Shay MitchellI

Shannon Ashley Garcia Mitchell

7,2
4 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shay Mitchell

ciągle JEDNA mina, i nawet ta jedna mina jest taka sztuczna. I żeby nie było - nie zazdroszczę jej urody i potrafię docenić piękne, dobre aktorki. Ale ta dziewczyna to porażka!!! ;/ przestałam oglądać Pretty Little Liars własnie przez nią.

użytkownik usunięty
TheTusiax

Mnie tam przy PLL trzyma reszta... Nawet Ezra jest od niej ładniejszy hehe. O talencie aktorskim - no koment ! ;>

Ja tam oglądam PLL, bo lubię ten serial, ale gra aktorska Shay... masakra, może troche się poprawiła, jednak nadal ma mimikę twarzy jak kłoda.

użytkownik usunięty
serenitylane

Nawet dwie kłody...

TheTusiax

no co Ty! Urodą zachwyca ale aktorka z niej żadna, to trzeba przyznać ;) na jakąś modelke by sie co najwyzej mogła nadawać - kwestia nauczenia sie innej miny i lecimy po wybiegu :D Hahaha

orianne

Właśnie mi się jej twarz średnio podoba. Widziałam ładniejsze, ale widziałam też brzydsze. Za to jej włosy są piękne. Ciało też ma niezłe.
Tak w ogóle to ona była modelką, ale niestety coś ją podkusiło do zostania aktorką...

orianne

Jest za gruba na modelkę

TheTusiax

Może i ma ciągle jedną tą samą minę ale gdyby nie umiała grać to do PLL by jej nie wzięli.

TheTusiax

Wy wszyscy jesteście porąbani. Żadna aktorka lepiej by nie zagrała Emily niż zrobiła to ona. Już nie wspomnę o tym, że jest jedną z najładniejszych z postaci w PLL ;*

theThirteen

No właśnie -,- I jest najładniejsza XD

TheTusiax

Skończyłam oglądać drugi sezon i wydaję mi się że nie jest tak źle jak mówicie. Lesbijskie sceny wychodzą jej całkiem nieźle, tak samo jak się dowiedziała o śmierci Mayi, ta scena wyglądała bardzo realistycznie. Wydaję mi się że sama postać Emily, jest trochę wycofana. To jest raczej taka dziewczyna która chowa emocję, sama Alison nazwała ją cichą wodą. Jest wiele dziewczyn właśnie takich w realnym życiu.

Claudia_9513

Gdy zdradzasz dalszą fabułę serialu to pisz "SPOILER" bo nie każdy doszedł tam gdzie Ty w serialu (np. Ja) i niektórzy nie chcą tego wiedzieć poprzez przeczytanie tego na forum tylko sobie samemu obejrzeć, a tak to zdradziłaś że Maja umrze, dzięki...

Sarah_Angelo

Sory, ale to już dosyć dawno było w serialu i zapomniałam napisać że to spoiler. Zresztą jak nie chcesz znać dalszej fabuły to radzę nie wchodzić na takie strony jak filmweb. Ja też dowiedziałam się tutaj dużo spoilerów których nie chciałam znać, ale nie mam do nikogo pretensji, bo to są już stare wydarzenia a większość osób używa spoilerowych ostrzeżeń do opisywania najnowszych odcinków.

Claudia_9513

To jest temat o Shay Mitchel, a dokładnie o jej aktorstwie więc miałam nadzieję, że oceniana jest jej afektacja, a nie dalsze losy Mayi, nie mam Ci tego za złe, tylko tak przypominam, że nie każdy musi być na bieżąco :)

TheTusiax

Jest ładniejsza ze wszystkich kłamczuch. Spójrz lepiej na siebie. Gra na pewno dużo lepiej od Ciebie.

genowefcia123

A czy my mówimy o autorce i jej grze aktorskiej? NIE. Jesteśmy na forum, gdzie dyskutujemy o Shay Mitchell gwoli ścisłości. W związku z czym co? Jedyne co możemy robić to jej słodzić (chociaż nie wiem czy jest za co...) bo gra lepiej od nas?

TheTusiax

Czy ja wiem czy najgorsza... Jest jeszcze Kristen Stewart. I uwielbiana obecne Shailen Woodley, która też dobrze nie gra.
Ma konkurencję co do pierwszego miejsca ;>

KeThA

tez miałam to skojazenie...jedna mina haha..ale jako Emily juz przywykłam ,ze ona juz taka jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones