Rudolph ValentinoI

Rodolfo Alfonzo Raffaello Pierre Filibert Guglielmi di Valentina d'Antonguolla

7,8
97 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rudolph Valentino

(Mam nadzieję,że napisałam dobrze zdanie w tytule).
Był miłością jej życia,jej gwałtowna reakcja wywołała skandal obyczajowy.

CzarnaMamba_1277

wiem , byłem na pogrzebie

marcinsss89

Ja pamiętam jak 300 grało po Termopilami. Zajebista impreza, wszyscy załapali zgona. -,-

CzarnaMamba_1277

a to ja miałem bilety na ukrzyżowanie Jezusa ale nie poszedłem ;]

marcinsss89

Ja miałem fuchę na stworzenie światła i oddzielenie go od ciemności - dnia pierwszego, ale wolałem pić wódkę za państwowe. ;p

Troublesome

a ja piardnałem i to był wielki wybuch i tak powstał swiat :D

marcinsss89

Aż mi się przypomniało jak uciekałem z Titanica gdy pierdyknął w górę lodową. Do dziś mam gdzieś w głębi strychu zdjęcia z tonącym statkiem. Ach wspomnienia...

A Bitwę pod Warterloo to się oglądało całą rodziną zagryzając popcorn na leżaku. Te całe dzisiejsze mecze piłkarskie nie mają nawet do tego startu. Nawet selfie z Napoleonem Bonaparte było xD

CzarnaMamba_1277

Powinna się odezwać. Gwiazdy kina niemego, potrafiły umarłych stawiać na nogi swoim głosem, a Pola akcentem. ;p

CzarnaMamba_1277

Owszem, rzuciła się na jego trumnę i zaklinała, że już nigdy nie będzie miała innego mężczyzny. Po czym kamerzysta oświadczył jej, że kamera się zacięła i nie udało się nagrać jej reakcji to bez wahania powtórzyła ten wybuch rozpaczy, ale już z działającą kamerą. I właśnie ta sytuacja wywołała skandal, co nie zmienia faktu, że byli zaręczeni i bez wątpienia bardzo się kochali planując wspólne życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones