Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Dzięki Bogu że to on zagrał Aragorna a nie Nicolas Cage.. :) wyśmienita rola, świetnie zagrana. Duże
brawa :)

paulin1

Czemu akurat Nicolas Cage? Tylko nie mów, że był brany pod uwagę :D

Blablarzynca

Owszem był :) gdzieś widziałam nawet zdjęcia, jak wyglądałby Aragorn, gdyby jego rolę zagrał Cage. I uwierz mi, poczułbyś dużą ulgę tak jak ja :)

Blablarzynca

http://i.imgur.com/WzvSe.jpg

Zanim zobaczysz, weź głęboki oddech. :D

orange121

Hahaha! :D To nie mogłoby się udać :)

orange121

Boskie XD

orange121

Nie wierzę! hahaha
Viggo spisał się świetnie, Aragorn w jego wykonaniu to mistrzostwo :)

orange121

no ale to tylko fotomontaż, doklejona twarz nie jego cialo, postura.. on tez jest zajebistym aktorem no ale raczej tez nie widział bym go jako Aragorna, jakoś grał rycerza Nicolas i jednak tak złe nie wyszedł w Polowanie na Czarownice.

orange121

Cage ma tu minę zbitego psa :D Zdecydowanie wolę Viggo :)

orange121

O matko! :( Masakra.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paulin1

Oscara bym nawet dała

paulin1

Szczerze mówiąc to Cage nie pasuje do tej roli (czytajcie spierdzielił by ją swoim wyglądem) i tak naprawdę to LOTR kocham właśnie za postać Aragorna (nawiasem mówiąc nie wyobrażam sobie nikogo innego do tej roli niż właśnie Viggo)

paulin1

Zabawna sprawa ,ale Vigo byl sceptycznie nastawiony do produkcji (ponoc zostal zaproszony do nowej zelandii na pierwsze ujecia a mial tydzien czasu raptem ,zeby sie przygotowac) naszczescie sytuacje uratowal jego syn ,ktory bedac fanem ksiazki namowil tate zeby okazji nie przegapil i w taki oto sposob przypadek doprowadzil do genialnej kreacji postaci :P

Hasziszijjin

Jeśli to prawda to chwała dla jego syna!...tym bardziej że wtedy te drewno cage by przejął pewnie role za niego

paulin1

Zgadzam się, dobrze że zgodził się odegrać rolę Aragorna bo wyszło mu to kapitalnie. A Cage by nie pasował do tej roli.

Riczard20

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam WP nie byłam zachwycona Aragornem. Ale po powtórnym obejrzeniu jestem przekonana, że nikt w tej roli nie wypadlby lepiej. Viggo jest idealny w tej roli. Dzięki Bogu, że nie Cage, mimo całej sympatii do niego. Aragorn /Viggo uświetnił ten film.

paulin1

A na dodatek był zabójczo przystojnym Aragornem :D

Agness_92

mała przystojny to jestem ja, złotko wyskoczymy gdzieś?

Die_by_the_Sword

hahahaha :D

paulin1

We Władcy Pierścieni Viggo zagrał bez wątpienia swoją życiową rolę

paulin1

Kocham Tolkiena, ale jakby grał Cage, to nie obejrzałbym, albo przynajmniej przewiłałbym sceny z nim, czyli połowę trylogii :)

chemas

hahaha :D

paulin1

Ten drewniak aragornem? ...choc teraz Sb przypominam że kiedyś o tym gdzieś czytałem..ogromna Chwała że ostatecznie to nie on został aragornem

paulin1

Wszyscy piszecie o Cage'u - jak to dobrze, że on nie został Aragornem. A ja znalazłem coś takiego:

https://www.wprost.pl/film/10230452/ten-aktor-mial-zagrac-aragorna-w-trylogii-wl adca-pierscieni-zdziwieni.html
https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,24960449,russel-crowe-jako-aragorn-we -wladcy-pierscieni-bylo-blisko.html

Dopiero byłoby ciekawie co? :D Ps.podaję celowo dwa źródła, bo pewnie niektórzy mogą być "zrażeni" politycznie i twierdzić, że wprost to mało wiarygodne źródło informacji:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones