Sebastian Stan

8,3
43 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Stan

W Kapitanie Ameryce: Zimowym Żołnierzu - jest świetny! Postać zagrana mistrzowsko, pobił nawet Lokiego w Avengersach.

ellum9119

Bucky mówi głosem Po z Kung Fu Panda xD

ElsaFrozen25

jezu serio?XDDDD ja prdl...chociaz nawet pasuje - ten rozmazany mejkap a'la panda... :D

Dochuu

Bardziej a`la Rocket Raccoon z SG :D

ElsaFrozen25

CO!? Nie! Jaja se teraz robisz XD głosem Po, nie umiem sobie tego wyobrazić, musze to usłyszeć :D

ellum9119

Chciałabym,żeby to były jaja :P Ale niestety,tak to już jest z polskim dubbingiem :D

ElsaFrozen25

biegne na duba :D

ElsaFrozen25

O Boże! Nie... ale dobra, załamie sie dopiero jak to obejrzę, na razie zachowam zimną krew XD

ellum9119

Hehe te ich teksty w 2 części kapitana wymiatają ;D Lałam ze śmiechu :D Nie ma to jak dubbing ;)

ellum9119

Nieee.. Lokiego nie pobił napewno, ale jako Zimowy Żołnierz był świetny :) powinien częściej chodzić w tym kostiumie ^^

Nouvelle

Fajny miał ten kostium i tą maske ;D Taki badass xD

alienowa

No, jego kostium w tym filmie to najbardziej wymiata :D

ellum9119

Szkoda że było go tak mało :p

ellum9119

Szkoda że było go tak mało :p

ellum9119

To są dwie różne osobowości: Loki jest ekspresyjny, to diva, a Winter Soldier to zimny zabójca. Obaj aktorzy rewelacyjnie potrafią zagrać oczyma. Z dwojga, ja wybieram Winter Soldiera bo jego historia jest bardziej tragiczna, niż rozkapryszonego księcia jakim jest Loki.

ellum9119

Jak możesz tak bluźnić.. Pobił Lokiego ? A idź tyyy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones