Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder
JohnnyB

Ryder i Portman ? ... hmm ..może "wyznanie handlowe "

jerzy44_fw

O, to to. Właśnie. W samo sedno :)

JohnnyB

Oglądałem 'Przerwaną lekcję muzyki' i w niektórych momentach widziałem Keirę. Masakra...

JohnnyB

Wiem dlaczego kojarzy ci się z N. Portman. To podświadome. To tak jak ktoś dowiedział się, że E. Górniak jest Romką. Wtedy powiedział: ,,już wiem, dlaczego ją nie lubiłem".
Ale dlaczego z Knihtly?

Shadow_dawnego_ggggggg

Dlatego, że normalni ludzie po prostu kojarzą wygląd podobnych do siebie osób, a obie panie Knightley (nie Knihtly...) i Ryder były do siebie dość mocno podobne w pewnym wieku. Co do Portman podobieństwo z Ryder jest zdecydowanie mniejsze, ale też trochę jest - wyraziste, ciemne oczy, ciemne włosy, smukła sylwetka i ogólna delikatność. Ale szczególnie właśnie te piękne oczy.
Niestety dla ciebie nie chodzi o nic nieprzyjemnego i tylko u spaczonych umysłowo jednostek funkcjonuje takie "podświadome" nienawidzenie kogoś, jakie prezentujesz. Nie ma się czym chwalić.

Eleonora

Spoko, spoko. Nie pisałem o sobie, tylko o innych. Do wszystkich trzech pań nic nie mam (no może tylko w przypadku Knightley razi uzasadnienie jej ateizmu, nie chodzi że mam coś do ateistów, tylko to jej tłumaczenie jej spaczone). Co do Portman to dobrze, że umie się postawić ohydnemu Netanjahu.

JohnnyB

Winona z tych trzech aktorek chyba najdłużej posiadała młody dziewczęcy urok a Keira najmniej.

JohnnyB

Mi Keira kojarzy się z Portman

JohnnyB

Bo są podobne z wyglądu? Mnie też Keira przypomina Winonę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones