Tim RussI

Timothy Darrell Russ

6,5
422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Russ

Znam go tylko z tej roli - dość zresztą płaskiej i jendowymiarowej. To może trochę niesprawiedliwe, ale dla mnie to jedynie gość który nie potrafi się uśmiechać.

Jorjan

Ja z kolei uważam inaczej. Voyager bez Tuvoka to nie było by to samo. Jak dla mnie jedna z lepszych postaci w serialu zaraz po doktorze ;)

gasiu

Niezaprzeczalnie najlepszą postacią w Wojadżerze jest Doktor. Nastepnie Neelix, Paris i dopiero teraz Tuvok. Niestety, ale nie dorósł Spockowi do pięt :)

el_Polaco

Nie traktujmy Tuvoka jak "marną imitację" Spocka. Jedyne co mają ze sobą wspólnego to pochodzenie, uszy, służba we flocie i obaj ględzą o logice :-)
Według mnie Tuvok nie ma być Voyagerowym zamiennikiem Spocka więc nie ma ich co do siebie porównywać.
Pozdrawiam :-)

el_Polaco

Neelix i Paris? Błagam.
Miejsce pierwsze ex aequo: Doktor, Siedem z dziewięciu i sama Pani Kapitan Janeway.
Reszta też ma swoje 5 minut, ale mimo wszystko pozostaje jedynie tłem dla tej trójki.

Jorjan

Uśmiechał się i bawił się gdy stracił pamięć i gdy Neelix nad nim "pracował".
Jego śmiech mogliśmy usłyszeć w odcinku Workforce.
A nawet "taniec" był - podczas pożegnania Neelixa. Iście Volkański, ale taniec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones