Shirley Temple

Shirley Jane Temple

8,2
391 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley Temple

Super laleczka z niej :-)
Dzisiaj takich nie ma :-(
Szkoda tylko że już taka stara :-(

Zandarm

LOLKU ONA NIE ŻYJE OD KILKUDZIESIĘCIU LAT!

HEATH

Ha ha ha! Teraz rozumiem subtelną aluzję na jej oficjalnej stronie:
"Shirley might not be able to personally read all your email" ;)
http://www.shirleytemple.com/dear_shirley.html [www.shirleytemple.com/d ...]

Gdzie słać kwiaty? He he :)

A ambasadorem Gheny i Czechosłowacji jest zombie! hi hi hi ho ho ho :))))
Aktywna polityczne przez 30 lat of lat 70'.. z vigor mortis na słuzbie! :)

A informacja o jej śmierci jest Top Secret, Double Top Secret, MAJIC Eyes Only. A dlaczego? Pewnie była zielonym ludzikiem w przebraniu! :)))

Nie wytrzymam :)))) ha ha! Trzymajcie mnie bo mi zęby wypadną he he!
:)))))

Och, jusz mi fypatły

ROTFL (rolling on the floor laughing)

ps. Sorry nie mogłem się powstrzymać. heh ;)

Not_Anyway

ona teraz TAK wygląda?!
http://imdb.com/gallery/granitz/4276/Events/4276/ShirleyTem_Grani_7217597_400.jp g?path=pgallery&path_key=Temple,%20Shirley

Not_Anyway

adhd masz? przeciez to co napisales mozna w 2 zdaniach zamiescic to raz a dwa bardziej syntaktycznie ;]

HEATH

Wiesz, 'Lolku', w pewnym sensie to ty masz rację, gdyż ona faktycznie nie żyje i to od kilkudziesięciu lat - jednak tylko w świecie filmu. Bo w świecie prawdziwym to jest całkiem aktywna staruszką :). jednak gdybym ja tak miał okazję grac w filmie jako dziecko - tj. być urodzonym aktorem - to takiej okazji bym nie przepuscił - i aktorem będąc również bym umarł...

Bruce_Lee

Macie rację, wygłupiłem się. Ale dam sobie ręke uciąć że kiedyś czytałem o niej artykuł i pisało że umarła młodo na początku lat chyba 60-tych. Ostatnio sprawdziłem i rzeczywiście harda z niej babcia:)
Sorki

Zandarm

zandarm a ty bedziesz wiecznie mlody. e-e nie ma tak. i tak umrzesz a zmarszczki bedziesz mial nawet na d**ie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones