Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

Za pieniądze jest gotów zrobić wszystko, a teraz jeszcze nawołuje do głosowania na komora co już kompletnie go dyskredytuje, żałosny aktor i dno społeczne
https://www.youtube.com/watch?v=CWLl-z0Phjs

paw_2

Mam kompletnie gdzieś PIS ,gdyby wygrał Komorowski byłby to koniec Polski

Danio31b

A to ciekawe, przez 5 lat prezydentury Komora jakos nie nastapil koniec Polski

paw_2

5 milionów ludzi na emigracji ,emerytury do śmierci , fatalna demografia ,zadłużenie które zawstydziło by Gierka, .Mam wymieniać dalej ??

Danio31b

Za PiS tez mnostwo ludzi wyjechalo i nie oszukujmy sie, beda wyjezdzac dalej, jeszcze dlugo pensje w Polsce beda niskie i zaden, nawet genialny rzad tego nie zmieni. Poza tym wiele osob ucieklo przed kato-skansenem w srodku Europy. A podwyzszenie wieku emerytalnego to byla koniecznosc, a teraz PiS liczy ze zlapie jeleni na haslo "przywrocimy poprzedni wiek emerytalny".

Danio31b

Hahaha, teraz bystrzak Karolak żałuje, że POparł Bredzisława, bo nie dostał dotacji, które mu PO obiecała. :D A poza tym chyba go znów kochanka rzuciła i podobno chce wrócić do Wiolety Kołek. :D :D :D

What_are_you_casual

Tu nie chodzi o polityczne preferencje Karolaka bo każdy jakieś ma - przede wszystkim Karolak to słaby aktor. Przecież Janusz Gajos też popierał Komora, a jest to jeden z najlepszych polskich aktorów. A Krystyna Janda? - to samo.

What_are_you_casual

zalosny typ to ty jestes gosciu. chyna teraz widac ze miał racje. pewnie ty jestes takim pisowskim moherem ktoremu w zyciu nic nie wyszlo.

What_are_you_casual

tez nie cierpie tego sprzedajnego wiepszka

What_are_you_casual

Chciałem obejrzeć film w tv,chwilę patrzę ze dwie minuty i pojawił się ten typ,musiałem przełączyć.Dno i metr mułu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
What_are_you_casual

Może się tężyć i prężyć, a i tak nigdy nie będzie dobrym aktorem. Ani on zabawny, ani poważny. Jego nijakość powinna dać wiele do zastanowienia dla producentów i sponsorów filmowych. Jak dla mnie zawsze będzie on zdecydowanie zniechęcał niż zachęcał do poświęcenia czasu przed ekranem.

What_are_you_casual

D-e-b-i-l-i-z-m. Jak kiedyś nakręcą jego biografię to możecie zacząć krytykować jego życie prywatne, ale póki to się nie stało jesteście poprostu nienormalni... To jest FILMweb. FILM. FIIIILM. F-I-L-M. Nie pudelek. Trzeba być totalnym kretynem żeby na portalu o filmach, aktorach itd. Oceniać czyjeś poglądy polityczne. Żałosne...

What_are_you_casual

Nie wiem co te kobiety w nim widzą, on nie jest przystojny,takim typowym polskim przystojniakiem jest Dorociński, a Karolak to kompletne przeciwieństwo taki misiek,do tego gra w komediach romantycznych w roli głównej.Czy ich do reszty pogięło chyba nie zależy im na oglądalności....

What_are_you_casual

a Cejrowski mówił by na Dude głosowac i jakos nikt nie ma z tym problemu

What_are_you_casual

Błazen lub nie ale tacy jak ty głosując na Dude i PiS rozwalacie właśnie ten kraj o 2 lat. Nikt nas nie lubi dookoła a Duda kłamca obiecał pomoc frankowiczom i gdzie ona jest ?

What_are_you_casual

Wszystko tzn. co?
Jest aktorem i tym zarabia na życie czy to grając w serialu reklamie czy kinie. A Tobie żal d.pe ściska i tyle w temacie

What_are_you_casual

Do tego stworzył teatr . A Ty co zrobiłes(aś) ?

What_are_you_casual

najlepszy polski aktor, pierodt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones