Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

No nie mogę w to uwierzyć! Viggo Mortensen - taki dobry aktor, a jest na 130 miejscu! O gólnie, ta cała lista TOP 100 Ludzie, jest - a by to ująć delikatnie - (dziwna) (znam dosadniejsze słowa). Jeszcze pierwsza dziesiątka przedstawia się bez zarzutów (no, może Cage...), ale potem?!?!?! Jak można umieścić w TOP 100 Blooma, Diesela i ASHLEY OLSEN! A najgorsze jest to, że naprawdę dobrzy aktorzy są gdzieś na samym ogonie. Ludzie, opamiętajcie się!

zolta_kaszka

prawda?? Kiedys jakas smarkula miala 2 miejsce!smmieszne....dobrzy aktorzy to doświadczeni aktorzy,a nie dwudziestoparoletnie przystojniaczki...moga dobrze grac,ale żeby od razu tak na TOP100??
ale cóż...tak bywa

pozdro :)

Akatonka

Nieźle jest zakonserwowany :-) Pamiętałem go jedynie z TCM 3 a tu po 17 latach wyglada prawie tak samo :-)

zolta_kaszka

tez mnie to dziwi ale ja na tę listę juz (raczej) nie zwracam uwagi:)) i fanom aktorów którzy sa nisko na liscie tez radze tak robic(szkoda nerwów):)

brechta

Ta lista jest beznadziejna. Pierwsze trzy miejsca zajmują zawsze "znani z niczego". Zagrali w dwóch filmach i zaraz wielcy. A aktorzy, którzy naprawdę zasługują na nagrody często są niedocenieni.

użytkownik usunięty
basiamusial

moze po prostu nie wiesz gdzie grali marlon brando, jack nicholson i anthony hopkins, co tylko obrazuje twoja wiedze o filmie swiatowym, ale zeby od razu twierdzic ze sa znani z niczego :/ wracaj do obory...

Pisząc, że są znani z niczego nie chodziło mi o tych aktorów, których wymieniłeś, tylko o młodych, którzy wystąpili w dwóch filmach.

zolta_kaszka

zgadzam sie z przedmówcą:)!!!!!!!!!!ale tak jak powiedzialam wczesniej mnie ta lista juz nie obchodzi

zolta_kaszka

Zgadzam sie, ta lista jest do kitu...! Ja osobiście wyżej umieściłabym Johhny'ego Deppa i Antonia Banderasa, no i jeszcze kilku innych...

zolta_kaszka

Dzisiaj jego urodziny!! hehehe
pozdrawiam :**
PS Ta lista to kąpletne dno... Jak jakiś film puszczą w telewizji, to nagle wszyscy głosują i idzie w góre.. :/ :/ nawet taki, który nie powinien.

zolta_kaszka

Masz rację, ta lista nie jest do końca obiektywna. Kto jak kto, ale Viggo to powinien być na dużo, dużo wyższej pozycji:)

zolta_kaszka

Mi to mow;/ szlag mnie trafia jak wchodz ena ta strone, przeglaldam TOP 100 a tam nie ma Mortensena;/ moze nie jestem obiektywna, ale przepraszam bardzo, on zasluguje na miejsce w tym gronie.. w przeciwienstwie do innych.

zolta_kaszka

130??!! dzis jest na 156;/ ja sie normalnie zalamie... nie no ludzie!!!!!!! zmadrzejcie z laski swojej:p

Ravena

teraz jest na 253... no cóż... stawiajmy dalej 10 takim ludziom jak lindsay lohan...

zolta_kaszka

Ta cała lista Top 100 to lipa tak samo jak lista filmów Ojciec Chrestny jest dobry ale bez przesady....jest wiele lepszych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones