Shohreh Aghdashloo

Shohreh Vaziri-Tabar

7,4
4 126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shohreh Aghdashloo

Tak sobie myślę, że gdyby istniał Bóg, i byłby kobietą, i miałby do mnie przemówić informując mnie o śmierci, to powinien mieć głos Aghdashloo:D

marlakjohn

Ojj tak,ta chrypka...Cudowna :) i wcale nie za krótki

Zarrock

o widzę, że nie tylko ja się podniecam jej głosem, niezwykły. szkoda, że taka filmografia niskopoziomowa, jedyne co dobre to " Dom z....":(
jak ją usłyszałam w egzorcyzmach ulallala. sexy voice.

XYZMaga

również dobra była w filmie Ukamienowanie Sorai M. !!

marlakjohn

:D Świetne marzenie.
U Aghdashloo - seksowny i inteligentny! Dla mnie - ideał :)
Nie sądzicie, że nieco podobny ma Monica Bellucci?


marlakjohn

Ej to jest prawda, uwielbiam ten głos z głębin a pierwszy raz usłyszałem w "24 godziny" potem w "Ukamieniowanie Sorayi M". Taki szlachetny ten głos.

marlakjohn

może założymy fan klub jej głosu ? hehe :) uwielbiam jej słuchac, wtedy się odprężam...pierwszy raz zobaczyłam ją w ''Egzorcyzmach Emily Rose'' i głos mnie zaczarował

marlakjohn

Mnie tam skręca jak słyszę jej głos, zawsze mam ochotę przez nią odkrztusić coś sobie z gardła.

sharky_cross_over

mnie tak samo :) To wręcz fascynujące, jak różne i skrajne bywają gusta. Ale to chyba dobrze :)

dewille

To nie dobrze jeżeli dzieje się tak w jednym kraju. Wychodzi mieszanie ras a nawet plemion.

marlakjohn

Jak dała wykład w Expanse S02 temu zdrajcy Mao to nie chciałbym zadzierać. A w w ogóle jest jest sexy w tym wieku

pietrzak4

ee ?? To była najsłabsza scena chyba w całym serialu... Pierwszy raz zdarzyło mi się przewinąć do przodu, bo żałośnie ten monolog wyglądał.. Poza tym przy dłuższych wypowiedziach odnoszę wrażenie, że brakuje jej powietrza czy coś. Lekcji dykcji to ona chyba nigdy nie miała..
No ale jak pisałem już parokrotnie - to tylko moja opinia - jak się komuś podoba to OK.

dewille

Ten jej głos to jest masakra (w negatywnym sensie). Zacząłem oglądać "The Expanse" i mam ochotę przewijać każdą scenę z tą kobietą. To zdaje się jedyny atut tej aktorki, który - jak widać - podoba się co niektórym, ale wg mnie ona nie ma nic do zaoferowania poza tym głosem, dziwacznymi fatałaszkami i sztucznymi minami. Sorry.

pietrzak4

Właśnie przed chwilką obejrzałem tą scenę i zakochałem się w niej. I aktorce, i jej postaci :)

marlakjohn

Brzmi jakby miała raka krtani od jarania szlugów i picia wódki.

marlakjohn

To współczuję Ci gustu.

marlakjohn

Ughh gdy słyszę jej głos to czuje, jakby mi ktoś przewiercał bębenki uszne. Pierwszy raz usłyszałem ja oglądając serial Punisher(na szczęście nie miała tam za dużo scen) jak na złość po obejrzeniu Punishera zabrałem się za serial Expanse, gdzie owa aktorka, prawdopodobnie gra jakaś ważniejsza postać...

marlakjohn

Znam ją tylko z The Expanse (świetnie gra szefową wywiadu), ale zacząłem oglądać Punishera, tak jednym okiem, grając na telefonie i pilnując dzieci jednocześnie. Kiedy usłyszałem ten głos, zrobiłem wielkie oczy i natychmiast zarządziłem ciszę w domu. Jestem fanem drugoplanowych postaci, a muszę przyznać, że ta kobieta ściąga uwagę kradnąc show głównym postaciom.

marlakjohn

Także uwielbiam.

marlakjohn

Także uwielbiam. I absolutnie atrakcyjna kobieta.

marlakjohn

A nie wystarczyłby ci taki komunikat z megafonu, jak na stacji PKP: "Uwaga, filmwebowicz marlakjohn za chwilę przewróci się i umrze. Powtarzam... "

marlakjohn

Stara baba, co od dziecka pali Mocne bez filtra. Ludzie to mają fetysze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones