Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Pamiętam jak byłem mały i słyszałem zapowiedź filmu z jej udziałem to zawsze słyszałem
"sam Drabulok" i myślałem że film miał aż tak bardzo mały budżet że stać ich było jedynie
na zatrudnienie tylko jednego aktora (owego Drabuloka) który obsadzał wszystkie role i
sceny (walki, kłutni, seksu)odgrywał sam

KryMir

ha haha ha haha ha ha

dzięki za poprawę humoru :)

delishya

Ja tu z mistrzów, przypomniałeś mi jakie fajne było dzieciństwo! :D A-propos, za czasów kiedy Shakira stawiała pierwsze kroki w muzyce leciał hit niejakiej piosenkarki Titiyo o wdzięcznym tytule "Come along" (każdy uwierzcie mi zna tę piosenkę ze słyszenia) i tam w refrenie jest "Come along, come along, come along with me" to że nie znałam angielskiego to myślałam, że ona śpiewa "Kameleon, kameleon, kameleon" i tak to śpiewałam :)

marl2

Ja myślałem, że John Travolta nazywa się Johntra Volta

debocik

dokładnie! Kiedyś myślałam tak samo. Jakież było moje zdziwienie, gdy "odkryłam" prawdę :)

Phonetique

A ja za dziecka się zastanawiałam czyim bratem jest "Pit" xD brat Pit.. hehe, dzieciństwo jest fajne ;p

rose_fw

Ja też pół dzieciństwa to rozkminiałam :)

rose_fw

Jest bratem Deppa. Każde dziecko to wiedziało

rose_fw

Jest bratem Siostry Pityny.

rose_fw

Ja też się zawsze zastanawiałam, a kiedy do Polski wszedł Big Brother, to rozmyślałam czy brat Pit i Wielki Brat to ta sama osoba :D

rose_fw

Mija mama miała ten sam problem z „bratem” Pitem.

debocik

Ja byłam pewna, że Nickolas Cage to Nickola Scage i zawsze się dziwiłam, dlaczego ma damskie imię :D

marl2

miałem podobnie z tym "Kameleonem" :D

marl2

faktycznie :D

marl2

Byłem akurat w Norwegii kiedy usłyszałem po raz pierwszy utwór Madonny "La Isla Bonita" . Nie znałem wtedy angielskiego i sądziłem,że ona śpiewa o jakimś polskim Władysławie Bonicie ,czyli "Ladislav Bonita". Byłem dumny z tego,że o naszym rodaku śpiewa taka wielka gwiazda amerykańskiej muzyki pop ,....do czasu ,kiedy dostałem w końcu tekst :((.......

delishya

Jak byłam mała i pod koniec filmu czytali nazwiska to myślałam, że "inni" to czyjeś nazwisko, i się zastanawiałam jaki ten człowiek musi być sławny ba jest w każdej produkcji ;)

Bellatrix_

hahaha :D

Bellatrix_

A ja jak mówili na początku "w pozostałych rolach" to myślałem że Ci to zawsze grają, tylko nie wiedziałem dlaczego te role "pozostają" skoro to nie serial a różne filmy ;)

KryMir

cudowne :D Drabulok <3

Calgary

hahahahahahahahahahahahahaha padłam !!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha Drabulok, o matko ;D

KryMir

HAHAHAHAHAHA Dobre ! geniusz ! :D Drabulok hahaha!!!!!!!

KryMir

boskie! :)))))

KryMir

HAHAHAHAHAHAHHAHA

KryMir

:D :D :D Genialne! xD

KryMir

Przyznaję, że sympatyczne

KryMir

piękne!

KryMir

Świetne :D

KryMir

Cudne :D

KryMir

Miałem podobnie z Travoltą, myślałem, że gość nazywa się Johntra Volta:)

verigut

Taa, to też znam :)

verigut

To akurat nie tylko Ty ;)

verigut

oo a ja myślałam, że jestem jedyna, która tak to słyszała :D

KryMir

Coś jak Renatka Leta ;D Nie no stary, rozwaliłeś mnie tym, że wszystko odgrywał SAM :D

cave8

Nie udało Ci się. Miało być Żanetka Leta (Jeannette Kalyta [Żanet Kaleta])

lesiu234

cholerka, faktycznie, coś mi się pomyliło, dzięki ;)

KryMir

Hahahaha, mistrzostwo świata! Specjalnie się zalogowałam, żeby podziękować za poprawę humoru :D

KryMir

ja spiewałem z kolei: "a szu pisu laki - laki, laki, laki"

endriu3

<3 Od dzisiaj też tak będę śpiewać!

KryMir

nie byłam lepsza.. będąc dzieckiem lubiłam kolędę o małej krówce ''śpiewajcie i grajcie Mu, małe Mu, małe Mu...'' o.O

dodsab

Hehehe...
Kiedy mój brat był mały, śpiewał: "Pała na Wysokości, pała na Wysokości, a pokój na ziemi..." :) :) :)

konwalia_majowa

Uwielbiam!

dodsab

hahahahahahahahahahaahaha...

dodsab

Ja Zdrowaś Mario odmawiam "i módl się za nami grzecznymi" i zawsze miałem wyrzuty sumienia, że za mnie się modlić nie będzie bo grzeczny nie byłem :)

Ja_pitole

mój brat śpiewał "RONDEL z głowy zdjęła,w który Dziecię uwinąwszy, siankiem Je okryła" zamiast rąbek :D

paulazet

No bo to wszystko w kościele czasem jakieś takie niewyraźne jest :)

Ja_pitole

Na Wielkanoc jest taka pieśń gdzie niedawno dopiero zczaiłem (po tekście wyświetlanym) "Na Cud Jonasza", ja śpiewałem "Nastudio nasza" i pytałem mamy co to znaczy?

Z tymi grzecznymi to też tak miałem :D

mikstion

A ja nacudio nasza

gola123

Ja z kolei "nasturio nasza". Byłam przekonana, że owa nasturia to jakaś roślina, dopóki u mnie w kościele nie zamontowali ekranu, na którym wyświetlany jest tekst. :-D
Pozdrawiam!

Ewelaila

Ja za to śpiewałem "pewnie sobie wiosłał" zamiast "pełne są niebiosa"
Albo zamiast alleluja śpiewałem Ale wuja i wtedy mojego wujka sobie wyobrażałem w jakimś świętym obrazie
Ah te dzieciństwo:-D Piękne czasy

Floadi

Ja zamiast śpiewać "Na niwach" śpiewałem Hannibal XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones