturalny sposób nie mogą mieć dziecka z mężczyną 'choćby nie wiem jak próbowały' też nimi nie powinni być. Twoje argumenty są bardzo infantylne, nie uważasz?

Kij_z_tym

Nie uwazam, a dlaczego? dlatego, ze kobieta/mezczyzna moze nie miec dziecka z powodu czegos tam (nie znam sie na tym, nie moja działka). No, ale jak jest zdrowie nie ma zadnej przeszkody by nie miec dziecka, a mezczyzni z gatunku homo sapiens nie moga miec dziecka nawet jesli nie maja defektów, bo tak ukształtowała nas ewolucja. Nie mozemy przeciwstawiac sie przyrodzie, bo zginiemy jak dinozaury. A homoseksualzim jak u kobiet i mezczyzn to choroba. zwykle zaburzenie seksualne, ktore mozna wyleczyc (nie mowie, ze łatwo), jesli tylko pacjent tego chce. Nie ma po co ich tak bronic wystarczy pomoc i wytlumaczyc, ze to nie jest normalne.

edgarddavids

Nigdy nie sądziłam, że jestem chorym człowiekiem, choć jestem biseksualistką. Nikogo nie trzeba leczyć, po prostu tacy jesteśmy, tak żyjemy nikogo tym nie krzywdzimy. Jeśli bardzo to komuś przeszkadza, niech się nie interesuje, nie wtrąca i co najważniejsze nie czepia argumentów typu 'jesteście chorymi ludźmi'. Poza tym jak sam widzisz, są inne możliwości by mieć dzieci, niekoniecznie wyginiemy...

Kij_z_tym

Po pierwsze nie przeszkadza mi to, ze jestes bi, dopoki dopóty nie bedziesz publicznie tego pokazywał. Jesli bedziesz sie z tym ukrywała ze swoja partnerka mi to nie przeszkadza. Nikogo nie trzeba na sile leczyc masz racje, to pacjent musi chciec byc leczony. Dla mnie jestes chora, ale nie moge Cie zmusic do leczenia w koncu kazdy ma swoj rozum i wolna wole. Sa inne sposoby, ktore umozliwiaja w zajscie w ciaze te " nie naturalne" tu nie moge sie z Toba nie zgodzic. Z tym "niekoniecznie wyginiemy" to chcesz wymusic na swoim przyszlym dziecku orientacje seksualna?Na koniec powiem w kazdym umysle czlowieka "siedzi" cos dziwnego, tylko teraz ta dziwacznosc jest brana nie za chorobe lecz cos fajnego, oryginalnego. Nie dlugo nasza "cywilizacja" bedzie wygladac jak jeden wielki dom wariatów.

edgarddavids

Oczywiście, że nie wymuszę na dziecku orientacji. Stwierdzam tylko, że ja z moją przyszłą teoretyczna partnerką mogłybyśmy mieć dziecko za pomocą różnych metod. A teraz powiedz, dlaczego mam się ukrywać? Czy robię komuś coś złego? Krzywdzę? Obrażam?
Dlaczego jestem chora? Bo kocham osobę tej samej płci i chcę z nią żyć? To homofobia jest chorobą.

Kij_z_tym

Czego masz sie ukrywac, a bo po to, aby nikt nie musial na ten temat spekulowac i pisac. Mnie osobiscie nie krzywdzisz ani obrazasz, ale sama postawa pokazywania i obnazania sie w miejscu publicznum jest karygodne (nie wiem czy Ty tak akurat robisz). Kochanie tej samej plci nie jest choroba, ale wspolzycie misiaczku:) A homofobia nie jest choroba, to tylko glupi argument lewicowych politykow., ktorzy wykorzystuja Was do osiagniecia celu. W Biblii jest napisane, ze kochanie to nic złego tylko seks wynaturzony jest grzechem.

edgarddavids

Obnażanie się w miejscu publicznym, naprawdę uważasz, że Twoi 'normalni, zdrowi' ludzie tak nie robią... nie znam nikogo takiego ze środowiska homo ani bi. Seks wynaturzony grzechem, powiadasz? Ale ja katolikiem nie jestem, więc? O jakim grzechu mowa, skoro ja w coś takiego nie wierzę (chodzi mi o to, że nie sądzę by TO akurat było czymś złym, mam pojęcie co to zło i co dobro, ale współżycie z osobą którą kocham, a sam pisałeś, że kochanie osoby tej samej płci nie jest złe, wydaje się czymś naturalnym). Nie masz prawa nikomu narzucać swoich poglądów.
Lewicowi politycy wykorzystują mnie do osiągnięcia celu... Jakiego? Żeby ludzi z mniejszości seksualnych przestano wytykać palcami? Bo jeśli to jest ich cel, mogą mnie wykorzystywać ile wlezie.
Prawicowi politycy najchętniej zamknęliby mnie w zakładzie psychiatrycznym i napisali na czole 'zboczeniec'. Właśnie dlatego powinnam ich popierać, prawda?

Kij_z_tym

Prawdziwa prawica nie zamyka czemu? bo nie pcha sie w interesy zwyklego obywatela, nie to co lewica(przyklad Polska,UE). Seks z człwiekiem o tej samej plci jest zboczeniem (jesli poki co seks z dzieckiem jest zboczeniem czy ze zwierzeciem). Mi tu o religie nie chodzi, chialem tylko podkreslic, ze milosc nie jest grzechem. Tez mam wielu przyjaciol za ktorych oddal bym zycie, ale do lozka bym z nimi nie wlazł. :) Nie narzucam nic, tylko mowie to co kiedys mowiono o homoseksualizmie czyli, ze to jest dewiacja (choroba). Poki co to Wy mi narzucacie poglady, tak Wy kolorowi faszysci :) A dzieki Wam lewica utrzymuje sie przy wladzy i jest tak jak jest, nie dlugo bedziemy zyc w orwellowskiej rzeczywistosci. A prawdziwa prawica to podkreslam libertarianizm, a nie Pis, po, psl, pjn czy sp.
I to ma byc normalne według Was? http://kultura.wp.pl/title,Parada-rownosci-w-Berlinie,wid,13541399,wiadomosc.htm l

edgarddavids

Kiedyś mówiono też, że słonce krąży w okół ziemi, twoje argumenty są bardzo inteligentne. Faszystą jesteś Ty. Nie zamierzam dłużej dyskutować, bo to nic nie wnosi, tylko spamujemy.

użytkownik usunięty
edgarddavids

człowieku, nie wiem jak to inaczej nazwać, ale masz nasrane we łbie i jesteś mocno niedoinformowany

po primo: homoseksualizm, tak samo jak każdy inny rodzaj seksualności, nie jest chorobą i nie da się go wyleczyć. To nie jest żaden wybór. Myślisz że ktokolwiek wybrałby życie człowieka odtrąconego przez to chore społeczeństwo? Człowiek po prostu tak się rodzi, z niczyjej woli, jedni rodzą się z niebieskimi oczami, inni z długimi nogami, a jeszcze inni rodzą się jako dajmy na to panseksualiści. Zostało to udowodnione naukowo. Jak myślisz, da się wyleczyć z niebieskich oczu? Nie. To jest coś porównywalne z cechą i w żadnym stopniu nie zaburza funkcjonowania organizmu, nie jest więc chorobą.
Niby z jakiej racji akurat pary tej samej płci miałyby się chować po kątach i nie pokazywać, kiedy dookoła widać całą masę par hetero wymieniających ślinę, ba, nieraz niemal pieprzących się w miejscach publicznych.
Ale prawica nigdy tego nie zrozumie, zawsze będziecie posrani i zawsze będzie wam coś nie pasować. Tylko to potraficie. Wymądrzać się i marudzić.

Kto mówi, że to nie choroba i że nie da się wyleczyć? Ci sami naukowcy, którzy jeszcze 20 lat temu twierdzili inaczej? Zobaczymy, co będą mówili za 20 lat. Co do wyborów... Tutaj też zdania są podzielone.
Mieszanie cech psychicznych z cechami fizycznymi to kuriozum. Ale posługując się Twoim przykładem, schizofreników leczy się tak samo, jak osoby np. z wadą serca. Więc i gejów można leczyć zakładając oczywiście, że homoseksualizm jest dewiacją, a nie naturalnym odchyleniem od normy. No a z panseksualizmem wyjechałeś już zupełnie od czapy ;)
Jeżeli chodzi o pary hetero śliniące się w miejscach publicznych to nie wiem, czy ktokolwiek normalny to akceptuje. Ja na pewno tego nie akceptuję i nie toleruję, tak samo jak par homo śliniących się na ulicy. Wolnoć Tomku w swoim domku, ale w przestrzeni publicznej należy zachowywać się tak, jak tego wymaga kultura, takt i obycie, a nie tak, jak się danemu człowiekowi spodoba, co próbują od lat wmawiać lewackie ścierwa próbujące siać zamęt i nieład w społeczeństwie w celu osiągnięcia korzyści materialnych i wzbogacenia się na budowaniu niezgody i konfliktów społecznych.

Kij_z_tym

Pozdro dla Ciebie ! Jeśli tak bardzo chcesz być BYDŁEM ( w sęsie , że zwierzęciem ) to proszę Cię bardzo . Ja mam inne poglądy i nie uznaję tego naukowego bełkotu , że człowiek to zwierze ...
Bóg nas stworzył jako ludzi nie jako zwierzęta . To jest różnica .
Ale jeżeli wolisz być zwierzęciem to ja nie mam zamiaru Ci w tym przeszkadzać ;)
Moim zdaniem Homoseksualizm to choroba psychiczna i takie osoby się powinno leczyć ...
To się da wyleczyć !
Tylko trzeba chcieć .... Sory .... ale ja takich osób nie toleruję i nie będę tolerować !

snajper12331

I za przeproszeniem co nas to obchodzi? Do kościółka zapieprzaj na mszę bo ksiądz czeka na ciebie. Sam się lecz jak chcesz innych nie namawiaj do tego bo to nie choroba a orientacja.

asiulka_12

Oooo.... idź ty lepiej obmacuj cycki swojej dziewczyny lesbo ... a nie będziesz tu wypisywać takich gówien . Twój komentarz nic nie wnosi do tematu ... a tylko prowokuje do dalszej dyskusji ,która to już dawno została zakończona .

edgarddavids

Nie , twoja babcia

snajper12331

To po co odpisujesz idioto. Czy ktoś cię o to prosił. Wnosi i to dużo bo geje za granicą mogą adoptować dzieci i zawierać małżeństwa i jestem przekonana że właśnie to cię najbardziej boli bo oni cieszą się szczęściem i miłością nie to co ty.Opluwając jadem ludzi o innych preferencjach tylko pokazujesz jak nudne masz życie naprawdę mi cię żal może kiedyś jak się naprawdę zakochasz zrozumiesz o co chodzi z miłością.Ona nie wybiera.Obejrzyj sobie film na faktach ,,Modlitwy za boobiego" może jak zobaczysz ten film zmienisz zdanie o ludziach homo.I żeby nie było sama nie jestem za adopcją dzieci przez pary homoseksualne.Ale co kto robi ze sobą w łóżku to naprawdę jest niczyja sprawa a tym bardziej nie twoja.Rozumiem jakby na twoich oczach to robili mogłoby cię to urazić ale jak w swoim domu to nic nikomu do tego naprawdę.

asiulka_12

"idioto " I wszystko jasne . Ja dziękuje . Jak ty zaczynasz komentarz od wyzywania mnie od idiotów to ja podziękuję za taką dyskusje Trollu . Idź się bujać gdzie indziej . I żeby nie było . Ja już nie odpiszę ;) Pa pa .

Ellsir

Tą swoją cudowną wypowiedzią pokazałaś właśnie swój szacunek do drugiego człowieka.Jeśli uważasz że twoja wypowiedz była śmieszna to widać jak niski masz iloraz inteligencji:) Po za tym to nie twoja sprawa kto z kim się pieprzy za przeproszeniem, rozumiem gdyby robili to na twoich oczach to mogłoby cię to urazić jako osobę ,,normalną" czyli całkowicie hetero ale tak to bez przesady, Widać jesteś osobą strasznie zawistną radzę ci się zmienić bo możesz mieć problemy z tego powodu w przyszłości. Pewnie do tego jesteś gorliwą katoliczką i co niedziela do kościółka zapieprzasz co? Prawdziwa polka heh

Kasia_stachowiak

/watch?v=ayUu5USOOt8 - cos o homoseksualizmie u zwierzad panie posle Palikocie.

edgarddavids

zwierzat* hehe

Ellsir

Ja tam u gejów widzę i wtyczkę i kontakt, więc wszystko gra jak należy :)

Martinezzz

True!:) Najzabawniejsze jest to, że tę wtyczkę mają również kobiety i niektóre jej używają do stosunku seksualnego z facetem, ale dwóch facetów już nie może, bo to grzech - debilizm :D

Redrum

*Damn, miało być kontakt :P ten kontakt mają również kobiety i niektóre używają go do stosunku seksualnego z facetem**

użytkownik usunięty
Martinezzz

OOOOOH, BURN :'D

Ellsir

Masz racje. Zwierzęta jak mają poomstwo i jest chore to je zostawia. Często ojciec zapładnia matke a potem następną i nie wie o potomstwie. Mało jest takich raz co oboje się opiekują. JESTEMŚY ZWIERZĘTAMI WIĘC ZOSTAWIAJMY NOWORODKI I MATKI! Nie mówie o przypadkach zostawiania matki/ojcia nie płacenia. Pomyśl, apotem pisz :)

Kasia_stachowiak

podpisuje sie pod twoimi slowami

Kasia_stachowiak

ciemnogród zaraz powiesz że normalnie jest wkładanie fiuta w odbyt 2 faceta co? to nigdy normalne nie jest jasne?! skończ pieprzyc lewackie bzdury myślisz ze na zachodzie nie tępią dewiantów?!!

Jinno

A dlaczego Ciebie to w ogóle obchodzi?

Jinno

A tak go lubilem... kurrrrrrrrrrrrrrr

Jinno

Trzeba prosto, bo jesteście prości. Skoro nie możecie pogodzić się z faktem, że jest homoseksualistą, po prostu przestańcie myśleć o jego życiu seksualnym. Szufladkowanie ludzi w ten sposób, jest na tyle ograniczone,że nie ma co się za bardzo wysilać na jakieś glebsze tłumaczenia, bo i tak nic nie dociera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones