Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Pamiętam jak byłem mały i słyszałem zapowiedź filmu z jej udziałem to zawsze słyszałem
"sam Drabulok" i myślałem że film miał aż tak bardzo mały budżet że stać ich było jedynie
na zatrudnienie tylko jednego aktora (owego Drabuloka) który obsadzał wszystkie role i
sceny (walki, kłutni, seksu)odgrywał sam

mikstion

O kurka wodna, nie widziałem, że to tak leci do dziś

mikstion

Mój wuja śpiewał "Nasturcji nasza" :)

paulazet

Też myslałam ze tak jest jak bylam mala xddd

paulazet

mam 24 lata i nadal czasami zdarza mi się tak śpiewać xDDD

paulazet

A ja myślałam, że w tej piosence jest: "Bo u Boga (uboga) była (..)" i nie rozumiałam, dlaczego skoro poszła do Boga, to się nią nie zaupiekowal

robipati

Ja tak samo :)

Ja_pitole

jak juz przy tych modlitwach jestesmy... Owoc zywota twego, tlumaczylam sobie po prostu jako zyciowe osiagniecie Maryi, a to brzuch oznacza.

Ja_pitole

A ja w "Ojcze nasz" mówiłam "i nie budź nas na pokuszenie" zamiast "i nie wódź nas" xD

KryMir

Gratuluję głównej na mistrzach.org, hahaha XD

KryMir

Miałam tak z Salmą Hayek. Zawsze myślałam, że ona nazywa się Sal Mahayek, nie wiem, czemu :D

KK7

Tak ! Ja jeszcze do niedawna myślałam że tak jest haha !

użytkownik usunięty
KryMir

Ja miałem podobnie: Na końców napisów było zawsze "i inni". Ja się prze kilka lat zastanawiałem kto to jest ten Inni

KryMir

heh ja zawsze myślałam, że Charlize Theron to jakiś Charlie Steron

donnie_girl

Miałam tak samo!

KryMir

Dobre :D Ja z kolei myślałam, że Clint Eastwood to dwie osoby - Klint i Stłud.

BeeBee61

Gdy byłam mała to myślałąm z Antonio Banderas to polski aktor - Antoni Obanderas

katrinka9

o matko...

katrinka9

katrinka9 genialne :D

BeeBee61

Świetne :)

KryMir

A ja myślałam ,że Jennifer Lopez to Jenny Ferlopez i też nie wiem czemu.

A jak zobaczyłam ,, Sam Drabulok" 1 raz,bodajże na kwejku to prawie się popłakałam ze śmiechu hahah. ;d

KryMir

To jest najśmieszniejsza rzecz jaką przeczytałem od długiego czasu :) Drabulok... hahaha

KryMir

Dziadek mojej koleżanki, nieznający angielskiego myślał, że starring to nazwisko aktora :D A z takich nie filmowych - mój dziadek myślał, że Churchil i Czerczil to dwie różne osoby :D

KryMir

Popłakałam się ze śmiechu :D Nie pamiętam kiedy ostatnio tak było. Dziękuję Ci!

jocisko

MOCARZ! Ale ja miałam to samo z Willem Dafoe :) zawsze słyszałam,że to babka - Willenda Foe :P

KryMir

świetne :D Wy wszyscy myliliście osoby z zagranicy, mnie się udało polskiego aktora przekręcić - byłem święcie przekonany, że w większości polskich produkcji gra Ola Flubaszenko :)

proks

Też tak miałam :) Najlepsze w tym wszystkim było to, że jak po kilku latach spytałam się rodziców o tą "aktorkę", a oni mnie poprawili, to się obraziłam, że mnie okłamują :D

proks

Popłakałam się. :D

proks

Przysięgam że miałam to samo ! Nie raz nawet siostry pytałam po kilka razy , czy to aby na pewno jest mężczyzna. Nawet chciałam dodać w tym temacie taki post ale przypadkiem znalazłam Twój ;)

KryMir

Ponoć jak byłam mała to zamiast Bolek i Lolek mówiłam Bolek Kilolek :) Do tej pory się ze mnie śmieją :))

claudia_92

Mój brat też w przeszłości oglądał Bolka Kilolka xd Ja z kolei oglądałam Piękną Ibestię. Nie miałam pojęcia kim jest Ibestia i dlaczego jest piękna xD A jeśli chodzi o przekręcanie nazwisk aktorów, to myślałam kiedyś, ze Salma Hayek jest facetem i nazywa się Sal Mahayek...

kiyori

skoro jesteśmy przy tytułach, to w liceum koleżanka była przekonana, że Dostojewski napisał "Zbrodnię Ikara"

paulamazurek

Hahaha, znam to :).
Kolega (kilka lat temu): Co robisz?
Ja: Czytam książkę.
Kolega: Jaką?
Ja: Zbrodnia i kara.
Kolega: I o czym jest?
No to mu opowiadam, po czym on mówi: A ja myślałem, że to Ikar popełnił jakąś zbrodnię, jak mi powiedziałaś tytuł... ;) :)

kiyori

Też tak myślałam ;D Długi czas ;P

KryMir

hahahahahahah ja jak bylam mala to myślałam ze jest czterech (nie wiem dlaczego akurat 4) braci PITT

KaroCz

A ja myślałam, że Brad Pitt jest taki podziwiany bo jest zakonnikiem i gra w filmach- brat Pitt

gosiolek7

hahahah miałam dokłądnie tak samo :D tylko, że myślałam, że to jest taki jego pseudonim artyystyczny - Brat Pit. A jak słyszałam Whoopi Goldberg to byłam przekonana, że jest to facet o pseudonimie Głupi Goldberg.

KryMir

Hahahaha! Dzięki za poprawę humoru :D

KryMir

Jak jesteśmy w klimacie piosenek to ja śpiewałam: " chwała ma wysoko ości" i nie mogłam zrozumieć do czego jej te ości. A mój synek do niedawna zamiast "Maryja Panna, Maryja Panna Dzieciątko piastuje" w kolędzie "Dzisiaj w Betlejem" śpiewał "MP, MP dzieciątko grasuje" :P

delishya

Jak jesteśmy w tematach katolickich, to moja kuzynka w dzieciństwie modliła się ponoć słowami: "módl się za nami, grzecznymi";-)

Jack_Holborn

Też się kilka lat temu zdziwiłam siedząc koło koleżanki w kościele, kiedy przy kwestii "Panie nie jestem godna, abyś przyszedł do mnie..." usłyszałam z jej ust "Panie nie jestem głodna..." ;D

inferno_22

A ja kiedy byłam mała i w jakiejś pieśni śpiewało się "na cud Jonasza" to ja słyszałam "Nacudjo nasza" i rozkminiała kim jest ta Nacudja :D

sereek77

Nacudja też mi zryła banie jak się dowiedziałem, że chodzi o cud Jonasza :D

cofeek

Jeszcze "Nasturcjo nasza"

Jack_Holborn

Ja też :) :) :)

konwalia_majowa

Ja się zastanawiałem co to za Hos Anna co siedzi na wysokości. Jakoś z Hansem Klossem próbowałem to łączyć

delishya

"I Józef Stalin i Józef Salin on ją pielęgnuje"^^.Tak bylo kiedyś w jednym programie rozrywkowym.

KryMir

pamietam jak zawsze mowilam Pamela Panderson . Bylam swięcie przekonana, ze tak wlasnie sie nazywa.

użytkownik usunięty
KryMir

hahahaha:D dobre;) jak byłam mała to byłam pewna że Jack Nicholson to dwie osoby bo słyszałam Dżek i Kolson:D

KryMir

Drabulok Pany. Ten post odmienił moje życie ;]

KryMir

A żeby nie było, też coś od siebie dorzucę. W przedszkolu zawsze było popołudniowe modlenie się. I zawsze przy modlitwie "Aniele boży" w zwrotce "Bądź mi zawsze ku pomocy" ja słyszałem "Kupo mocy!". Czyli, że tej mocy miało być mnóstwo :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones