Tim KangI

Yila Timothy Kang

8,3
1 855 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Kang
eveline_v

Macie rację rewelacyjna postać! Nie pamiętam dokładnie który to był odcinek, ale chyba jakoś w pierwszym sezonie, gdy musiał udawać, że podrywa babki w barze też się uśmiechnął. To było bezcenne :) Zdecydowanie Patrick i Cho, to moi ulubieńcy, chociaż dialogi Kimball - Rigsby też są świetne.

katasia1

oglądałam wpadki z Mentalisty - ten śmiech to ma zabójczy :D a w serialu stoicki spokój , zdecydowanie moja ulubiona postać z serialu

venie_

dokładnie, Oskar! Aktor "jednej miny" ale za to jakiej! kocham jego przesłuchania, co by nie powiedzieli, zawsze ta gasząca, zdystansowana mina... :DD bardzo szeroko się uśmiecha w odcinku z tym małym chłopcem, który chce wyciągnąć ojca z więzienia, jak ten chłopiec odchodzi - bezcenna scena :) również moja ulubiona postać zaraz po Patricku :)

venie_

fakt,koleś zupełnie "bez twarzy"-przypomina mi(oczywiście jego gra,a nie on sam) dziewczynę grającą terminatorkę w "Kronikach Sary.." Summer Glau-ona też gra mistrzowsko "bez twarzy"

venie_

Za każdym razem kiedy pojawia się na ekranie chce mi się śmiać. Z sympatii oczywiście :D

kasia_cy

Podsumowując, Cho uśmiecha się w odcinkach (jeżeli wierzyć wpisom Filmwebowiczów powyżej :):
1 sezon: 14 odcinek, 20 odcinek
2 sezon: 12 odcinek
3 sezon: 22 odcinek

shafiqua

3 sezon: 22 odcinek - 41:30 :) MEEGA!

venie_

sezon 3, odcinek 22...nie wierzę :D http://media.tumblr.com/tumblr_lph3hmuUER1qg7tbu.gif

pattielicious

co wy na to aby robic memy internetowe z Kimballem Cho ?

pattielicious

pokazał ząbki hehehe:)

venie_

love that guy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones