Tori AmosI

Myra Ellen Amos

7,3
36 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tori Amos

Marzy mi się duet

użytkownik usunięty

Tori z Nickiem Cave'm. Ich wspólna płyta byłaby jednocześnie mroczna, subtelna, odurzająca i piękna. Gdybym tak mogła ich ze sobą zeswatać w sensie muzycznym.
Opinia - pani jest genialną artystką, i tyle. Szkoda, ze nad Wisłą takich nie uświadczysz...

wiesz co, doceniam obu muzyków, uwielbiam mroczność Nicka i dzikość Tori, ale wydaje mi sie że to już kiedyś było...niezapomniany duet PJ Harvey i Cave'a, myślę że już takiego drugiego nie będzie, a ja lubię Tori samą...

użytkownik usunięty
Violett

Duet Polly i Mistrza był rzeczywiście boski - jeszcze lepiej widać to na teledysku, tak słodko wyglądali razem... :) Ale że drugiego takiego duetu raczej z PJ nie będzie, tudzież z pięknopupą Kylie... więc mógłby powstać inny duet, nie taki sam, ale równie dobry. I gdyby Nick jeszcze kiedyś rozglądał się za laską do jakiejś swej pieśni, to chciałabym, żeby była nią Tori.

Pozdro :)

użytkownik usunięty

edit: Tori albo ja, oczywiście ;)
................................

użytkownik usunięty

Gdyby Kurt Cobain żył.... czujecie duet Toti Amos Kurt Cobain?

z tego co wiem to Tori nie gra duetów z racji na intymność jej piosenek i koncertów również. nawet inne instrumenty nie towarzyszą jej zbyt często, jest tylko ona i fortepian albo i dwa :)
jej prezencja estradowa buduje takie emocje i nastrój że moim skromnym zdaniem żadna osobistość nie była by mile widziana i psuła by przekaz... jak dla mnie to Tori solo jest idealna!!!
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones