Rudolph ValentinoI

Rodolfo Alfonzo Raffaello Pierre Filibert Guglielmi di Valentina d'Antonguolla

7,8
97 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rudolph Valentino

W ciekawostkach jest że został otruty, w opisie ze miał zapalenie zastawek serca, a w telewizji oglądałam program gdzie powiedzieli, ze zmarł po nieudanej operacji wyrostka robaczkowego. Czy ktoś to może wytłumaczyć?

Bielka

Czytałam biografię Rudolpha "Valentino. Pierwszy Amant Kina" Noela Bothama (polecam!!!) i było tam wyraźnie napisane, że Rudolph zmarł z powodu choroby, a nie z ręki z kobiety. Podkreślano tam, że powstało wiele plotek (błędnych)jakoby Valentino został zamordowany. Plotki te szukały wyłącznie sensacji wokół śmierci jego osoby. A jak było naprawdę?
Hmm... Wydaje mi się, iż raczej Valentino umarł śmiercią naturalną tak jak podawał p. Botham i jemu wierzę. Aktor zmarł w szpitalu - tam opiekowali się nim lekarze i potwierdzali, że zmarł na skutek zapalenia zastawek serca.

Bielka

Umarł na sepsę po operacji wrzodów żołądka. A legendy były takie że go truli, że jakaś zazdrosna kochanka podała mu diament który mu pokiereszował wnętrzności. Miał tylko 31 lat, myślę że osiągnął by bardzo dużo w dziedzinie filmu i byłby gwiązdą jak Anthony Hopkins lub Marlon Brando

alien_2

To powinno was zainteresować:
http://www.paranormalium.pl/artykul.php?id=81

Bielka

zmarł na zapalenie otrzewnej po nieudanym zabiegu wycięcia wyrostka robaczkowego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones