Scorpions

6,6
8 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Scorpions

Jeden z najlepszych zespołów wszechczasów ! Moim zdaniem Klaus Meine jest najlepszym wokalistą zaraz po Freddim Mercurym. Chyba żaden zespołów metalowych nie ma tylu pięknych ballad co oni. "Still Loving You", "When The Smokes Going Down", "Send Me An Angel", "A Moment In A Million Years", "Moment Of Glory", "Ten Lightyears Away", "Wind Of Change", "White Dove", "Love Of My Life", "Dust In The Wind", "You And I", "Forever". A także "ostrzejsze" kawałki takie jak : "Rock You Like A Hurricane" "Rhytm Of Love", "Tease Me Please Me", "Loving You Sunday Morning", czy "No One Like You" to już klasyka. Moim zdaniem płyta "Pure Instinct" jest jedną z lepszych, a zarazem jedną z niedocenionych.

Pozdrawiam wszystkich fanów.

Wind Of Change jest dla mnie utworem wszechczasów. Wszystkie nowe grupy muzyczne nie dorastają do pięt takim zespołom jak właśnie Scorpions albo The Roliing Stones.

Zgadzam się, cuuuuudowny zespół. "Still Loving You", "Send Me An Angel", "Wind Of Change", "White Dove", "Rock You Like A Hurricane", "Rhytm Of Love", czy też moja ukochana "Holiday" to po prostu mistrzostwo. :)))

Zespół jest genialny, być może najlepszy w historii. "When the smoke's going down", "Be with you in heaven"! :D

daf

A ja wielbię jeszcze płyty, które scorpionsi nagrali z ulim rothem :D po prostu mrau, mrau, mrau :D szczególnie: "In Trance", "Taken By Force" oraz "Virgin Killer" :)) No :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones