Roland Emmerich

6,2
3 417 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roland Emmerich

... ale to co pokazuje ten burak w swoich filmach woła o pomstę do nieba. Większego włazidupy nie widziałem, po prostu pcha się w kichę Stanów Zjednoczonych całym sobą. Pobija swoim ultrapatriotyzmem największych nacjonalistów. A gdyby jeszcze było tego mało jego filmy reprezentują zerowy poziom aktorstwa, fabuły, scenariusza. Jedyne co mu w miarę dobrze wychodzi to efekty specjalne ( chyba ). Lepiej dla narodu amerykańskiego żeby ta małpa nie nakręciła już żadnego filmu, bo moim zdaniem każdym swoim " dziełem " szkodzi Stanom Zjednoczonym.

Hannibal_Lecter_4

On jest niemcem... dlatego taki burak.

Hannibal_Lecter_4

Ja go bardzo lubie. Roland Emmerich to mój ulubiony reżyser.

Hannibal_Lecter_4

Po prostu wychodzi z innego zalożenia niż my, polacy. Dla niego objawieniem patriotyzmu jest jego kraj ratujący cały świat przed zagładą, dla nas ukazanie naszej biedy, niedostatku, ofiar i szkód jakie ponieśliśmy w historii. Buraku.

Hannibal_Lecter_4

Bo prawda jest taka, że w tym świecie największą kasę trzepie się na tragediach i ludzkiej głupocie.

Hannibal_Lecter_4

Facet wie jak robic kase.

użytkownik usunięty
Hannibal_Lecter_4

On nie jest patriota,bo nie kręci w Niemczech tylko w USA nie Hitlera tylko kosmitów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones