Neil Patrick Harris

8,0
22 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Neil Patrick Harris

Wszyscy mówią że jest świetny, że jest awesome. A wg mnie wygląda jak laluś, zachowuje sie jak laluś + jest gejem.

FrankHoorigan

on też ma swoich znajomych którzy go szanują (nie Ty jedyny na swiecie ich masz hehe ) a poza tym oprócz tysiąca wrogów jak twierdzisz ma również dziesiątki milionów fanów! żałosne te Twoje argumenty! pozdro

kazdamato

Nie bój żaby, dzięki swojej homofobii z która tak dumnie się obnosi i temu tematowi, podejrzewam że już rośnie mu rzesza wrogów którzy nie lubią takich nietolerancyjnych 100% niby to "mężczyzn" :) Należy więc dodać Harris ma tysiące wrogów miliony fanów i przyjaciół którzy go szanują. Natomiast nasz kolega FrankH ma znajomych którzy go szanują i pozyskuje sobie wrogów :)

eiichi

dobre :-)

użytkownik usunięty
eiichi

Mężczyzn bez cudzysłowia. Niech geje sobie żyją ale to co teraz odwalają to przegięcie żeby zawierali małżeństwa i mieli dzieci. I nie nazywajmy ludzi, którzy stoją za tradycją homofobami, bo brzmi to jak lewacka propaganda.

proszę cię:P przeczytaj jeszcze raz co napisałem, ja jestem człowiekiem który stoi za to jak nazwałeś "tradycją" (zwłaszcza starożytna grecja czy rzym, tam też homo byli tacy fe nie ? ). Nie mniej jestem hetero seksualny i nie potrafię zrozumieć ludzi homoseksualnych, i również adoptowania przez nich dzieci, co do małżeństw jak chcą niech się hajtają mi to w żaden sposób nie przeszkadza.

Za to pierwszy post autora pokazuje jego homofobie i brak sensownej argumentacji. Do tego piłem, nie do wszystkich ludzi, którzy źle myślą o tym co nie jest normalne i naturalne. Mówimy o aktorze, a to że jest gejem czy wygląda lalusiowato w żaden sposób nie ujmuje mu niczego przed kamerą. Proste :)

FrankHoorigan

a mi się właśnie wydaje, że nie wygląda jak gej, tzn. nie jest tak zniewieściały

użytkownik usunięty
FrankHoorigan

faktycznie jest gejem, ale nie zgadzam się, że wygląda jak laluś

FrankHoorigan

wiesz ze ja tez psioczylem na ludzi ktorzy okazywali sie gejami . ale jak zaczalem ogladac himym .lubilem Neila za ta postac a mialbym go znienawidzic bo jest gejem ?

lubie piosenke Maria R.Martina - przestaje mi sie podobac bo jest gejem ?

ogarnij sie czlowieku

FrankHoorigan

też tego nie rozumiem...

FrankHoorigan

I co z tego czy ktoś jest gejem czy nie? Ludzi nie ocenia się po tym z kim sypia.To jest filmweb,więc weźcie pod uwagę jego grę aktorską. Moim zdaniem jest świetnym aktorem i kocham go za Barneya Stinsona <3

FrankHoorigan

obejrzyj te filmy może zrozumiesz :)

http://www.youtube.com/watch?v=-6S5caRGpK4

http://www.youtube.com/watch?v=danBaPWT09A

resztę możesz sam poszukać, lub przeczytać komentarz po drugim filmem
"So let's see. NPH sings, dances, plays the guitar, does a 10-second costumer change, is hoisted by cheerleaders, jumps thru a hoop, disappears from the stage and reappears seconds later in the middle of the theater, raps, and is carried to the back of the stage where he spins the medallion on a giant Tony. It's no wonder the audience applauds spontaneously 11 times and doesn't stop applauding for the last 42 seconds of the song, plus a full minute after. Greatest opening number ever? I'd say."

FrankHoorigan

No niestety gejem jest marnuje sie chlopak ;D ale oprocz tego jest ZAJE***** ;D a jego rola w HIMYM jest genialna- swietnie napisana i swietnie odtworzona ;D nie wyobrazam sobie nikogo innego w roli Barneya (lub Swarleya jak ktos woli) ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones