Nicole Richie

Nicole Camille Escovedo

8,2
50 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Richie

Podoba mi się jej poczucie humoru. W ,,Simple Life'' była znakomita.

użytkownik usunięty
magda16_27

ja nie widze niczego zabawnego w słowach "Cześć zdziro". Dla mnie to brak wychowania.

No wiesz... nie miałam na myśli akurat tych słów

użytkownik usunięty
magda16_27

Mi osobiście nie przypadł ten program do gustu. Widziałam może z 2 odcinki. Rozwalil mnie motyw jak Richie wypchała 4-latce biust i zrobiła z niej stara pudernice, ponieważ ta miala zdjęcia robione w szkole... :/

Mi osobiscie bardzo się podoba poczucie humoru Nicole xd ma zawsze fajne pomysły, zeby sie pośmiać razem z Paris (chociaż czasami moze jest troszeczke wulgarna) ale przecież każdy ma swoje wady i zalety

lily_17

Mnóstwo osób ją nieznosi ponieważ jast szczupła i bogata. Ja nie widze w tym nic złego - przecież teraz ma dziecko i bardzo się zmieniła na lepsze, szkoda tylko że nie bedzie kolejnych sezonów "The Simple Life" z jej udziałem. Bardzo polubiłam ten reality show xd

użytkownik usunięty
lily_17

To jest takie puste myślenie "Mnóstwo osób ją nieznosi ponieważ jast szczupła i bogata".
Nie lubie jej, ponieważ w S.L. mogliśmy poznac jej "inteligencję". Niczym szczególnym nie zabłysneła. Ani w muzyce, ani w filmach. Pojawiła się w show biznesie dzięki tatusiowi. Tak jak to było z Hilton czy Kardashian.

A niech sobie bedzie anorektyczką, nie ma jej czego zazdrościć. Nie widze nic apetycznego w chodzacych szkieletach. Co innego jeśli kobieta z budowy jast drobniutka jak Eva Longoria.

Nicole też jest z budowy drobniutka - ma jakieś 150 cm wzrostu i zawsze była szczupła, w Simple Life 1 i 2 widzimy ją w wersji pulchnej gdyż jest świeżo po odwyku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones