PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 082
oceny
7,5 10 1 13082
6,8 4
oceny krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

2x08, 2x09

ocenił(a) serial na 6

No i pozostał nam tylko finał sezonu. Mam takie przeczucie, że akcji będzie w nim z 20 minut(urwane z 9 odcinka), a reszta to będzie powrót Starka, jakieś słodkie pierdy i zakładanie Shield. Pewnie pojawi się jeszcze Dottie i coś przeskrobie żeby zostawić furtkę do następnego sezonu.

Co do odcinków to całkiem spoko chociaż bez rewelacji. Ten musical na początku 9 odcinka był tak dziwnym posunięciem twórców, że nadal nie wiem czemu to miało służyć. Wreszcie Jarvis wygarnął Peggy prawdę, a ona wygarnęła mu też słusznie bo to zgrywanie rambo stawało się już coraz bardziej irytujące. Pozytywnie zaskoczył Thompson, który wziął sprawy w swoje ręce i wymyślił dość logiczne choć mało humanitarne rozwiązanie całej sytuacji.

Zaskakujące, że cały sezon poświęcony był zero matter/darkforce. Wygląda na pierwszy krok w promocji dr. Strange'a. Jak myślicie co to był za głos który wzywał Wilksa do wymiaru negatywnej energii? Może Dormammu albo coś innego co tam się czai o czym dowiemy się dopiero w filmie?

użytkownik usunięty
trab1

Ten musical, to może przewrotny hołd dla tego gatunku, który w swoim czasie był popularny. W sumie dobrze wiedzieć co w głowie Peggy siedzi, choć symptomatyczne, że nie było tam miejsca dla Steve ' a. Zdecydowanie na plus Thompson, w pewnym momencie naprawdę nie byłam pewna jego intencji, ale pokazał dużo charyzmy. Jarvis tez przekonująco wypadł jako troskliwy mąż. Jeśli dać im więcej czasu kosztem Peggy, to te postacie zyskują.
Ciekawe jak scenarzyści logicznie pokażą założenie SHIELD przez kobietę nie posiadająca zaplecza politycznego, która ponadto nie ma zdolności dyplomatycznych, no i czy resztki Rady to odmiana Hydry, żerująca na nowej organizacji ? Te okrojone 20 minut na ten wątek, to trochę mało.

ocenił(a) serial na 6

Nie było tam Steve'a bo serial tnie koszty na aktorach jak tylko może ;). Już nawet Stark komunikuje się tylko przez coś telegrafopobodnego.

Ja to widzę tak. W ostatnim odcinku pojawi się ten pułkownik z pierwszego Capa i z Thompsonem, Sousą, Rose i tym śmiesznawym doktorem zgodnie ustalą, że trzeba stworzyć nową organizacje. Pojawi się też Stark, który po tej strzelaninie w jego domu się zgodzi i zapewni im pieniądze i technologie.
W Winter Soldierze pokazali pierwszą ukrytą siedzibę SHIELD na poligonie na którym szkolił się Steve, tam na ścianie wisiały portrety Peggy, Howarda i tego pułkownika(Phillips on się nazywał?).

Zazwyczaj w serialach robi się taki myk, że ostatnie sceny sezonu poświęca się na wczesne tworzenie jakiejś organizacji czy inicjowanie jakichś skomplikowanych działań natomiast pierwsze sceny kolejnego sezonu są już pół roku czy rok po tym co się działo w poprzednim sezonie. W ten sposób łatwo pomija się wszelkie szczegóły, czy logiczne powstawanie czegoś. Jakaś postać wygłosi monolog, że ciężko pracowali żeby stworzyć to co stworzyli, że to było pół roku/rok intensywnej pracy angażującej ludzi, pieniądze, technologie etc. Taki jest mój typ na powstanie Tarczy w tym serialu ;)

ocenił(a) serial na 7
trab1

Przy tworzeniu Tarczy ciekawi mnie wątek Zoli, w końcu oni go zwerbowali. Fajnie będzie zobaczyć nowopowstałą Tarczę, z konkretnym zapleczem :) (najpierw będzie pewnie taka, jak AoS, ale później to wow) :D

użytkownik usunięty
trab1

nie czytam tego bełkotu, irytujące rambo Peggy i Jarvisa? Bzdury!

użytkownik usunięty
trab1

http://www.eonline.com/news/745187/agent-carter-finale-was-so-close-to-a-happy-e nding-but-now-we-definitely-need-a-season-3?utm_source=eonline&utm_medium=rssfee ds&utm_campaign=imdb_topstories

i mamy furtkę do 3 sezonu. Wiedziałem :) oczywiście spoiler wchodzicie na własną odpowiedzialność!

Teraz czekać na info od ABC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones