Roland Emmerich

6,2
3 411 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roland Emmerich

Zniszczył wszystko co kocham

użytkownik usunięty

Fantazy,science fiction,teorie spiskowe,koniec świata.Dzień niepodległości powołuje się na Z archiwum X bezczelność i kpina dla Chrisa Cartera,żeby gniot nawiązywał do serialu,którzy znają i kochają wszyscy ludzie na świecie,Pojutrze dobre,ale Manchester United zbeszcześcił jak śmiał nawiązywać do mojej ulubionej drużyny piłkarskiej w swoich filmach ,2012 w dzień,który jest dla wielu lidzi dniem zagłady historycznej,zniszczeniem ludzkości i końcem świata też sprofanował,Godzilla tutaj jeszcze jako tako,ale też podchodzi pod herezje w poniedziałek na polsacie sobie przypomne i zastanowie się czy nie zmienić oceny.Panie pan nie jesteś Peter Jackson,ani Michel Bay pan jesteś nikim smutne,ale prawdziwe.Wracaj do Niemiec i grywaj u Bolla,bo jeden jest wart drugiego.

Z tym 2012 to przesadziłeś. To data której jeszcze nie było. Co tu jest do bezczeszczenia? To akurat jest zwykły film i tyle.

użytkownik usunięty
gunnar_3

Jakby 2012 wyglądał tak jak tam to ja bym się raczej śmiał niż bał. 2012 jest to data potwierdzona i to nie tylko przez Majów,ale i inne zródła ma nastąpić apokalipsa ,zniszczenie,albo objawienie.Moje teorie:eksplozja słońca wybuch spowoduje wielkie ciemności.a pył i grad spadnie na Ziemie z odłamkami Słońca zniszczy nie tylko naszą planetę,ale i te najbliżej słońca.Druga teoria badania biologiczne prowadzone przez rządy USA,Korei,Iranu,Japonii,Niemiec itp. przedostaną się w postaci wirusa i zanieczyszczą powietrze przez co ludzie w większości wyginą zostanie tylko niewielu jak w Bastionie Stephana Kinga,potop,stopienie lodowców i sama natura spowoduje zniszczenie świata woda z oceanów i mórz zaleje państwa najpierw dostępem do morza,a reszta zrobi swoje w tym wybuchy wulkanów.Ja to tak widzę choć stawiałbym na pierwszą teorię tą z słońcem.

Zapomniałeś, że ujrzymy jeszcze Bestie wychodzącą z morza, inwazji kosmitów z obcej galaktyki, umarłych powstających z grobu, odwróceniu sie biegunów i WszytkoDziobiącychZabujczychZmutowanychWychodowanychPrzezNASAkrwiożerczychKurcza kachSzkarłatnych. Oj, będzie się działo...

użytkownik usunięty
gunnar_3

No racja cholercia,że też zapomniałem o kosmitach przecież Palacz wspominał o tym w Archiwum X.

Łoo... to nic dziwnego, że tyle palił

Żałosna owieczka wierzaca we wszystko co zobaczy na internecie. Moze zaplaczisz jeszcze kilka milinow na schron anty-konco-swiatowy, jaki to najwiekszy oszust w historii zaczal juz od dawna budowac? (lol)

Widze, że ludzie maja takie przykre zycia, ze tak bardzo i z taka pasja oczekuja na koniec swiata.

użytkownik usunięty
joshee

wole wierzyc 2012 niż w kaczora hahahhaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones