Piotr Pręgowski

8,1
5 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Pręgowski

Spoko aktor, dwie kreacje kultowe, jedna świetna czyli - rzeczony Kraszan co sobie nie mógł wybrać innego nazwiska, goniec w Misiu czyli światowiec jedzący tylko gryczaną i tylko w Wiktorii, a trzecie do detektyw z telewizji i jego niektóre miażdżące teksty (Czy pan sądzi, że szukanie człowieka to jest coś takiego jak szukanie pilota pod dupą na kanapie??)

użytkownik usunięty
bokser_Ken_Wywietrznik

Mnie spodobał się jeszcze jako Włodek Barciak w "Sukcesie" i jako aktor dubbingowy. Użyczył swojego głosu przesympatycznemu misiowi Boo-Boo - bohaterowi stworzonemu przez Williama Hannę i Josepha Barberę. Jest nie do pobicia w tej roli! W "Ranczu" też jest całkiem niezły.

bokser_Ken_Wywietrznik

Rola w Zmiennikach jako Krashan Bhamaradżanga zasługuje na mistrzostwo świata. Gra i teksty bezbłędne - choćby o krokodylach: "To do tuczu czy nioski"? Miś - też klasyka. W Camera Cafe też ok. Ogólnie serialik mnie bawił, a Pręgowski w roli takiego takiego cwaniaczka świetnie sie sprawdza. W Pitbull'u jako detektyw Ostrowski nie mylić z Rutkowskim jak wyżej cwaniaczek. Pietrek z Rancza też wymiata. Zresztą ta cała paka od Mamrotów z Panem Pieczką na czele jest niesamowita.

kazik_tcz

Rola w "Zmiennikach" wymiata, Mistrzostwo Świata!!

bokser_Ken_Wywietrznik

Kraszan klasa! ale dla mnie rola Pietrka w ranczu to mistrzostwo świata:)

Edmond__Dantes

zgadzam się rola Pietrka to mistrzostwo świata.

kinomanka_13

Za parę dni facetowi stuknie sześćdziesiątka, a w "Ranczo" gra gościa po trzydziestce i jest w tej roli bardzo wiarygodny. Świetny aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones