Neil Patrick Harris

8,1
22 540 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Wszyscy mówią że jest świetny, że jest awesome. A wg mnie wygląda jak laluś, zachowuje sie jak laluś + jest gejem.

FrankHoorigan

Wygląda jak wygląda nikt na to nie ma wpływu. Jest gejem i co z tego. I na koniec co do jego talentu zainwestuj i wybierz się na Broadway.

FrankHoorigan

kreacje jakie stworzyl sa LEGENDARNE a ty jestes homofobem

JohnnyTest

Coś złego w byciu homofobem? Jestem nietolerancyjny i toleruj to.

FrankHoorigan

Ja jestem tolerancyjny ale nie toleruję osób nietolerancyjnych..

Xs3roN

Czyli nie jesteś tolerancyjny.

FrankHoorigan

Tylko zapewne jest tutaj mowa o tolerancji która nie uwzględnia nietolerancji która idzie dalej do rasizmu i dyskryminacji poglądowej, ogólnie nie akceptacji inszości reszty społeczeństwa. Co wychodzi na to, że za przeproszeniem, jesteś egoistycznym dupkiem, ale każdy przecież jest egoistą, prawda? W większym lub mniejszym stopniu. Tak więc jeżeli masz okazywać jaki to nietolerancyjny potrafisz być, to daj sobie na wstrzymanie, bo społeczeństwo nie lubi jak mu się miesza w głowie. BTW to dorzuć swoje 3 grosze, ale wiedz, że ja już skończyłem, see ya ;]

Xs3roN

Nie mam argumentów więc see ya? ;p Okazałeś więcej nietolerancji niż ja pisząc poprzedni komentarz. Mozliwe że jestem egoistycznym dupkiem ale zwróć uwage że własnie tacy ludzie odnoszą najwięcej sukcesów, czy to nie sama budowa świata zmusza nas żebyśmy tacy byli? Nie jestem rasista, nie śmiałbym w końcu czarnoskórym zawdzięczamy bluesa i jazz jesli chodzi o muzyke. Skoro społeczeństwo nie lubi jak mu sie miesza w głowie to dlaczego sobie na to pozwala? Manipulacja jest wszędzie, czy w mediach, czy na ulicy, czy nawet w szkołach. Wszędzie Tobą manipulują dla własnych korzyści. Możesz być potulny jak baranek i przyjmować baty albo w końcu sie wściec i przestać tolerować to co sie dzieje. Nie toleruje homoseksualizmu, bo budowa ciała mężczyzny nijak pasuje do drugiego takiego osobnika, nie po to na drodze ewolucji sie tak wykształtowaliśmy żeby to niszczyć. Facet + kobieta to jedyna normalna kombinacja i tyle. A adopcja dzieci przez związki homoseksualne powinna być zabroniona, bo dziecko powinno mieć mame i tate, a nie tate + tate czy mame + mame. (Przy okazji własnie mi gitara przyszła i jestem przeszczęśliwy :D )

FrankHoorigan

W takim razie przepraszam za moje powierzchowne opiniowanie ciebie :D BTW to cholernie mnie śmieszy fakt do jakiego stopnia społeczeństwo jest zmanipulowane :P No ale nic, dyskusja z osobą o podobnych poglądach nie jest produktywna bo przecież się będziemy zgadzać w poruszanych kwestiach, dlatego warto poruszać mało co ogarniętych znajomych, muahahah, idę pomanipulować :> Trzym się..

FrankHoorigan

Może i egoistyczne dupki odnoszą sukcesy, despotycznie brnąc do określonego celu. Jednkaże współczuje Ci bo chyba tak na prawdę szczęśliwy nie jesteś. Z taką postawą nigdy nie będziesz.

Czarnoskórym zawdzięczasz bluesa... masa homeseksualistów także miała wielki wkład w kulturę, to też ludzie.

Co do seksu dwóch facetów. Jeżeli kogoś to podnieca to dlaczego mu tego zabraniać. Poczytaj sobie jakie doznania może osiągnąć facet w takim układzie. Nie na darmo czasem nawet pary hetero zamieniają się rolami. "if you know what i mean", nie wyciągaj więc tu bzdur o ewolucjoniźmie bo nie na darmo wykształciliśmy mózg. Straciliśmy kły i pazury na rzecz świadomości i rozwinięcia wyższych uczuć. Agresywnie patrzysz na ludzi którzy są inni przeto jesteś niedojrzały i wcale się nie rozwijasz, nie ewoluujesz a cofasz do prymitywnych zachowań.

Możesz nie tolerować co robi z Tobą rząd, możesz się sprzeciwiać kretynizmom jakich nas uczą w szkołach ale skoro jesteś taki za ewolucją to rozwiń w sobie akceptacje dla ludzi którzy stanowią znaczną mniejszość ale także ludźmi są.

Kepke333

To może w imie akceptacji i tolerancji zacznijmy bratać sie z pedofilami i gwałcicielami? To też u niektórych ludzi wywołuje uczucie podniecenia.

FrankHoorigan

Była mowa o konstrukcji człowieka prawda? O rzekomym dopasowaniu kobiety i mężczyzny, a nie o popadaniu w skrajne akceptacje zachowań socjopatycznych takich jak pedofilia i gwałt. Wyciąganie aż tak aspołecznych zachowań to nie argument. Jasne jest raczej, że gwałtu i krzywdzenia dzieci zaakceptować się nie da. Homoseksualizm to nie choroba. Można rozpocząć rozmowe na ten temat ale w ten sposób dojdziemy do poglądu, że pedofilia też nie jest chorobą. Takim oto sposobem potwierdza się założenie, że tolerancja jest terminem bardzo trudnym do zdefiniowania.

FrankHoorigan

Polecam spojrzeć na sprawę obiektywnie, a nie zza własnych, niedoskonałych poglądów.
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywda drugiego człowieka.
Gwałciciele, pedofile - krzywdzą drugiego człowieka.
Geje, lesbijki - nie krzywdzą drugiego człowieka.
Ufam, że widzisz różnicę, dlaczego należy tolerować (tak, dobrze czytasz - należy) homoseksualistów, a pedofilów i gwałcicieli nie.

dareksk8

Wypowiedź godna 10 gwiazdek.

dareksk8

Zabrzmię trywialnie ale... skoro Bóg nie akceptuje/nie toleruje homoseksualizmu to dlaczego narzucasz tolerowanie tego wynaturzenia? Nie chcę doprowadzić do kłótni tą wypowiedzią ale musiałem to napisać bo ciągle słyszę o tym żeby tolerować homoseksualizm bo nie jest niebezpieczny, bla bla bla, ale ludzie! To w dalszym ciągu jest wynaturzenie. Skoro jesteście na tak to znaczy, że chyba jednak jest coś nie tak.
pozdrawiam

bugajek4

a skąd ty, do cholery ciężkiej, możesz wiedzieć, kogo, co i w jaki sposób kocha/ toleruje Bóg? o.O no jaja mi, za przeproszeniem, urwało, chociaż ich nie posiadam... &___&

charmed12

Nie wiem czy wiesz ale istnieje coś takiego jak Biblia, po Twojej wypowiedzi sądzę, że nie miałeś okazji się z nią zapoznać ale z nadzieją, że masz własny egzemplarz zachęcam przeczytać 1 list do Koryntian 6:9. To chyba mówi samo za siebie.

bugajek4

A ty chyba zdajesz sobie sprawę, że pojęcie wszelakich bóstw nie ogranicza się do Biblijnych pojęć? (; Poza tym zastanów się nad tym nie przez pryzmat religii, ale czysto etycznie: co jest złego w miłości? Lub jeśli nie potrafisz się zdobyć na taki obiektywizm, przypomnij sobie ogólne przesłanie i generalną esencję wszelkich religii, w tym również Katolicyzmu: co jest ważniejsze ponad miłość? Czy nie dlatego zostaliśmy stworzeni- by właśnie KOCHAĆ? I kto dał jakiemukolwiek człowiekowi prawo, by miłość definiował, a co za tym idzie: ograniczał? Przemyśl to, poważnie :d

FrankHoorigan

nie przyrównuj tu bycia gejem czy lesbijkom do karalnych rzeczy okey bo już popadasz w skrajność

FrankHoorigan

tolerancja i akceptacja ma swoje granice-czyli moment w ktorym komus dzieje sie krzywda. osobiscie ja toleruje gejow ale w odleglosci ode mnie min.5 metrow,a wg pedofil powinien wisiec za ja nad basenem z kwasem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
FrankHoorigan

czemu wymagasz od innych tolerancji, skoro sam jej nie posiadasz? :)

FrankHoorigan

Jesteś w dodatku hipokrytą, skoro wymagasz tolerancji od innych, jeżeli sam jesteś nietolerancyjny ;).

FrankHoorigan

Powoływanie się na coś czego się nie respektuje podchodzi pod jednostkę chorobową dawniej zwaną debilizmem. Uszanuj moje zdanie.

FrankHoorigan

Kreacja z serii filmów o Haroldzie i Kumarze to perełka, uwielbiam jego grę i wali mnie co on tam wyprawia w swojej sypialni bo mnie interesuje jego aktorstwo i błysk komediowy.

FrankHoorigan

tak sobie czytam te wypowiedzi i stwierdzam, że tracę wiarę w ludzi. co jest złego w homofobi? samo słowo na to wskazuje. fobia - strach, niechęć (np. ksenofobia). to tylko ukazuje ograniczenie i brak umiejętności akceptacji. nikt Ci nie każe kochać gejów, ale zwyczajnie nie wypada obnosić się z niechęcią, bo to do niczego nie prowadzi i pokazuje niski poziom. a co do samego tematu, nie rozumiem czemu oceniasz aktora tylko po tym jak wygląda i z kim sypia? chyba Ci się filmweb pomieszał z pudelkiem. tutaj oceniamy grę aktorską, nie całą resztę. fenomen tego człowieka polega na tym, że jest dobrym aktorem, tworzy postacie które zapadają w pamięć, śmieszą i wzruszają. czyli w skrócie - jest dobry w tym co robi. a jak to ktoś ładnie określił, na wygląd nie ma wpływu, ale skoro jesteś taki antygejowski to czemu oceniasz wygląd faceta? pozdrawiam.

tsu_chan

Pieknie ujete.

Rlyeh

dziękuję ^^

FrankHoorigan

Jezu ja też jakoś nie jestem za gejami ale niech sobie będą i uważam że jest bardzo dobrym aktorem kropka

FrankHoorigan

co z tego, że ma taką orientację, człowieka nie ocenia się po wyglądzie, a zachowanie ma normalne

FrankHoorigan

Dobrze, że Lavey, którego masz w avatarze tak homofobiczny nie był ;) powinieneś brać przykład.
Zgadzam się z dareksk8.

FrankHoorigan

Może to jest w nim świetne, że jest gejem, a gra maksymalnego playboya i kobieciarza. I robi to fantastycznie.
Poza tym jego postać jest charakterystyczna, zabawna i ma mnóstwo dobrych tekstów, a ludzie to lubią.

Madoq

Zgadzam się.:)
A poza tym, co to za argument, że jest gejem?

FrankHoorigan

przykro mi że tak myślisz najwyraźniej po prostu nie widziałeś jak dobrze gra. jest wspaniałym aktorem a jedyna osoba która tu jest lalusiem to ty ^^ POZDRO KOTEK ;x

FrankHoorigan

On jest gejem? Mogę rzec tylko jedno.
Whaaaat? NO!!! Whaaaat? NO!! Whaaat? NO!!
To teraz mi się zrobiło smutno, bo niezłe z niego ciacho.
Nie widziałam zbyt wielu filmów z jego udziałem (dopiero się do tego zabieram), ale sądząc po tym jak gra w HIMYM, tak jak ktoś wcześniej powiedział jego kreacje muszą być Legendarne. Ten facet na pewno wiele osób doprowadza do śmiechu jako Barney, a to że jest gejem- co z tego?

sophie15

"Whaaaat? NO!!! Whaaaat? NO!! Whaaat? NO!!"

Cieszymy się twoją znajomością angielskiego, ale juz tak nie krzycz :)

Isabel_Evans

krzykiem bym tego nie nazwała xD raczej wyduszeniem z siebie mega zdziwienia... które oryginalnego i tak nie przebije xD
zakładam oczywiście, że wiesz o jaki oryginal chodzi.

sophie15

Polecam zatem jego fantastyczną i kolejną legendarną kreację :) Dr Horrible dla mnie to jego najlepsza rola chodź Barney też jest mega

eiichi

Oglądałam xD Czekam teraz aż zdecydują się tą kreacje przenieść na duży ekran :))))

sophie15

ja też się co dopiero dowiedziałam. po tym jak gra w hIMYM jakoś nie pomyślałabym ;D A to nawet lepiej bo bardzo lubię geje i lesbijki. Tak dobrze widzisz i od razu powiem jestem, hetero bo mógłbyś mi wyszczelić z tekstem że lubię ob jestem.

sophie15

ja dopiero od niedawna zaczelam ogladac HIMYM oczywiscie jestem zauroczona tym serialem jest niesamowity a ogromna zasluga jest wlasnie Neil !!!!! jest swietnym aktorem i bardzo przystojnym nigdy nie bylam tak bardzo oczarowana mezczyzna gejem heh super facet i bardzo utalentowany !

sophie15

pelne poparcie dla 3-ech ostatnich zdan

FrankHoorigan

Ta wypowiedź bardzo odnosi się do aktorstwa.

Wytłumaczę Ci ten fenomen: Jest świetnym aktorem.

FrankHoorigan

mnie zastanawia jego fenomen na tych wszystkich kwejkach i kwejkopodobnych stronach. przez tą całą gimbusiarnie i jego twarz zacząłem nienawidzić rozrywkową stronę internetu.

FrankHoorigan

No właśnie, jest ok aktorem ale bez przesady, na top100 nie zasługuje...

FrankHoorigan

Po pierwsze to czy jest przystojny czy nie to kwestia upodobań i gustu. Moim zdaniem jest. A to że jest gejem nie ma nic wspólnego z nim jako aktorem. Gra faceta który chce zaliczyć wszystkie ładne laski i robi to w 100% wiarygodnie. To jakiej jest orientacji to tylko i wyłącznie jego osobiste sprawy, które liczą się w przypadku postrzegania go jako celebryty, a nie aktora. A cytując Ciebie wszyscy którzy mówią o nim że jest świetny i awesome mówią w szczególności o Barneyu, który jest odegraną przez Neila postacią, i która w najmniejszym stopniu nie jest gejem, a nawet jeśli twierdzą tak o nim jako aktorze to widzą go jako artystę, a nie artystę geja.

FrankHoorigan

POLACY NASZ KRAJ ZALEWA FALA DEBILIZMU.... juz tłumacze dla czego
Ocenia się aktora po grze aktorskiej, i tylko po tym. Nie ma potrzeby patrzenia się na orientacje czy też jak się zachowuje. To jego osobista sprawa, czy jest homoseksualistą czy też nie, jest zaś bardzo dobrym aktorem i 77 miejsce to nawet troszkę za wysoko, sam dał bym mu do 40 miejsca nie wyżej czyli 39 to już za dużo..... 77 za nisko jak dla mnie rola Barneya jest zajebista.... oby tak dalej.

FrankHoorigan

Może zacznij postrzegać go jako aktora, a nie patrz tylko na wygląd, styl życia i bycia oraz orientację seksualną tego człowieka.

użytkownik usunięty
FrankHoorigan

Również tego nie rozumiem, ale nie chodzi mi o wygląd. Widziałam go tylko w jednym filmie a dokładnie "Bestia" i był strasznie sztuczny. Myślę, że to aktor jednej roli i nie uważam, że gra ją źle, ale według mnie nie powinien być w pierwszej setce.

FrankHoorigan

ja Ci wytłumacze boś jest głupi i prosty chłop, własnie dlatego to on jest fenomenem a nie Ty!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones