PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 096
ocen
7,5 10 1 13096
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Bardzo interesuje mnie ten serial bo liczę na to iż pokaże nam czas, który w tworzonym uniwersum
uchodzi za "ciemną strefę". Aż do premiery 2 Kapitana nie wiedzieliśmy praktycznie nic o tym co się
działo i jaką drogę obrał świat po II wojnie, która zresztą wyglądała zupełnie inaczej (np. używana
broń) niż ta prawdziwa. Ciekawi mnie jak potoczył się wyścig zbrojeń, zimna wojna, kto w uniwersum
jest odp. za zabójstwo Kennedy'ego, kwestia strefy 51, wojna w Wietnamie itp. Skąd taki pomysł?
Stark w IM1 powiedział, że jego ojciec Howard brał udział w projekcie Mannhatan a dokładnie w
budowie pierwszej bomby atomowej stąd myśl, że inne ważne wydarzenia mogły wyglądać i inaczej
lub inaczej przebiegać. Się rozpisałem to na koniec powiem, że uwielbiam akcent Hayley Atwell ;D

ocenił(a) serial na 8
matthewrealfan

Generalnie seriale pewnie będzie zawierał podobne ciekawostki, ale generalnie nie spodziewałbym się czegoś wielkiego - w sensie powiązania z historią. W uniwersum od czasu do czasu pojawiają się podobne mrugnięcia okiem. Może być ich parę w "Ant-Manie", w którym prawdopodobnie będzie trochę retrospekcji. Sporo się tego typu rzeczy pojawia w "Agentach T.A.R.C.Z.Y." ("Nie, nie. Sprawę Trójkąta Bermudzkiego rozwiązaliśmy już 20 lat temu" :D ). W sumie ciekawe ile tego typu smaczków pojawi się w "Agent Carter".

ocenił(a) serial na 6
taychelm

O co kaman z tym trójkątem? Oglądałem SHIELD i mnie to zaciekawiło.
A co do Peggy jaką role miała by grać w ANT-Manie? (bo będzie, jest w obsadzie)

ocenił(a) serial na 8
seba14121996r

To był po prostu taki żart. Mack sugerował, że miasto może mieć coś wspólnego z Trójkątem Bermudzkim, a Coulson na to, że S.H.I.E.L.D. już dawno to rozwiązało, co przy odpowiednim poczuciu humoru, jest całkiem zabawne. ;) Chociaż w komiksach faktycznie w obrębie Trójkąta Bermudzkiego było coś, co nazywało się Isla de los Monstruos - Wyspa Potworów, a także były tam jakieś dziwne oddziaływania magnetyczne, więc można to traktować też jako nawiązanie do komiksów.

ocenił(a) serial na 6
taychelm

Dzieki :)

ocenił(a) serial na 7
taychelm

Ta wyspa ma chyba coś wspólnego z Namorem tak?

ocenił(a) serial na 8
matthewrealfan

Nie, chyba nie. Ani wyspa, ani trójkąt. Atlantis był co prawda położony wodach oceanu Atlantyckiego (jak sama nazwa wskazuje ;), ale nie w obrębie trójkąta. A na wyspie potworów stacjonowali między innymi Mole Man (sic!) i Infinity Watch.

ocenił(a) serial na 8
matthewrealfan

Może wyjaśnią dlaczego w filmie Wielka Szóstka istnieje miasto San Fransokyo chociaż tutaj ta informacja się znajduje http://disney.wikia.com/wiki/San_Fransokyo#Trivia
i jeśli jest ono jakoś połączone z MCU. :)

ocenił(a) serial na 8
matthewrealfan

Należy również pamiętać że zabójcą Howarda Starka jest nie kto inny niż Bucky Burnes...

Phantasmagorialist

A skad to wiadomo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones