Tim KangI

Yila Timothy Kang

8,3
1 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Kang
venie_

...a najlepsze są jego przesłuchania podejrzanych :D

lolo776

Popieram. Jego postać w Mentaliście jest genialna. Na początku myślałam, że to gbur, ale potem się przekonałam do Cho. Czy on się kiedykolwiek uśmiechnął w tym serialu?

pietrusia

gdzieś tu na forum czytałam, że gdzieś się uśmiechnął ; ) muszę go obserwować, ale faktycznie jego postać jest genialna i wgl ma dobre teksty czasami ;D

teenspirit.

Cho to najlepsza postać mentalisty, mimo, że nie pierwszoplanowa...!

teenspirit.

Sezon 1 odcinek 14 :) Cho się uśmiecha

użytkownik usunięty
pietrusia

Zabawna scena "przesłuchania" jest ok. 16 minuty 12-ego odc. 2-ego sezonu. Na samym końcu pojawia się uśmieszek Cho - na jakieś 2s zmienia mu się wyraz twarzy:D

Ja wam osobiście powiem, że w odcinku 22 3-go sezonu pod sam koniec się uśmiecha :D i to nie byle jak :P tylko tak mm :D w ogóle on to jest przeboski :D jego rola jest mistrzowska :) I obok Patrika, to mój drugi ulubiony bohater :D

kasiczQa

uśmiechał się też i to ślicznie podczas pierwszych minut 20-ego odcinka 1-ego sezonu gdy rozdawali prezenty szefowej ;)
uwielbiam tego aktora! świetnie zagrał w Mentaliście ;D

kasiczQa

ten uśmiech jest niemal powalający :D

I również muszę przyznać, że zajmuje u mnie miejsce tuż obok Patrica ;]

Sezon 5 odcinek 6 - ok. 16:50 - kiedy Rigsby je chrupki i udaje fokę - Cho się uśmiecha... ;-)

pietrusia

Jego uśmiech pojawia się np. w sezonie 3.
Odcinek 17 40:47,gdy wstaje sprzed biurka Lisbon.

pietrusia

śmiał się też kiedy 'grał' podrywacza. agent Cho reprezentuje poziom mistrzowski w poker face!

lolo776

popieram wszytkich którzy go wychwalaja ,on ma spojrzenie w stylu : urzekla mnie twoja historia i w ten sposób gasi kazdego

użytkownik usunięty
dawid10809

Lepiej bym tego nie ujęła, jego spojrzenie sprowadza rozmówcę do parteru.

nie chciałbym grać z nim w pokera :)rozwaliłby mnie zanim rozdano by karty :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Haha to akurat prawda, swoją drogą ja przez 5 minut nie potrafię mieć takiej kamiennej twarzy jak on, normalnie jest mym mistrzem ;)

to świetnie ,ja też nie potrafię utrzymać poker face'a dłużej niż 5 minut :)

http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/206/1/e/kimball_cho_stencil__the_ment alist_by_sarahcaj-d5rkt3v.jpg

użytkownik usunięty
dawid10809

Ta twarz wyraża więcej niż tysiąc słów, dosłownie i w przenośni :D

wiem że to głupie ale zacząłem sobie wyobrażać twarz Kimballa na Raffaello , Kinderczekoladzie itd :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Hahahaha twarz Kimballa na Kinderczekoladzie :D no normalnie padłam! Już wyobrażam sobie te reklamy :D

to mój najdziwniejszy dotychczas pomysł :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Aż strach się bać co będzie dalej :D

zaczynam robić w photoshopie te przeróbki :D i chyba dam go na butelkę pepsi :D

użytkownik usunięty
dawid10809

To jak już robisz, to machnij też na słoiczki Gerbera :D

o ciekawy pomysł :) jak skończę to wrzucę na neta i link podam

użytkownik usunięty
dawid10809

Ołkej.

masz jeszcze jakieś propozycje co do miejsca gdzie Kimball będzie poza Gerberem ?

użytkownik usunięty
dawid10809

Hmm aktualnie pomysłów brak, ale i tak nic nie pobije pomysłu z Kinderczekoladą.

jak na coś wpadniesz to pisz :)

użytkownik usunięty
dawid10809

Widzę jakaś grubsza kampania reklamowa się szykuje ;)

oj tak :) zamierzałem go jeszcze dać na okładkę jakiejś książki o tym jak nauczyć się grać w pokera -jego twarz będzie jeszcze przy rozdziale o ukrywaniu emocji i poker facie "_

użytkownik usunięty
dawid10809

I jeszcze książka jest w planach, no no no istne szaleństwo. Tylko nie można za dużo zdradzać jego tajników, bo nie będzie już takim ewenementem.

Ps - niezły spam poleciał pod tym tematem :D

wiem,zamiast książki damy reklamę jakiejś gry hazardowej na neta ,jednym z graczy będzie Tim :D
nie ma co dowaliliśmy z tematem :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Oo to już lepszy pomysł, reklama z taką twarzą na pewno odniesie sukces.
No nie da się ukryć ;)

ale dyskusja jest o Timie więc nie jest źle :D jeszcze chyba go dam na danonki i telefony-jakaś klapka z Timem to byłoby coś

użytkownik usunięty
dawid10809

Danonki skierowane są do dzieci i obawiam się, że mogłyby nie docenić tego gestu.
Wiem, mam pomysła! A może byłby twarzą jakiegoś alkoholu, oczywiście tego z górnej półki?

z tym alkoholem to dobry pomysł :D i jeszcze na poradnik "ja nic nie piłem ":D

użytkownik usunięty
dawid10809

Takie 2w1, alkohol+poradnik :D Dobra, ja uciekam się obijać, a Ty pracuj nad kampanią.
Już się poświęcę i będziesz miał większe zyski, w końcu mój wkład w tą akcję jest znikomy ;)

miłego obijania się :)

użytkownik usunięty
dawid10809

Danke schön :)

przyznam że to strasznie brzmi :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Oj może troszkę.

troszkę ??

użytkownik usunięty
dawid10809

No może trochę bardziej niż troszkę, ale to takie oschłe i ostre brzmienie jest poniekąd urocze ;)
Jestem świeżynką tutaj i obawiam się, że wykorzystałam swój dzienny limit. Pozdro :)

idziesz na przesłuchanie,jesteś pewna że uda ci się z tego wyjść bez szwanku ,niestety okazuje się że będzie cie przesłuchiwał Kimball Cho i nagle twoja pewność siebie,twoje argumenty stają się bezwartościowe :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Gorszej sytuacji nie można sobie wyobrazić, nawet bezcelowe są jakiekolwiek starania, lepiej przyznać się od razu bez bicia :D

Gdyby Kimball był prokuratorem to podczas rozprawy wszyscy łącznie z sędzią przyznali by się do winy :D

użytkownik usunięty
dawid10809

Good point.

venie_

Popieram wszystkie powyższe odpowiedzi. Jest najlepszą postacią Mentalisty. Stoicki spokój, niewzruszenie, istny majstersztyk. Wspaniała kreacja. Najlepsze są dialogi z jego udziałem, kiedy jednym krótkim słowem potrafi wyrazić więcej, niż inni w kilku zdaniach. Rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones