Władysław Kowalski

8,0
17 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Władysław Kowalski

Jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów.

2501

i odważny http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13470143,Znany_aktor__zwykli_ludzie____Coming _out_rodzicow.html

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RogerVerbalKint

lepiej zrób to od razu więcej kultury osobistej będzie na świecie

Robert_330

Cóż - do tej pory znałem świetnego aktora Władysława Kowalskiego, niezapomnianego zwłaszcza w roli Jerzego w Kolumbach...Od 1 marca znam "Władysława ojca geja"...dla mnie byłaby to sobista tradegia, z którą raczej nie pchałbym się na plakat

brocx

Cześć. Mam pytanie, bo generalnie słowo odwaga kojarzy się z czymś szalenie pozytywnym. Czy ten pan ma powody do dumy z racji swojej odwagi odnośnie kwestii którą publicznie poruszył? Pytam z czystej ciekawości, bo mam nadzieję, że nie urośnie do rangi autorytetu moralnego, tylko i, że tak powiem wyłącznie ze względu na publiczne przyznanie do orientacji syna.

brocx

W aktorstwie coraz słabiej to trzeba jakoś zaistnieć, pokazać się by nie zapomnieli, szkoda tylko że kosztem prywatności syna. Swoją drogą to jak syn się już oficjalnie "ujawnił" to dopiero będzie miał "branie". Może o to chodziło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones