Shay MitchellI

Shannon Ashley Garcia Mitchell

7,2
4 672 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shay Mitchell

To może ja sie wypowiem. Co do samej aktorki to jest naprawdę ładna i nie widzę potrzeby krytyki
typu "najgorsza aktorka na świecie" tylko dlatego, że komuś się nie podoba jej wygląd. Zagrała
Emily tak dobrze, że lepiej się chyba nie da.. Gdyby nie nadawała się do tej roli to po prostu by jej
nie grała ;) to tyle na ten temat <3

theThirteen

No właśnie. : D Zgadzam się z tym z 100%, jest naprawdę ładna oraz świetnie gra Emily. c: Ludzie ją krytykują, ale wątpię, że udało by im się lepiej zagrać Emily. ://

genowefcia123

Ah, czyli jeżeli nie smakuje mi jakaś zupa, to nie mam prawa tego powiedzieć na głos, dopóki nie ugotuję lepszej? Argumentacja na poziomie przedszkola, naprawdę. Shay aktorsko wypada najsłabiej na tle swoich koleżanek z planu i widać to gołym okiem. Jest śliczna, to prawda, ale aktorka z niej mierna.

spalamzbonjovim

Według mnie najgorzej w tym serialu gra odtwórczyni Arii, jest bardziej drewniana. Dziewczyna w roli Emily nie ma za wiele do pokazania, bo jest w zasadzie bezbarwną postacią, za wyjątkiem jednego odcinka gdzie udawały między sobą kłótnie.

marta1945

Jednak sądzę, że już sam fakt grania dziewczynę szantażowaną przez anonimowego psychopatę, daje duże pole do popisu aktorskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones