PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 091
ocen
7,5 10 1 13091
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

J/w piszcie jakie waszym zdaniem ;-) Ja też chętnie podzielę się spostrzeżeniami.

użytkownik usunięty
Justysia0302

humorystyczne wszystkie z Jarvisem.

A tak ogólnie

to bardziej wolę wzruszające momenty

scena gdy Peggy mówi "goodbye darling"
retrospekcja z pierwszego Captaina
pierwsze spotkanie Peggy z Jarvisem
Peggy walcząca z Dotty

sporo tego jest każdą scenę kocham najbardziej

ocenił(a) serial na 9

Tak, tych scen jest tak dużo, że trudno wymienić wszystkie :-) Przynajmniej od razu. Sceny które oglądałam po klika razy bo były super śmieszne to kiedy Peggy poprosiła o wolny dzień w pracy chyba w pierwszym odcinku i kiedy próbowała dostać się niepostrzeżenie do szafki Sousy. Za każdym razem pękam ze śmiechu jak to widzę. Oczywiście, te wzruszające momenty też sa cudowne. Kiedy w ostatnim odcinku Peggy wyrzuciła fiolkę z krwią Steve'a. To była dla mnie bardzo wzruszające.

użytkownik usunięty
Justysia0302

dokładnie :) po prostu Agentka Carter mnie niesamowicie zaskoczył, z niecierpliwością czekam na II sezon

ocenił(a) serial na 9

No jakoś trzeba wytrzymać do tego 2 sezonu. Mam nadzieję, że będzie równie dobry albo nawet lepszy, kto wie ;-)

użytkownik usunięty
Justysia0302

dokładnie :) też mam taką nadzieję, jedynie co mi szkoda to że II sezon nie będzie o początkach panowania Zimowego Żołnierza, i Zoli nie będzie trochę szkoda. Ale II sezon ma być mroczniejszy i ciekawszy, i będzie mieć aż 10 odcinków :)

ocenił(a) serial na 9

Jak tak mówisz to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać ;-) Właśnie robię sobie powtórkę pierwszego sezonu ;-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones