Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Pamiętam jak byłem mały i słyszałem zapowiedź filmu z jej udziałem to zawsze słyszałem
"sam Drabulok" i myślałem że film miał aż tak bardzo mały budżet że stać ich było jedynie
na zatrudnienie tylko jednego aktora (owego Drabuloka) który obsadzał wszystkie role i
sceny (walki, kłutni, seksu)odgrywał sam

KryMir

Na tym samym patencie wyszło na jaw, że Jezus był radzieckim szpiegiem:

"Pójdźmy wszyscy do stajenki
Do Jezusa Ipanienki"

KryMir

Jeszcze mi się przypomniało, że jak byłem małym bachorem to myślałem, że Królewna Śnieżka to Królewna Ścieżka, z kolei Kopciuszek to Kapciuszek - nie dość, że zgubiła buta to się jeszcze nazywała jak but xD

KryMir

XD piękna dyskusja

KryMir

hahahahha dzisiaj znalazłam mema w internecie z tą wypowiedzią i postanowiłam sprawdzić i faktycznie jest XDDDD normalnie mema z tym zrobili hahaha

KryMir

Sprawa bieżąca choć wątek już prawie sprzed dekady. Znacie tę reklamę świąteczną z m. in. Kubą Wojewódzkim, co reklamują ze św. Mikołajem znaną markę polskiej lemoniady... to ja tam słyszę:

"pieprzę gwiazdki smak" zamiast "pierwszej gwiazdki..." ale tak niewyraźnie to słychać, że kto tam ich wie ;-)

KryMir

Ja pamiętam z dzieciństwa, jak mama mówiła coś o filmie z Lindą, że fajny film, w którym gra Linda. Przez dłuższy czas myślałam, że chodzi o jakąś dziewczynę i byłam bardzo zdziwiona, gdy mi pokazała "tę" Lindę.

KryMir

Pewnie dlatego, że w TVP zapowiadał to pewien prezenter i on zamiast Sandra Bulok mowil Sam Drabulok. Też to slyszalem

KryMir

Jak byłam mała i w radiu zapowiadali, że teraz zagra Lech Janerka to byłam przekonana, że to taki zespół Lechia Nerka i się dziwiłam jak głupia nazwa :))))) (przepraszam Pana Lecha)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones