Robert Davi

Robert John Davi

6,9
3 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Davi

Aktor grający zazwyczaj role drugoplanowe( policjanci,agenci tudzież gansterzy). Znakiem szczególnym są również garnitury w których gra nawet w filmach akcji (np. Licencja na zabijanie)oraz charakterystyczna cera ;) Długo przeze mnie poszukiwany, w końcu się odnalazł w predatorze 2!

Borys69

oczywiście, że tak! (nawiasem mówiąc zapomniałeś dodać w powyższej charakterystyce Borysie, że aktor ten występuje głównie w zamkniętych pomieszczeniach- ten szczegół nie umknął Ci wczoraj, gdy o nim rozmawialiśmy).
ja chciałbym zwrócić uwagę na inne ciekawe zjawisko związane z tym aktorem. mianowicie, ludzie często myśląc o dannym trejo są przekonani, że myślą o robercie davi, co prowokuje ciekawe sytuacje związane z rozmowami "kto gdzie wystąpił".

Blacha86

aa dzięki Blacha. Nikt mnie tak doskonale nie uzupełnia jak Ty! Owe zamknięte pomieszczenia to zazwyczaj biura CIA, FBI lub meliny gangsterskie. Wyjątkiem jest Showgirls i Predator 2. W "Licencji na Zabijanie"latał za T.Datlonem z uzim,w Showgirls raczej go nie pamiętam,ale drogą dedukcji,tam też musiał grać raczej w pomieszczeniach zamkniętych (taka specyfika filmu-burdele i kluby nocne). O ile mnie pamięc nie myli, Robert Davi jako Phil Heinemann w Predatorze 2 raczej się nie udzielał, z predatorem na wymianę szedł Danny Glover! Moją teorię burzy trochę wczesna rola ( był młody,jeszcze nie wiedział że mu dobrze w garniturach przy urzędowych biurkach) w filmie "The Goonies" jako jeden z braci Fratelli. Nie dość,że w tym filmie nie może być mowy o jakimkolwiek biurze(nie ten gatunek filmu), to co więcej lata w mało do niego pasujących ciuchach i szuka skarbu:/

Zgadza się, sam byłem niedawno świadkiem jak dziewczyna ewidentnie myślała o Dannym Trejo a wskazywała na Roberta Davi, szła w zaparte do końca!;) Na szczęście byli ludzie, którzy pokazali jej jak nie mylić tych dwóch aktorów!

Borys69

A o co chodzi z tym Włochem?

danielpiw23

Jak szukałem nazwiska tego aktora, myślałem że z pochodzenia jest Włochem ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones