PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36084}

07 zgłoś się

7,4 19 592
oceny
7,4 10 1 19592
7,0 6
ocen krytyków
07 zgłoś się
powrót do forum serialu 07 zgłoś się

Z wielką przyjemnością ogląda się ten serial , świetne dialogi , wątki , bardzo dobra gra głównych aktorów ( wyśmienity Bronek Cieślak i perfekcyjny Zdzisław Kozień ) . Kilka odcinków tego serialu to prawdziwe perełki - mistrzowski ,, Ścigany przez samego siebie ,, - z przeszywającym komunikatem radiowym na końcu ...
równie wspaniały ,, Rozkład jazdy ,, - trzyma do końca w napięciu :) Wogóle odcinki nakręcone w bardzo trudnym przecież 1981 roku wyszły znakomicie .
Wielkim plusem tego serialu jest doskonała gra aktorów w rolach drugoplanowych .
Z grających aktorów szczególnie wyróżniłbym : Z. Buczkowskiego - zwłaszcza jako uciekający ciężarówką kierowca - odcinek ,, Złocisty ,, , oraz
P.Fronczewskiego - stworzył wspaniałe kreacje we wszystkich odcinkach w których brał udział .
Ten serial za kilka lat może być klasyką , wspomnicie moje słowa . Jeżeli ktoś chciałby porozmawiać na temat serialu zapraszam na moje GG nr 1816371

użytkownik usunięty
major07

rzeczywiście. zakończenie odcinka "ścigany przez samego siebie" jest jednym z najlepszych zakończeń filmu, jakiekiedykolwiek oglądałem. Po prostu ODJAZD!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones